World War Armies Mega Hileli MOD APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World War Armies Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 1 World War Armies Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 2 World War Armies Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 3 World War Armies Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 4 World War Armies Mega Hileli MOD APK [v1.2.2] 5

World War Armies Mega Hileli MOD APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. II. Dünya Savaşı'na odaklanan klasik bir oyuncuya karşı oyuncu askeri gerçek zamanlı strateji oyununun ilk mobil versiyonudur.


World War Armies 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi
  2. Reklamsız

World War Armies, şüphesiz, mobil cihazlarda İkinci Dünya Savaşı'ndaki en iyi RTS oyunudur. Bu oyun bizi bir sürprizden diğerine götürecek. Savaşa farklı bir perspektiften bakmalı ve tamamen farklı bir tarih yazmalısınız.


World War Armies v1.2.2 MOD APK


World War Armies oyunu mobil bir oyun olduğu için, mekanik, oyuncuların kavraması için basit olmalıdır. Her şeyden önce, uzun vadeli ve tarihsel bir çatışmayla karşı karşıyasınız. Sonuç olarak, birçok farklı ordu türü kontrol edilebilir ve komutanların en güçlü orduyu oluşturmak için yeteneklerini birleştirmeleri gerekir. Bu, bir dövüşü ve daha sonra bir savaşı kazanmanın ilk şartıdır.


World War Armies Para Hilesi


Tanıdık olmayan oyuncular için bu oyun 20'den fazla farklı türde ordu sağlar. Her birinin kendine özgü yetenekleri ve güç seviyeleri vardır ve bunları bir mağazadan satın almalı ve savaştan önce almalısınız. Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyun bir kart oyununa benzer şekilde çalışır. 


World War Armies Hile Apk


Böylece masadan orduları seçip savaşa yerleştirebilirsiniz. Ortaya çıkacaklar ve sonuna kadar savaşacaklar, yoksa yok edilecekler. Ancak, sağlık çubuğuna konsantre olmanız yardımcı olacaktır. Ayrı bir güçleri var; bu nedenle, oyuncular en fazla hasarı vermek için onları doğru şekilde konumlandırmalıdır.


World War Armies Apk indir


Bu oyun tarihin akışını değiştirmenizi sağlar. Düşmanları yenmek için çeşitli yerlere seyahat etmeli ve dövüşlere katılmalısın. Sonuç olarak, oyuncular çok çeşitli savaşlara ve arazilere katılabilirler. Hepsi kritik stratejik öneme sahip son derece tehlikeli yerlerdir. Oyuncular, arazi avantajını en üst düzeye çıkarmak için ordularını uyarlamalı ve uygun stratejiler tasarlamalıdır. Daha kötü arazi bazen sizi tehlikeli koşullara zorlayabilir.


World War Armies Apk Son Sürüm


İyi bir lider, bir savaşta ordusunu zafere daha kolay götürür. Oyuncular General Guderian veya Marshall gibi yetenekli bir lider seçebilecekler ve hepsi takımınıza faydalı bonuslar sağlıyor. Oyuncular, çeşitli birlik türlerine sahip çeşitli savaş araçlarını ve askerlerini çağırabilir. Büyük miktarda hasar veren devasa tankları çağırabilirsiniz. Potansiyel olarak benzersiz dövüş işlevlerine sahip HLFTR otomobilleri olabilir.


World War Armies Altın Hilesi


Askerler de güç seviyelerine göre sınıflandırılır. Tüfek, havan, bzoka vb. olabilirler. Değişen miktarlarda hasar ve hareket hızına sahip olacaklar. Ayrıca, savaşta getirdikleri değerle aynı fiyata mağazada satılırlar. Lütfen hasarlı birimlere fazla takılmayın; kadromuz tutarlı bir direnç seviyesi gerektiriyor.


World War Armies indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi / Reklamsız)


Bir önceki android oyun Oceanhorn APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar