Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [v1.43]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [v1.43] 1 Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [v1.43] 2 Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [v1.43] 3 Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [v1.43] 4 Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [v1.43] 5 Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [v1.43] 6

Vikings and Dragon Island Farm Para Hileli MOD APK [1.43] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kuzeydeki uzak bir adada çiftliğinizi inşa edebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz heyecan verici bir çiftlik simülasyon oyunudur.


Vikings and Dragon Island Farm 1.43 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Vikings ve Dragon Island Farm'a gelirken, çiftliği inşa edip geliştirerek çiftliğin sahibine dönüştürüleceksiniz. Burada göreviniz para kazanmak, hayvanları beslemek, tohum ekmek, mahsul hasat etmek ve çok daha fazlasını yapmak. Çiftçilik faaliyetlerine ek olarak, balık üretmeniz ve bir ejderha yetiştirmeniz gerekiyor. Komşu Adalara satabileceğiniz hasat ürünleri, Viking çiftliğinizi ve köyünüzü büyütmek için para kazanın.


Vikings and Dragon Island Farm v1.43 MOD APK


Vikings and Dragon Island Farm oyunu sizi hayatın tadını hissedebileceğiniz, şarkı söyleyen ve kendi hikayelerini çizen iyi arkadaşlarla tanışabileceğiniz küçük bir köye götüreceğim. Her gün bir çiftliğin sahibine dönüşeceksiniz ve işiniz tohum ekmek, hayvanları beslemek ve ejderha yetiştirmek için para kazanmak. Çiftliğinizi uzak soğuk bir yere kurun ama yalnız olmayacaksınız çünkü burada yardımcı olacak birileri olacak ve her zaman bankanın yanında olacaksınız.


Vikings and Dragon Island Farm Para Hilesi


Hasat zamanı geldiğinde hasat edecek ve para kazanacaksınız; sevimli hayvanlar ve bitkiler büyür. Ejderhanı yükseltmek için çok para kazanmak için onları satabilir veya mahalleye satmak için ürünler üretebilirsin. Ayrıca mağaralardaki değerli taşları, demir cevheri madenlerini kullanabilir, birçok nadir kaynak toplayabilir, çiftlikler geliştirebilir ve ziyarete turist çekebilirsiniz. Daha kalabalık ve eğlenceli hale gelmek için Viking köyünü inşa edin ve geliştirin.


Vikings and Dragon Island Farm Elmas Hilesi


Çiftçilik ve üreme yoluyla çok para kazanmak ve çiftliğinizi yükseltmek için ihtiyacınız olandan daha fazla turist çekin. Her gün farklı bir görevi tamamlamanız ve birçok çekici ödül almanız gerekiyor. Ticaret ve hasat yaparak para kazanın, yerleşimi daha belirgin, açık ve turistleri karşılayacak şekilde geliştirin. Ejderha yetiştirmek ve çiftlik binalarını yükseltmek için para kazanmak için birçok eşya üretin ve takas edin.


Vikings and Dragon Island Farm Hile Apk


Basit arayüz, güzel grafik tasarım, akıcı ama çekici oyun, oyuncuların dikkatini çeken noktadır. Oyun, gerçeğe çok yakın, doğayla ilgili fantezi unsurlarının bir kombinasyonu ile benzersiz ve heyecan verici oyun deneyimleri sunuyor. Sizi daha iyi bir zihin ve stratejik lider yapmak için hafif hesaplama ile serpiştirilmiş stratejik unsurlar Tamamen sonuçlara ve ilerlemeye göre kazanılan kaynaklara sahip bir oyun, bu nedenle para harcayarak daha güçlü olmanıza gerek kalmayacak.


Vikings and Dragon Island Farm Apk indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Repair My Car APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar