NewCity Town Building Farming Para Hileli MOD APK [v1.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
NewCity Town Building Farming Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 1 NewCity Town Building Farming Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 2 NewCity Town Building Farming Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 3 NewCity Town Building Farming Para Hileli MOD APK [v1.9.1] 4

NewCity Town Building Farming Para Hileli MOD APK [1.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu ücretsiz şehir simülatöründe belediye başkanı olabilir ve şehrinizi şöhrete kavuşturabilirsiniz.


NewCity Town Building Farming 1.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Yeterince olmasa bile istediğin kadar harca

NewCity Town Building Farming, yetenekli bir belediye başkanı olmadan düzgün bir şekilde kurulamaz veya yönetilemez. Bu ücretsiz şehir simülatöründe belediye başkanı olabilir ve şehrinizi şöhrete kavuşturabilirsiniz. Belediye başkanı olarak şehrinizi hem çekici hem de müreffeh hale getirmelisiniz. 


NewCity Town Building Farming v1.9.1 MOD APK


NewCity Town Building Farming oyununda belediye başkanları, iş ve kentsel kalkınmayı teşvik etmekten sorumludur. Küçük bir çiftçi yerleşiminden başlayıp karlı madenler ve sahil tatil köylerinin eklenmesine kadar ilerleyerek sıfırdan bir mega şehir yaratın.


NewCity Town Building Farming Para Hilesi


Yıllarca süren beceriksiz yönetimden sonra, bir zamanlar özgür ve gelişen bir metropol olan New Metropolis yok edildi. Şehir, tam potansiyeline ulaşmak için bir çiftlikten daha fazlasını gerektiriyor. Belediye başkanı olduğunuz için size minnettar olmalılar. 


NewCity Town Building Farming Elmas Hilesi


Şehrin ekonomisini iyileştirmek için çiftlikler, fabrikalar ve konutlar geliştirilebilir. Binaları vergi geliri ve şehir genişlemesini en üst düzeye çıkaracak şekilde inşa edin. Yeni turistik yerler ve dinlenme tesisleri yaratmak, yabancı ziyaretçi sayısını artırmak için kesin bir stratejidir. 


NewCity Town Building Farming Apk Hile


Ayrıca elektrik, gıda üretimi ve kamu memnuniyeti sorunları da olacak. Şehir yönetimi ve ticaretinin inceliklerinde ustalaştıktan sonra, sanayileşmiş metropolünüzü şık ve modern bir stille tamamlayabilirsiniz.


NewCity Town Building Farming Apk indir


Çevrimdışı cep evreni Q&R New City'de, özgür şehrinizin belediye başkanı olarak, önceliklerinizi test edecek çeşitli oyun senaryolarıyla karşılaşacaksınız. Bir şehri tasarlarken, vergi gelirlerini stratejik olarak artırmak için binaları yerleştirmek çok önemlidir. 300'den fazla benzersiz yapıya erişin, vatandaşlarınızı daha mutlu kılmak için onları yükseltin, istihdam yaratın ve bu binalardan kazandığınız parayı şehrin genişlemesini desteklemek için kullanın. 


NewCity Town Building Farming Apk Son Sürüm


Bununla birlikte, şehrinizdeki önemli şahsiyetler, deneyiminizi unutulmaz kılacak birçok görev ve hediye verecektir. Evler, gökdelenler, çiftlikler, işletmeler, oteller ve restoranlar tasarlayıp bakımını yaparak dünyanın altyapısını tasarlayın ve bakımını yapın. Vatandaşlar, şehir değişikliklerine hızla tepki verecek ve düzeltilmesi gereken bir şey varsa geri bildirimde bulunacak.


NewCity Town Building Farming indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Basketball Legends Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar