Blob Hero Mega Hileli MOD APK [v0.9.5]

Puan: 4.00 (Oylar: 2)
Blob Hero Mega Hileli MOD APK [v0.9.5] 1 Blob Hero Mega Hileli MOD APK [v0.9.5] 2 Blob Hero Mega Hileli MOD APK [v0.9.5] 3 Blob Hero Mega Hileli MOD APK [v0.9.5] 4 Blob Hero Mega Hileli MOD APK [v0.9.5] 5 Blob Hero Mega Hileli MOD APK [v0.9.5] 6

Blob Hero Mega Hileli MOD APK [0.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, önemli hasara sahip çeşitli silahlar kullanan bir orduya karşı karşıya gelirler.


Blob Hero 0.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tanrı Modu
  3. Altın Hilesi
  4. Yüksek Menzilli Mıknatıs
  5. Hareket Hızı Çarpanı

Blob Hero, Blob'un parçalara ayrılabileceği ve herkese karşı savaşabileceği bir takım savaşında birçok özel karakter toplar. Alanın büyüklüğünü gösteren harita, üçüncü şahıs bakış açısıyla görüntülenecektir. Oyuncular, önemli hasara sahip çeşitli silahlar kullanan bir orduya karşı karşıya gelirler. Birçok yeni bölüm, oyunu daha da heyecanlı hale getirecek daha özel kahramanlarla birlikte gelir. Yolculuk, deneyimlemeniz için bir dizi yeni beceriyle başlar.


Blob Hero v0.9.5 MOD APK


Blob Hero'da gücünüzü ortaya koyma yolculuğunun tamamı farklı zorluklarla karşılaşacak. Kalabalık düşmanlar ve bir dizi engel, arenada her şeyi kaotik hale getirecek. Her oyun bir seviye olarak sayılacaktır; gerekli güce ulaştığınızda, yeni bir seviyeye geçebileceksiniz. Tarlada yiyecek ve mana dağıtılır, ancak onları yemek zordur çünkü birçok kılıç size saldırır. Sadece güç kaynağını birleştirerek bu zor görevi tamamlayabileceksiniz.


Blob Hero Para Hilesi


30'dan fazla becerinin sayısı, Blob Hero'ya katılırken oyuncular için bir meydan okuma haline gelecek. Sadece size ve hareketinize karşı kullanılmazlar, aynı zamanda enerji arayışını da etkilerler. Dövüş adil bir oyundur; bölme yeteneği ile birçok yeni bireye bölünecek ve askerlerle yüzleşeceksiniz. Sadece sayıyı ikiye katlayın, bu beceri kullanımı için daha fazla arkadaşınız olacak.


Blob Hero Hız Hilesi


Birçok yeni karakter yaratıldı, benzer görünüm özelliklerine sahipler. Blob Hero, karakterleri renkler ve yüzler aracılığıyla ayırt eder. Gökkuşağı amca, panda, hayalet veya yaramaz küçük kız gibi tanıdık karakterler. 


Blob Hero Hile Apk


Oyuncular, sistemin gerektirdiği koşulları karşıladıklarında sırayla onları açarlar. Onlara sahip olmak istiyorsanız, büyük miktarda para kaybedersiniz. Seçimleriniz savaşın sonucunu değiştirecek. Patron ortaya çıkıp zorluğu artırsaydı daha dramatik olurdu.


Blob Hero Apk indir


Blob Hero, fantezi dünyasında insanlar ve garip yaratıklar arasındaki uzun savaş hakkında heyecan verici bir hikayeye sahip. Blob ordusu yaşamı sürdürmek için vücudunu böler ve sahada görünen enerjiyi yer. Heyecan verici beceriler, düşmanları savuşturmalarına ve yeni seviyelere geçmek için hızla yeterli gücü toplamalarına yardımcı olacaktır. Beceri ve karakter koleksiyonları sizin için en fazla seçeneği içeren yerlerdir. Sayısız unutulmaz anılarla zorlu insanları manipüle etme süreci!


Blob Hero indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Xtreme Drift 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar