Farming PRO 2 Para Hileli MOD APK [v2.2.1]

Puan: 4.60 (Oylar: 5)
Farming PRO 2 Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 1 Farming PRO 2 Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 2 Farming PRO 2 Para Hileli MOD APK [v2.2.1] 3

Farming PRO 2 Para Hileli MOD APK [2.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mahsul yetiştirmeyi, hayvan yetiştirmeyi ve çiftçiliğinizde teknolojiyi kullanmayı öğreneceksiniz. Aynı zamanda, her zaman gidebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz heyecan verici yerler olacaktır.


Farming PRO 2 2.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Farming PRO 2, oyuncuların sahada gerçek aktiviteleri deneyimleyeceği çiftlik temalı bir oyundur. Mahsul yetiştirmeyi, hayvan yetiştirmeyi ve çiftçiliğinizde teknolojiyi kullanmayı öğreneceksiniz. Aynı zamanda, her zaman gidebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz heyecan verici yerler olacaktır. Bu aktiviteleri yapmak için zaman ayıracak ve diğer oyuncularla eğlencesini test edeceksiniz.


Farming PRO 2 v2.2.1 MOD APK


Farming PRO 2'de oyuncular tüm evler, araziler ve hatta farklı araç türleri ile kendi çiftliklerine sahip olduklarında büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyuncu, bir çiftçinin günlük aktivitelerini gerçekleştirmeye çalışırken, sahip olduğu ekipmanın tüm özelliklerinden faydalanarak ekim ve hasat yolunuza çıkacak. 


Farming PRO 2 Para Hilesi


Elbette bu oyunun getirdiği oynanıştan keyif alacaksınız. Oyuncular, araçları hızlı bir şekilde yönetmek ve gerçekleştirebileceğiniz aktiviteleri gözlemlemek için karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler. 


Farming pro 2 APK Dayı


Bu oyunda her zaman sadık kalmanız ve size gerçek bir his vermeniz gereken özgünlük unsurları olması tamamen uygundur. Ayrıca araçtan çıktığınızda görüntü otomatik olarak birinci şahıs bakış açısına dönüşecek; aracı sürerken, aracın içini görmek için sürücünün bakış açısına geçebilirsiniz.


Farming PRO 2 hilesiz APK


Oyuncular, Farming PRO 2'de birçok heyecan verici aktivite gerçekleştirecek ve mahsul yetiştirmenin ve hayvan yetiştirmenin inceliklerini deneyimleyecek. Belirli bir tesis tipi geliştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey gerekli donanıma sahip olmaktır ve her bir donanım parçası bir görevi daha yönetilebilir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. 


Farming PRO 2 Altın Hilesi


Örneğin, tohum ekmeye hazırlanırken toprağı gevşetmek istiyorsanız, kamyonunuzun arkasına bir kazma cihazı takmanız gerekir. Kazmaktan sulamaya kadar her türlü ekipman ihtiyaçlarınıza göre el işçiliği ile üretilir. 


Farming PRO 2 Hile Apk


Genellikle, cihaz boşta olacak ve belirli bir arazi parçasından geçtiğinizde, ilgili düğme ile dağıtmanız gerekecek. Yakında cihazın değişimini ve hareketini göreceksiniz. Cihazın çalışması için arazinize kadar gidiyorsunuz. Cihazın arazinin tüm pozisyonlarını etkileyebilmesi için hareket ettiğinizden emin olacaksınız. Tüm ekimler tamamlandığında, ürününüzü kar için satabilirsiniz.


Farming PRO 2 APKPure


Farming PRO 2'de yetiştirdiğiniz bitkilerden ve hayvancılıktan elde ettiğiniz ürünleri satmanız çok para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Elbette harita üzerinde bu elementleri satabileceğiniz farklı alanlar göreceksiniz. 


Farming PRO 2 Apk Oyun İndir Club


Yani onları belli bir mesafeye kadar götürecek ve yol boyunca oyun içinde dünyayı keşfedebileceksiniz. Kısa bir süre sonra şehre varacaksınız ve araba kullanırken dikkatli olmayı unutmayın çünkü her şey gerçek dünyadakiyle aynı kurallara sahiptir.


Farming PRO 2 Apk indir


Satışınız bittiğinde, satın alabileceğiniz çiftlik ekipmanları ve araçları satan yakınlarda evler de olacak. Yeni cihazlar inşa etmek gerekli ve elbette ucuza gelmeyecekler. Tarımda teknolojiyi kullanmak, üretebileceğiniz çıktıyı artıracak ve ayrıca daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır. 


Farming PRO 2016 apk Dayı


Elbette, satın aldığınız her cihaz için en uygun seçeneğe ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda arkadaşlarınızla birlikte ekinleri hasat edebilirsiniz.


Farming PRO 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift Mania Street Outlaws APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar