Final Kick Para Hileli MOD APK [v9.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Final Kick Para Hileli MOD APK [v9.1.5] 1 Final Kick Para Hileli MOD APK [v9.1.5] 2 Final Kick Para Hileli MOD APK [v9.1.5] 3 Final Kick Para Hileli MOD APK [v9.1.5] 4

Final Kick Para Hileli MOD APK [9.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu muhteşem futbol oyununda size karşı oynamak için arkadaşlarınızı arayın.


Final Kick 9.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bir FIFA hayranıysanız ve şu anda uygun boyutta bir futbol mobil oyunu arıyorsanız, doğru incelemedesiniz! Futbol çok uzun bir süredir spor endüstrisinin önemli bir parçası ve şüphesiz çok büyük bir hayran kitlesine sahip bir spor. FIFA veya diğer popüler futbol oyunlarını karşılayamıyorsanız, “Final Kick” sizin için en iyi seçimdir.


Final Kick v9.1.5 MOD APK


Final Kick”, 2018 yılında Ivanovich Games tarafından hem futbolseverlerden hem de dünyanın dört bir yanındaki hayran kitlesinden çok sıcak bir karşılama ile başlatıldı. Tıpkı diğer futbol oyunları ve başlığı gibi, “Son Vuruş 2020” de takımınız için son vuruşu yapmak ve maçı kazanmakla ilgilidir. Hayalinizdeki takımı yaratın ve tekmelemeye başlayın!


Final Kick Para Hilesi


Bir futbol koçu olarak oyuncular takımlarını birçok zafere taşıyacak ve ödüllendirici ödüller kazanacaklar. Oyun sizden etrafta koşan, topu bir kişiden diğerine geçiren veya topa vurmak için birbirini iten oyuncularla tam bir maç oynamanızı istemez. "Son Vuruş 2020" şiddetli hareketler olmadan yapılır ve yapmanız gereken tek şey oyuncularınızın topu rakibin kalesine atmasını sağlamaktır. Bu kadar basit!


Final Kick Altın Hilesi


Bahse girerim bu tür bir oyun duymadınız, ama sorun değil çünkü yeni, harika ve kesinlikle benzersiz. FIFA en popüler futbol oyunlarından biri olabilir ve “Final Kick” de olabilir. Oyunu deneyin ve kısa sürede bağımlısı olacaksınız. Daha önce de belirttiğim gibi, bu oyunun temel amacı rakibinizden daha fazla vuruş yapmaktır. Oyunu ilk açtığınızda ekranda bir çok özellik görüntüleniyor olsa da hiç kafa karıştırmıyor. Tüm özellikler düzgün ve mükemmel bir şekilde sıralanmıştır ve oyuncuların keşfetmesi için hazırdır.


Final Kick Hile Apk


O kadar anlaşılır bir oyun ki öğreticiye gerek yok. Sadece oyunun size verdiklerini takip etmeniz gerekiyor ve gayet iyi gidiyor olacaksınız. “Final Kick” en basit oyun kontrollerine sahiptir, oyuncuların harika kurtarışlar yapmak için topu atmak ve kaleciyi sürüklemek için sadece parmaklarını kullanmaları yeterlidir. Oynamak daha kolay olamazdı, ancak oyunda ustalaşmak kolay bir iş değil.


Final Kick Apk Dayı


İlk çevrimiçi maçınızı oynamadan önce takımınıza istediğiniz ismi verebilirsiniz, komik, havalı veya sevimli olabilir, hayal gücünüzün sınırı yoktur. Günlük ödüller almak için her gün oynayın ve yeni turnuvaların ve yarışmaların kilidini açmak için seviye atlayın. Takımınız için bayrağı seçebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


Final Kick Apk indir


Bu muhteşem futbol oyununda size karşı oynamak için arkadaşlarınızı arayın. Kısa oyunlarda ne kadar harika olabileceğinizi görmek için onlara meydan okuyun veya çevrimiçi bir rakip bulun. Oyun sırasında, topu hangi açıdan atacağınızı görmeniz gerekecek, bundan sonra performansınızın bir istatistik tablosu görüntülenecektir. Her çekimden sonra, tekrar izlemek istemiyorsanız atlayabileceğiniz bir tekrar gösterilecektir. Oyuncu başına toplam beş vuruş vardır, daha başarılı vuruşlara sahip olan zafer kazanır. Her başarılı vuruş için daire yeşile döner, diğer yandan vuruş başarısız olduğunda daire kırmızıya döner.


Final Kick indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman History Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar