Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [v1.1.986]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [v1.1.986] 1 Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [v1.1.986] 2 Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [v1.1.986] 3 Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [v1.1.986] 4 Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [v1.1.986] 5 Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [v1.1.986] 6

Kayıp Ada Patlayan Macera Can Hileli MOD APK [1.1.986] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Lost Island Blast Adventure olan bu mükemmel oyunu kesinlikle denemelisiniz.


Kayıp Ada Patlayan Macera 1.1.986 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Can Hilesi (Harcadıkça çoğalır.)
Kayıp Ada Patlayan Macera oyununda tatlı bir kızı oynuyorsun, gizemli bir adaya git, orada hayaletlerin yaşadığı efsaneler var ama aynı zamanda bu küçük adada gerçek bir spa tatili düzenlemek ve bunun olup olmadığını kontrol etmek istiyorsun. efsane gerçek. Bulmacaları çözün, daha fazla sırrın kilidini açın, çöp adasını donatın ve sessizce temizleyin, burayı nasıl dekore edeceğiniz size kalmış. Bu ilginç maceraya çabucak başlayın ve onu dinlenmek için gerçek bir peri masalına veya hayallerinizdeki eve dönüştürün.


Kayıp Ada Patlayan Macera v1.1.986 MOD APK


Kayıp Ada Patlayan Macera, şehir kurma stratejisi unsurlarına sahip bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur . İçinde oyuncu, donatılması ve ondan çekici bir cennet yapılması gereken adaya gidecek. Bunu yapmak için kullanıcı, üç veya daha fazla elementten zincirler yapmanız gereken aynı seviyelerden geçecektir. Aldığınız puanlar faydalı binalar inşa etmenize, bahçeler yetiştirmenize ve plajlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca oyuncular, bu yerin atmosferik geçmişine dalabilecek ve sırlarını çözme fırsatına sahip olacaklar.


Lost Island yıldız hilesi


Macera Zamanı! Kendi ada evinize hoş geldiniz. Match 3 oyunları ve macera oyunlarının en iyi kombinasyonu olan Lost Island, sizi cennette eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor. Sahile adım atın, yeni arkadaşlar edinin ve adadaki malikanenizi en egzotik çiçekler ve bahçelerle süslerken eğlenceli 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözün.


Lost Island Apk Android OYUN CLUB


Yine de dikkat et! Sıradan bir ada cenneti değil. Efsaneler, kumlu plajlar ve yemyeşil bahçelerdeki tasarımlarla eski ruhlardan bahseder. Büyük Botanist'in hikayesini ortaya çıkarın ve bu 3'lü eşleştirme patlatma bulmaca macerasında sevimli arkadaşlar edinin. Ada konağınızı kendi tarzınızda tasarlayın, inşa edin ve dekore edin. Plajlar, bahçeler ve hatta çiçekler - bu size kalmış!


Kayıp Ada patlayan Macera Yıldız Hile Apk


Büyülü ve mitolojik boyunca eğlenceli bir yolculuğa çıkmak için 3 patlama bulmacasını tamamlayın. Adanın kalbine seyahat edin ve gizemlerinin ardındaki hikayeyi keşfedin! Tonlarca eğlenceli güçlendirici ve karmaşık tasarım seviyeleri ile heyecan verici maç 3 patlatma bulmacalarını oynayın.


Kayıp Ada patlayan Macera apk indir


Lost Island'a seyahat edin ve yeni arkadaşlarla komik bir hikaye keşfedin. Lighthouse Bay, Goldshell Plajı, Botanik Bahçeleri, Kadim Harabeler, Cinderworth Konağı, Squidsk Köyü ve Yapboz Bahçesi'nde 3'lü eşleştirme bulmaca görevinde ayarlayın. Eğlenceli 3'lü eşleştirme bulmacaları oynayarak arkadaşlıklar kurun, itibarınızı artırın ve adanızı inşa edin! Kayıp adanız varışınızı bekliyor.


Lost Island Blast Adventure Hile


Bazı gizemli hayaletlerin yaşadığı adanın etrafında dolaşmak bazı durumlarda biraz tehlikeli olabilir, ancak Ellie bölgeyi genişletmek konusunda ısrar ediyor. Bu nedenle, yeni yerler keşfetmek için başka bir şey kalmıyor. Yolda, oyuncu çeşitli bilmeceleri ve bilmeceleri tamamlayacak. Farklı öğelerin alınması doğru çözüme bağlı olacaktır. Bu tür maceralar için kaçınılmaz olurdu. Ada tamamen ıssız değil, bu yüzden yerel yerlilerle arkadaş olmak en iyisidir. Bu size kazanma şansınızı artırma şansı verecektir.


Kayıp Ada Patlayan Macera indir (MOD, Sınırsız Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Play Together APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar