Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [v0.110]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [v0.110] 1 Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [v0.110] 2 Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [v0.110] 3 Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [v0.110] 4 Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [v0.110] 5 Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [v0.110] 6

Oddmar Bölüm Hileli MOD APK [0.110] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Viking tarihine, geleneklerine ve inançlarına derinlemesine bakın.


Oddmar 0.110 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı (oyunu yüklerken açın)
Oddmar - Diğer birçok eğlence endüstrisinde olduğu gibi, oyunlar çok yüksek düzeyde yaratıcılık ve kalite gerektirir. Bu nedenle, bir ürünün oynanışını, grafiklerini belirlemeden önce, üreticinin bulması ve heyecan verici bir içerik vermesi gerekir. Burada, kahramanların hikayeleri, kurgusal hikayeler veya günlük yaşam kültürleri, tasarım ekibinin yararlanabileceği sonsuz ilham kaynaklarıdır. Öyleyse, eski bir kültürün film yerine bir oyuna geri getirildiğini ne zaman hayal edersiniz? Viking savaşçıları güçleriyle çok ünlüler ve maceraları şimdi Oddmar'a dönüştürülüyor.


Oddmar v0.110 MOD APK


Oyun, Vikinglerin birçok kültürün, günlük yaşamının ve geleneklerini bünyesinde barındırıyor. Oyuncular, “1337 ve Senri” nin Kuzey Avrupa'nın eski belgelerini ve halk hikâyelerini incelemek için çok zaman harcadığı küçük detaylarla dolu ama eğlenceli atmosferi hissedecekler. Oddmar aynı zamanda Mobge Oyunlarının bir ürünüdür ve dünya pazarında yaygın olarak dağıtılmaktadır. Ancak iOS'ta piyasaya sürüldüğünden beri, bu işletim sisteminde çok yüksek bir kullanıcı puanı aldı. Bu başarıya dayanarak, Android işletim sisteminin yaygın olarak piyasaya çıkacak bir versiyonu olacak. Mobge Games çıkış tarihine hazır, bu yüzden kısa bir süre beklediğinizden emin olun.


Oddmar 0.110 Para Hile Apk


İlk bakışta, Oddmar'ı Mario'ya oldukça benzer bulacaksınız çünkü iki oyun platform oyunuyla aynı türe sahip. Aslında, bu türle ortak bir yönleri var. Birincisi, karakterin oyunda hareket etme şeklidir. Oyundaki Vikingler, soldan sağa yatay bir kaydırma ekranında çalışacaktır. Normal ARPG oyunlarından farklı olarak, oyunun düz bir çizgi ve spam becerileri değil, zemindeki birçok engelle etkileşime girmesi gerekiyor. Bu oyunlar, karmaşık atlama, tırmanma ve koşma ile çok daha yüksek bir manipülasyon seviyesine sahiptir. Yolda pek çok pikap, tuzak ve oyun sırasında yenilecek yaklaşık otuz rakiple karşılaşacağından bahsetmiyorum bile. Oddmar'ın 25 kapsamlı seviyesi boyunca, zorluklar özelleştirilecek, çeşitli bitki şekilleri ve araziler aracılığıyla koordine edilecek. Oyuncular, oyunun çevikliğine uyacak şekilde çalışmak için yetenekli ve öngörülebilir zor durumlarda olmalıdır. Bunun çok fazla pratik yapması gerekiyor.


Oddmar 0.110 Seviye Hile Apk


Vikingler kültüründeki heyecan verici şeylerden biri de Oddmar'a takılan Mobs Oyunlarının mantarlar olmasıdır. Mantar yemenin gücü artıracağına ve oyunda çeşitli mantar türlerini koyacağına inanıyorlar. Her tür, oyuncuya çeşitli etkileyici yetenekler verecektir.


Oddmar APK Android oyun CLUB


Viking tarihine, geleneklerine ve inançlarına derinlemesine kök salmış hikayeleri sunma çabası ve derinlemesine bir çalışma sayesinde. Oyun boyunca kültürün küçük ayrıntıları tanıtılır. Evden kostümler ve coşkulu partiler de savaşçıların cömertliğinin havasını kapladı. Oddmar, oyuncunun daha önce hiçbir film yapımcısının ifşa etmediği en ilgi çekici ayrıntıları deneyimlemesini sağlıyor.


Oddmar APK 2021


Mobge Ltd oyun yapımcısı size ilginç bir oyun verdi. Yakında, Android sürümü oyun topluluğunda yayılmaya devam edecek. Oddmar, muhtemelen iOS ve Android mobil sistemleri için beğenilen prodüksiyonlarıyla tanınan stüdyonun bir sonraki başarısı olacak.


Oddmar'ı İndir (MOD, Tüm Seviyeler Açık)


Bir önceki android oyun Cradle of Empires APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar