Grow Archer Chaser Mega Hileli MOD APK [v1194]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Grow Archer Chaser Mega Hileli MOD APK [v1194] 1 Grow Archer Chaser Mega Hileli MOD APK [v1194] 2 Grow Archer Chaser Mega Hileli MOD APK [v1194] 3 Grow Archer Chaser Mega Hileli MOD APK [v1194] 4 Grow Archer Chaser Mega Hileli MOD APK [v1194] 5

Grow Archer Chaser Mega Hileli MOD APK [1194] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun canavarları yok ederken ve gücünü yükseltirken bir Elf okçusuna eşlik etmesini gerektirir.


Grow Archer Chaser 1194 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü MOD
  2. Elmas Hilesi. Başarıda Yüksek Elmas Ödülü

Grow Archer Chaser, oyuncunun Elf karakterinin canavarları yok etme ve çeşitli kaynakları toplama arayışını gözlemleyeceği boşta bir oyundur. Bu kaynaklar farklı kullanımlara sahiptir ve karakterin becerilerini, silahlarını ve istatistiklerini yükseltmek için kullanılır. Ayrıca, tam çağrı sancakları yeni teçhizat kazanmanıza yardımcı olur ve daha yüksek kalitede oklar bulmak için şanslı olabilirsiniz.


Grow Archer Chaser v1194 MOD APK


Oyuncular, Grow Archer Chaser'da canavarlara karşı mücadelede bir Elf savaşçısına eşlik edecek ve birincil silahı okçu. Karakter, elmas parçalarını toplamak için canavarlara saldıracak ve karakterin gücünü etkileyen enerji kaynaklarını toplamanın yollarını bulacak. Aynı zamanda karakterinizin gücünü geliştirmek ve kazandığınız kaynakları uygun şekilde kullanmak için zaman harcayacaksınız.


Grow Archer Chaser Para Hilesi


Bu oyunun oynanışına, her şey otomatik olarak çalıştırıldığında tamamen erişilebilir. Spesifik olarak, oyuncunun karakteri farklı kontrol düğmeleriyle kontrol etmesine gerek yoktur, ancak karakterin düşmanı yok etme sürecini gözlemleyecektir. Yapmanız gereken tek iş silahlardan becerilere kadar çeşitli unsurları yükselterek karakterin gücünü ayarlamak. Bu yüzden çok sayıda oyuncu kaynağı tüketecektir.


Grow Archer Chaser Elmas Hilesi


Grow Archer Chaser'da karakter sürekli olarak bir canavardan diğerine saldırır, bu yüzden kaynaklarınıza bakmanız ve bunları uygun şekilde kullanmanız yeterlidir. Oyuncular özellikle saldırı, kritik hasar ve kritik şansla ilgili istatistikleri yükseltebilecekler. Ek olarak, karakterin becerileri de tamamen yükseltilebilir ve oyuncular mükemmel şekilde eşleşen daha fazla rün ve istatistik bulabilir. Ayrıca oyuncular kaynak toplamak için zindanlara da gidebilirler.


Grow Archer Chaser Hile Apk


Bu oyunda dikkat çeken noktalardan biri, oyuncuların bir dizi ok toplamak için mor elmasları kullanabilecekleri gacha sistemidir. Bu okların hepsinin, renkle gösterilen farklı saldırı gücü ve nadirliği vardır. Aynı zamanda, şüphesiz etkinliğini optimize etmek için kullandığınız oku yükseltmeye devam edebilirsiniz. Ok dışında keşfedebileceğiniz başka gacha afişleri de var.


Grow Archer Chaser Apk indir


Oyuncu onun hareketini görecek ve karşılaştığı canavara otomatik olarak saldıracak ve ilgili kaynaklar bundan sonra düşecek ve toplanacak.Oyuncular, güçlü canavarların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için bu karakteri güçlendirmeye çalışacak ve ilgilenmeleri gereken birçok faktöre sahip olacaklar. Bir karakterin istatistikleri, bir karakterin verebileceği hasarın bir kısmını etkiler ve kesinlikle bazı önemli istatistiklere odaklanacaksınız.


Grow Archer Chaser indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Final Kick APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar