Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 1 Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 2 Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 3 Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 4 Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 5 Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 6

Red and Blue Stickman Animation Parkour Mega Hileli MOD APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların karakterleri oklarla hareket ettirmeleri ve tüm engellerden kaçınmaları gerekiyor.


Red and Blue Stickman Animation Parkour 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Premium, Kurtarma, Madeni Para Hilesi Görünümü Kilitleri açık
Red and Blue Stickman Animation Parkour, oyunculara birçok heyecan verici ve unutulmaz şeyler sunan, piyasadaki tamamen yeni oyun platformlarından biridir. Oyun, itfaiyeci ve sadık kız olan iki ana karakterin hikayesi etrafında dönüyor. Oyunlarımız artık hemen hemen tüm mobil platformlarda mevcut, böylece tüm oyuncular istedikleri zaman kolayca katılıp bu oyuna katılabilirler. Bu oyunun ana temeli, iki karakterin senkronizasyonunu kontrol etmeniz gereken bağımlılık yapan bulmaca modlarıdır. En etkileyici eğlence anları için bu oyunu deneyimlemek için katılın.


Red and Blue Stickman Animation Parkour v1.2.2 MOD APK


Oyuna katılırken Red and Blue Stickman Animation Parkour deneyimini yaşayın. Oyuncular aynı anda her iki karakteri de kontrol etmelidir. Ayrıca hareket tuşlarını da aktif etmeniz gerekiyor. Oyuncular, ormandaki tapınakta kolayca hareket etmek ve kaçmak için kutuyu itmeli ve tüm elmasları toplamalıdır. Bunların hepsi, bu oyundaki her karakterin macera sürecinde kendilerini bulması gereken görevler ve zorluklardır. Özellikle bu oyundaki karakterlerin koordinasyonu da diğer her şeyin kolayca üstesinden gelmenize yardımcı olan en kritik faktörlerden biri. Oyuna giren oyuncular büyük bir labirent yaşayacaklar. Tüm oyuncuların takım halinde çalışması gerekir çünkü takım çalışması oyuncuların tüm zorlukları kazanmasına yardımcı olan temel faktördür.


Red and Blue Stickman Animation Parkour Para Hilesi


Bu, benzer oyunlarda şimdiye kadarki en iyi puan alan sürümlerden biridir. Oyun herkes için çok bağımlılık yapıyor ve ayrıca arkadaşlarınızla oynarken kendinizi daha keyifli hissedebilirsiniz. Elbette tüm oyuncular bu oyuna katılırken oyunun iki ana karakteri ile çok eğlenceli ve keyifli vakit geçireceklerdir. Oyuncular labirent bulmacalarının tüm görevlerini yerine getirmeli, maceralara katılmalı ve onları sevmeli, tapınak ormanından kaçmalı ve güvenli bir şekilde eve dönmelidir.


Red and Blue Stickman Animation Parkour Premium Apk


Red and Blue Stickman: Animation Parkour, harika bir ekip işbirliği oyun platformudur. Bu oyun deneyimine katılırken, oyuncular macera sırasında güçlü alevleri kontrol etme becerisini göstermeli ve mükemmel su becerileri sayesinde ortamı serin tutmalıdır. Redboy, doğuştan gelen yetenekleri sayesinde buzlu yüzeylerde kolayca kayabilir, ancak ateşli adam bununla başa çıkmakta çok zorlanacak, özellikle de herhangi bir rotaya sahip herhangi bir yokuşa tırmanırken. Hala bunu yapmaya çalışırsa, hemen başarısız olacaktır. Kahramanımız, bir sürü beyaz buzla kaplı düz alanlara dokunduğu için her zaman hız için izlenecektir.


Red and Blue Stickman Animation Parkour Apk Hile


Ancak bu kız için alanlar veya karlı yamaçlar çok büyük bir sorun değildi. Her şey sadece kız tarafından kendi yetenekleriyle ele alınacaktır. Onları her an kolayca havaya uçurabilmeli. Dolayısıyla bu macerada, iki ana karakterin koordinasyonu, mücadeleyi verimli bir şekilde aşmaları için önemli bir temel olacaktır. Yol boyunca birçok değerli mücevheri kolayca toplayabilmemiz için karakterlerimiz oyundaki tüm seviyeleri geçmek için birlikte çalışmalıdır.Bu macerada karakterlerimiz kesinlikle birçok tuzak ve zorlu bulmacalarla karşılaşacak. Bunlar ayrıca her oyuncunun üstesinden gelmek zorunda kalacağı zorlu görevlerdir. Karakterler, hareket etme sürecindeki herhangi bir zorluğun üstesinden gelmenin bir yolunu bulmak için oyuncunun yardımına ihtiyaç duyacaklar. Bu, oyundaki iki özel kahramanın heyecan verici bir macerasıdır; Umarım bu macera tüm oyunculara en heyecan verici ve harika deneyimleri getirir.


Red and Blue Stickman Animation Parkour Apk indir


Red and Blue Stickman Animation Parkour, insanlara her biri bir arazi ve karmaşık bir labirent olan ve oyuncuların tüm bunların üstesinden gelmelerini gerektiren birçok farklı harita verir. Ayrıca, kişinin yüzleşmesi ve üstesinden gelmesi gereken birçok farklı seviye olacaktır. Bu seviyeler düzenli ve sürekli olarak güncellenerek oyunculara yeni deneyimler kazandırılacak. Bu oyunun oynanışı son derece yüksek bir takım ruhu üzerine kuruludur, bu nedenle bu oyundaki tüm karakterlerin koordinasyonu çok önemlidir. Bu seferki oyun modlarının yanı sıra tüm karakterler, oyuncular deneyime katıldığında harika duygular yaratarak mükemmel ve güzel bir şekilde tasarlanacak. Kontrol modu sistemimiz tarafından tek tek ayarlanacak, tüm oyuncular için yolu kolaylaştıracak.


Red and Blue Stickman Animation Parkour Son Sürüm apk


Red and Blue Stickman Animation Parkour oyununda oyuncuların karakterleri oklarla hareket ettirmeleri ve tüm engellerden kaçınmaları gerekiyor. Kırmızı oğlan sudan kaçmak zorunda kaldı ve tam tersine yeşil kız ateşten kaçınmak zorunda kaldı. Oyuncuların sadece mavi kız ve kırmızı adamın özelliklerini değiştirebilmek için değişikliğe dokunmaları gerekiyor. Bu oyuna katılırken bir not, her oyuncunun hareket sırasında mümkün olduğu kadar çok mücevher toplaması gerekir; bu, oyuncuların zorlukları birer birer aşmaları için büyük destek sağlayacaktır.


Red and Blue Stickman Animation Parkour indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Premium)


Bir önceki android oyun Goat Simulator Payday APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar