Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.3.0]

Puan: 4.06 (Oylar: 18)
Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.3.0] 1 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.3.0] 2 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.3.0] 3 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.3.0] 4 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.3.0] 5 Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK indir [v1.3.0] 6

Truck Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 100'den fazla farklı şehirde çok çeşitli kargoları taşımanız ve hatta envanter müzayedelerine katılmanız gerekecek.


Truck Simulator Ultimate 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.
  2. Yeni bir oyun, çok sayıda oyun içi para birimiyle başlar;
  3. Oyun para birimi harcanmaz.

Modu kullanırsınız kullandığınız için yasaklanabilirsiniz!

Truck Simulator Ultimate, Zuuks Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, bir kamyon sürmenin ve farklı konumlarda kargo taşımanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebilirler. Oyuncular, oyundaki çeşitli kamyonlar ve römorklar arasından seçim yapabilir ve bunları farklı görünümler ve çıkartmalarla özelleştirebilirler.


Truck Simulator Ultimate v1.3.0 MOD APK


Ayrıca ödüller kazanmak ve oyunda ilerlemek için çeşitli görevleri ve zorlukları tamamlayabilirler. Truck Simulator Ultimate'da oyuncular gerçekçi bir 3B açık dünyayı keşfedebilir ve diğer NPC'lerle (oyuncu olmayan karakterler) etkileşim kurabilir. Ayrıca araba sürerken eğlenmek için en sevdikleri müzikleri dinleyebilir veya oyun içi radyoyu kullanabilirler.


Truck Simulator Ultimate Para Hilesi


Oyun gerçekçi fizik ve kontrollere sahiptir ve oyuncular çevreyi daha iyi görebilmek için farklı kamera görünümleri arasında geçiş yapabilir.Simülasyon oyunlarının popülaritesi her tür oyun platformunda artıyor. Çoğu oyunda 3D çok etkileyici olduğu için Sandbox modları birkaç oyunda mevcuttur. Sınırlarınızı test etmenize ve bir aracın yaptığı gibi asla başaramayacağınız şeyleri başarmanıza olanak tanırlar.


Truck Simulator : Ultimate indir son Sürüm


Truck Simulator Ultimate, Simulation ve Tycoon türlerinin yeni kombinasyonu nedeniyle sürüş simülasyonu oyunları arasında öne çıkıyor. Bu oyunda, bir şirket kurması, şoförleri işe alması ve filosunu genişletmesi gereken tecrübeli bir kamyon şoförü olarak oynayacaksınız.


Truck Simulator Ultimate apk dayı 1.3.0


Ve sonunda dünyanın en büyük lojistik şirketi haline geldi, “King of Trucks” unvanını aldı ve her gün yüzlerce aracı taşıdı. İlk oyun bir araç seçmenizi gerektirmiyor. Şirket için menşe ülkesini siz seçersiniz. Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kanada, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Türkiye, Kore, Japonya, Brezilya ve diğerleri gibi ülkeler… Anlıyorsunuz değil mi?


Truck Simulator : Ultimate Gezginler


Neden bu ülkenin seçildiğini daha sonra anlayacaksınız. Şirketiniz uluslararası alana yayılana kadar çok az seçeneğiniz olacak, bu nedenle doğru yeri seçmek çok önemlidir. İlk başta sadece bir araç ve bir sürücü olacak. Zorlu demiryollarına rağmen, 100'den fazla şehre başarıyla ürün teslim ettik. Her görevin sonunda bir ödülü vardır ve paket boyutları, seyahat süresi ve işlem süresi arttıkça fiyat da artar.


truck simulator : ultimate pc indir apk


Sağlam bir müşteri tabanı ve gelir akışı oluşturduktan sonra, daha fazla araç satın alarak ve daha fazla sürücü, satış elemanı ve bir yetenek yöneticisi işe alarak genişleyeceksiniz. Müşterilerinize hizmet vermek için özelleştirilmiş kamyonlardan oluşan bir filo oluşturun.


truck simulator: ultimate pc para hilesi


Sürücülere ve çalışanlara ne kadar ödeme yapacağınızı, ne zaman araba alacağınızı ve ofis ile depoyu nasıl güncelleyeceğinizi siz seçiyorsunuz. Bu tamamen size kalmış. Bir kamyon simülasyon oyunu sürmek: Ultimate sırasında zamanınızın %60'ını araba kullanmaya ve %40'ını stratejik iş kararları vermeye harcayacaksınız. Araba kullanmaktan her zaman keyif almış olanlar bu durumu zor bulacaktır. En ilgi çekici yönlerinden biri, bu oyunun gerçek zamanlı olarak gerçekleşmesidir.


Truck Simulator Ultimate indir apk dayı


"Kalite her zaman nicelikten kaynaklanmaz" diyorlar. Bilgisayar oyunları farklıdır. Zaman zaman, bir üreticinin çıktı rakamları, operasyonlarının kapsamını ve seviyesini ortaya koyar. Truck Simulator: Ultimate ile durum ne olursa olsun. Bu oyunda şu anda 32 modern Amerikan ve Avrupa aracı bulunuyor ve kullanılmış arabalar da en az yenileri kadar etkileyici.


Truck Simulator Ultimate apk android oyun club


Her aracın aydınlatması, tamponları, kornaları, kokpit ışıkları ve diğer özellikleri özelleştirilebilir. Çeşitli şehirleri ziyaret edecek ve çeşitli araçlar kullanacaksınız. Yolculuk boyunca nefes kesen manzaralar görülebilir. Araba kullanmaktan hoşlanan görsel sanatların hayranları, çeşitliliği takdir ediyor.


Truck Simulator Ultimate Hile Apk 2023


Simülasyona yaptığı vurguya rağmen, Truck Simulator: Ultimate zayıf görsellere, sese ve oynanışa sahiptir. Kokpite girdikten sonra çok sayıda düğme, kadran ve gelişmiş kontrol kolları bulunur.


Truck Simulator Ultimate Apk indir


Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kamyon ve römorklar: Oyuncular, her biri kendi benzersiz özelliklerine ve yeteneklerine sahip bir dizi farklı kamyon ve römork arasından seçim yapabilir. Özelleştirme seçenekleri: Oyuncular, kamyonlarını ve römorklarını yolda öne çıkmaları için farklı görünümler ve çıkartmalarla özelleştirebilirler.


Truck Simulator Ultimate indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Caucasus Parking APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 18 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar