Join Lumberjack Hileli MOD APK [v1.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Join Lumberjack Hileli MOD APK [v1.7.0] 1 Join Lumberjack Hileli MOD APK [v1.7.0] 2 Join Lumberjack Hileli MOD APK [v1.7.0] 3 Join Lumberjack Hileli MOD APK [v1.7.0] 4 Join Lumberjack Hileli MOD APK [v1.7.0] 5 Join Lumberjack Hileli MOD APK [v1.7.0] 6

Join Lumberjack Hileli MOD APK [1.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir şehir inşa ettikten ve o ormandaki odunları topladıktan sonra, bir sonraki alanın kilidini açmanıza izin verecek.


Join Lumberjack 1.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Join Lumberjack, bugün çok popüler olan 3D grafiklere sahip bir oyundur. Basit oynanış, tek elle kolay kullanım ve sevimli grafiklerle oyun, oyuncuları bir çizgi filmdeki gibi bir dünyaya götürüyor. Burada eski zamanlara dönecek, kendi malzemelerinizi bulacak, şehrinizi inşa etmek için arazi seçeceksiniz. Bu işlere yardım etmek ve yürütmek bir marangoz ordusudur. İnşaatı bir an önce bitirmek için sayılarını artıralım.


Join Lumberjack v1.7.0 MOD APK


Join Lumberjack oyununa başlarken sistem tarafından size bir işçi verilecektir. Bundan sonra ağaç kesenlerin sayısı artacak ve yeni alanlar keşfedeceksiniz. Çalışan sayısını artırmak için sembollü alanlar olacak; işçi sayınızı artırmak için oraya taşınmanız gerekiyor. Bu işçiler bu ormandaki çam ağaçlarını kesebilir, odun toplayabilir ve yapılar inşa edebilir. Her işçinin sabit bir çalışma hızı olacaktır. Bu nedenle, bu görevi tamamlamanın en hızlı yolu, çalışan sayısını artırmaktır.


Join Lumberjack Para Hilesi


İşçilerin ağaç kesme ve ev inşa etme yolu basittir. İlk önce onları ağaçların olduğu yere taşımak için 1 elli bir işlem kullanacaksınız. Ondan sonra ağaçları kendileri kesecekler, otomatik olarak çalışacaklar. İnşaatın yanında, inşa etmek istediğiniz boş araziye dokunmanız ve istediğiniz mimariyi seçmeniz yeterli, işçiler sizin için inşa edecek. Tek dokunuşla tüm işlemler tamamlanabilir.


Join Lumberjack Hile Apk


Ağacı kesip bir açık alan oluşturduktan sonra orada binalar inşa edebilirsiniz. Yollar, parklar, okullar, binalar ve hatta Özgürlük Anıtı, Eyfel Kulesi gibi ünlü yapılar inşa edin. Bunları inşa edebilmek için çok fazla odun ve paraya ihtiyacınız var. Oyuncular ağaç keserken ve görevler yaparken odun ve para alacaklar. Ormanı istediğiniz gibi güzel bir şehir haline getirelim.


Join Lumberjack Apk indir


Bir şehir inşa ettikten ve o ormandaki odunları topladıktan sonra, Join Lumberjack, bir sonraki alanın kilidini açmanıza izin verecek. Ancak, kilidini açabilmek için her bir ormanın ihtiyaç duyduğu yeterli malzemeye ve paraya sahip olmanız gerekir. O yüzden ne yaparsanız yapın bol bol malzeme ve altın biriktirmeyi unutmayın. Artan bir işçi ordusuyla yeni bir ormana vardığınızda, ormanı temizleme ve güzel şehirler inşa etme yolculuğunuza devam edin!


Join Lumberjack Apk Son Sürüm


Join Lumberjack'te iki tür ödül olacak. Biri günlük katılım bonusu. Bu ödül genellikle çok fazla değildir, ancak her gün katılım alırsanız, hiçbir şey yapmanız gerekmese bile, yine de yardımcı öğeler alabilirsiniz. İkincisi, görevden gelen ödül. Posta kutusunda her gün teslim edilen basitten karmaşığa değişen görevler olacaktır. Onları tamamlayın ve istediğiniz ödülleri alın!


Join Lumberjack indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Healing Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar