Black Border Full APK [v1.3.03]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Black Border Full APK [v1.3.03] 1 Black Border Full APK [v1.3.03] 2 Black Border Full APK [v1.3.03] 3 Black Border Full APK [v1.3.03] 4 Black Border Full APK [v1.3.03] 5 Black Border Full APK [v1.3.03] 6

Black Border Full APK [1.3.03] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Black Border, gerçek bir sınır devriyesi memurunun hayatını simüle eden bir sınır simülatör oyunudur


Black Border 1.3.03 APK AÇIKLAMASI


Savaş, insanoğlunun tarihi boyunca yaşadığı en büyük trajedilerden biridir. Şimdiye kadar, birçok nedenden dolayı hala birçok savaş devam ediyor. Modland, rekabet sarmalının dışında da değil. Pek çok farklı güç ortaya çıktı ve bu ülkenin birçok parçaya bölünmesine neden oldu. Black Border Border Simulator Game böyle karmaşık bir bağlamda geçiyor.


Black Border v1.3.03 MOD APK


Modland birçok farklı güçten etkilenmiştir. Ülke parçalara bölünmüş ve sürekli çatışmalar yaşanıyor. Ancak 1996'da bir Barış antlaşması imzalandı ve ülke Artaguana, Bost, Partakna gibi ayrı bölgelere bölündü… Bu bölgelerin liderleri, bölgelerini genişletmek için her zaman komşularla saldırganlığı kışkırtmaya çalışıyorlar. Bununla birlikte, Barış Antlaşması'nın etkisi altında, orduyu eskisi kadar saldırgan bir şekilde hareket etmek için artık özgürce koordine edemediler. Komşu topraklara yerleştirilen casus unsurlar, her şeyi içeriden yok etmenin ana ajanlarıdır.


Black Border Tam Sürüm Apk indir


Black Border oyununda oyuncular, bir kişinin sınırı geçmelerine izin vermeden önce her şeyi kontrol etme görevinde gerçek bir sınır devriye görevlisi rolünü oynayacaklar. Temel olarak, bu oldukça kolay bir iş, ancak bir teröristin veya casusun bölgenize girmesine izin verirseniz felaket olabilir. Genellikle görevleri patronunuzu öldürmenin bir yolunu bulmak olacaktır. Ve tabii, o zaman onu kaybedeceksin. Bu yüzden, taşıdıkları her şeyi kontrol ederek büyük önlemler alın. Bu, dedektiflik becerilerinizi, görme yeteneğinizi ve yargılarınızı yerleştirdiğiniz zamandır.


Black Border Full Ücretsiz Apk indir


Black Border ilerlemeleri hızlı ve istikrarlı olacak. Önce kapının dışından birisi girecek. Başka hiçbir tezahürü olmayan tamamen karanlık bir gölge olarak tasvir edilirler. Ardından, yüzü, kıyafeti ve figürü görebilmeniz için yavaş yavaş kendilerini göstereceklerdir. Daha sonra, bu insanlar kimlik ve sınırdan geçirmek istedikleri öğeler gibi bir dizi şey bulacaklar. Daha önce verilen kurallara göre, oyuncular güvenli olduğundan emin olmak için kontrol etmelidir. Göçmenlik onayı alanların taşınması serbesttir. Eğer bir hata yaparsanız kesinlikle oyunu kaybedersiniz. Savaş hızla patlak verir ve ülke hızla kargaşaya sürüklenir. O zamana kadar, doğrudan savaş alanına giren ve savunan güç olacaksınız.


Black Border APK Son Sürüm indir


Kontrol etmeniz gereken ilk şey pasaport ve kimlik gibi kimlik belgeleri. Kötü şöhretli, tehlikeli suçluları hızlı bir şekilde bulmak için verilen emirlerle dikkatlice karşılaştırın. Buna ek olarak, izin belgesi almanız için size sahte belgeler de verebilirler. Kağıttaki sayıları kontrol etmeniz gerekecek. Müşterinin adı ve soyadı en net ipuçlarından biridir. Ve sonra bu yolcuların boy ve kilolarını da kontrol etmelisiniz. Kağıt üzerindekilerle eşleşirse, kötü niyetler ifade etmediklerinden emin olabilirsiniz. Bazen tehlikeli olmayan yolcular olacaktır, ancak evraklarının süresi dolmuştur. Bu kişilerin de sınırı geçmesine izin verilemez. Ayrıca bagajlarını da kontrol etmelisiniz. Bazen silahlarını bavullarında saklayanlar olacaktır; Genellikle tabancalar taşınacaktır. Ayrıca bazı insanlar pasaport almak için büyük miktarda para rüşvet verecek. Pek çok farklı durum sürekli devam edecek ve sadakatinizi test edecektir. Black Border gerçek bir savaştır.


Black Border Hile Apk


Aslında bu oyunda oyuncuların ana hedefi bir çok farklı insan. Çeşitli kıyafetlerle birlikte çeşitli yüzlerle tasarlanmıştır. Neredeyse, Black Border'da ikisini tamamen aynı göremeyeceğiniz gibi. Bu insanların arkasındaki birçok hikaye de oyun sürecini daha çekici ve ilginç hale getirmek için yavaş yavaş keşfedilecek. Sahne değişiklikleri ve savaş ajanları ile çözümler, hikayeyi giderek daha zengin ve karmaşık hale getirecek. Oyuncunun işi hızla eskisinden çok daha zor hale gelecektir. Dikkatli, çevik ve sadık olmanızı gerektirir.


Black Border indir (MOD, Tam Sürüm / Full)


Bir önceki android oyun Oddmar APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar