Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123] 1 Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123] 2 Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123] 3 Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123] 4 Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123] 5 Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123] 6 Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [v0.1.123] 7

Idle Basketball Legends Tycoon Para Hileli MOD APK [0.1.123] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha fazla All-Star ile tanışmak için NBA takas kartlarını toplayın.


Idle Basketball Legends Tycoon 0.1.123 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Tarihin en iyi basketbol takımını kurmaya hazır mısınız? Idle Basketball Legends Tycoon oynamak zaman kaybıdır. Dunk için ekrana dokunun. En iyi basketbolcuları bir araya getirin, daha iyi olmalarına yardımcı olun ve ardından basket atın.


Idle Basketball Legends Tycoon v0.1.123 MOD APK


Idle Basketball Legends Tycoon oyununda daha fazla All-Star ile tanışmak için NBA takas kartlarını toplayın. Grup için bir lider kiralayın. DJ'ler, maskotlar ve amigo kızlar basketbolculara birçok yönden yardımcı olabilir. Bu boşta spor yönetimi oyununda, yeni alanlar açmak için dokunun. 


Idle Basketball Legends Tycoon Para Hilesi


Bir spor takımı yöneterek para kazanabilirsiniz. 60 basketbol efsanesini toplayın. Yaygın, nadir, epik ve efsanevi, farklı nadirlik seviyeleridir. Yıldız puanınızı yükselten yükseltmeler satın almak için bunları toplayabilir ve kullanabilirsiniz. 


Idle Basketball Legends Tycoon Altın Hilesi


Ekibiniz sizin için önemli olan herkesten oluşur. DJ'lerin, ponpon kızların veya maskotların olmadığı bir basketbol maçı düşünün. Güçlendiriciler, ilerlemenize ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olur. Bir antrenörleri olmasaydı ne yapacaklardı? Dikkat olmak. Farklı sınıflar farklı şeyler yapabilir.


Idle Basketball Legends Tycoon Elmas Hilesi


New York'ta veya Büyük Kanyon'da olmanız önemli değil. Venice Beach'te güneşli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Ya da belki bir Arena istiyorsunuz. Yeni kortlar, çemberler ve koltuklarla daha hızlı hareket edebileceksiniz. 


Idle Basketball Legends Tycoon Apk Hile


Tüm kortları seveceksiniz ve hepsinde oynamak için sabırsızlanacaksınız. Herkes büyümek zorunda. Kim iyi bir smaçtan hoşlanmaz ki? Hem sokak hem de jimnastik basketbolunda smaç yapmak bir zorunluluktur. 


Idle Basketball Legends Tycoon Apk indir


Tomahawk, yel değirmeni, çift debriyaj ve diğer araçlar parayı daha iyi hale getirir. Ücretsiz olarak, artık boşta bir basketbol oynayabilirsiniz. Bu, çevrimiçi olmadığınızda bile seviye atlayabileceğiniz anlamına gelir. Siz yokken işi yürütmesi için birini işe alın. 


Idle Basketball Legends Tycoon Apk Son Sürüm


Basketbol efsaneleri, streetball smaçları, nefesinizi kesecek ponpon kızlar, komik maskotlar ve DJ'ler, sizi şaşırtacak antrenörler olacak. Sokak basketbolu oynayabilir ve basketbol takımınızın ünlü olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu ücretsiz tıklama oyununda, oynamayı bırakan bir basketbol takımının sorumluluğunu üstlenebilirsiniz.


Idle Basketball Legends Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun eFootball PES 2023 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar