Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [v4.2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [v4.2.9] 1 Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [v4.2.9] 2 Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [v4.2.9] 3 Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [v4.2.9] 4 Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [v4.2.9] 5 Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [v4.2.9] 6

Cyber Surfer Mega Hileli MOD APK [4.2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun zorluğu her şarkıya bağlı olacaktır çünkü hızlı tempolu ve karmaşık melodilere sahip şarkılar en zorlu olarak sınıflandırılacak.


Cyber Surfer 4.2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Tüm görünümlerin kilidi açıldı
  4. Tüm şarkıların kilidi açıldı
  5. VIP kilidi açıldı
  6. Tanrı modu
  7. Reklamsız

Cyber ​​​​Surfer, sadece oynamakla kalmayıp aynı zamanda capcanlı şarkıların dünyasına dalabileceğiniz Cyberpunk tarzına sahiptir. Tam bir şarkı için sadece sizin farklı melodiler oluşturabileceğiniz bir yer olacak. Bu oyunda elinizde bir silahla güçlü bir savaşçı olacak ve heyecanlı yolculuğunuza başlayacaksınız.


Cyber Surfer v4.2.9 MOD APK


Diğer müzik oyunlarıyla birlikte Cyber ​​​​Surfer hala aynı oynanışa sahip ancak çok daha heyecan verici bir tarza sahip, artık koşmak yerine tahtada gezinen karakteri kontrol edeceksiniz. Her şey bir 3D uzayda ve oldukça karanlık olacak, ancak oyuncular için daha heyecan verici bir his yaratacak çünkü o kadar gerçekçi ki her şey gözlerinin önündeymiş gibi hissedebiliyorlar. Elbette size böyle harika bir deneyim yaşatabilecek başka bir oyun bulamayacaksınız.


Cyber Surfer Para Hilesi


Bir bölüme girmeden önce sevdiğiniz bir şarkıyı seçeceksiniz, ardından müzik başlar başlamaz yolculuğunuza başlayacaksınız. Senin görevin sadece lazer kılıcı olan silahını kullanmak ve onu farklı renklerde blokları parçalamak için kullanmak. 


Cyber Surfer Şarkı Hilesi


Ancak sandığınız kadar basit olmayacak çünkü bloğu mevcut lazer kılıç rengiyle aynı renkle kesmeniz gerekiyor. Çünkü yanlışlıkla aynı renkteki bir bloğu keserseniz kaybedersiniz. Oyunun sizin için desteklediği eğitimler olsa da yine de kontrolleri anlayabiliyorsunuz, bu yüzden bu oyunda usta olmak çok kolay. 


Cyber Surfer Hile Apk


Çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmayacak, istediğiniz gibi sola veya sağa hareket etmek için ekrana dokunun ve basılı tutun. Senin işin sadece karakterin doğru yönde hareket etmesini kontrol etmek; daha sonra, nesnelere yaklaşırken karakter otomatik olarak onları kıracaktır.


Cyber Surfer Apk indir


Bir nesneyi her parçaladığınızda, otomatik olarak bir melodi oluşturacaksınız ve bu şekilde şarkı sonunda bitene kadar devam edecek, bu da seviyeyi tamamladığınız anlamına geliyor. Ancak tüm zorlukların üstesinden sorunsuz bir şekilde gelebilmek için doğru yöne gidebilmek için karakteri kontrol etme konusunda gözlem becerisine sahip olmanız gerekiyor. Beklenmedik durumlardan kaçınmanıza yardımcı olabileceği için hızlı tepki verme yeteneği de önemlidir.


Cyber Surfer VIP Hilesi


Oyunun zorluğu her şarkıya bağlı olacaktır çünkü hızlı tempolu ve karmaşık melodilere sahip şarkılar en zorlu olarak sınıflandırılacak ve tam tersi. Gerçekten alışkın değilseniz, daha yumuşak şarkılarla kolay veya orta düzeyde pratik yapabilirsiniz. Müzikal bir savaşçı olma güvenini gerçekten kazandıktan sonra, daha karmaşık şarkılar sizin için önemli olmayacak.


Cyber Surfer indir (MOD, Para - Şarkı - VIP Hilesi)


Bir önceki android oyun Blob Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar