Healing Rush Para Hileli MOD APK [v1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Healing Rush Para Hileli MOD APK [v1.7] 1 Healing Rush Para Hileli MOD APK [v1.7] 2 Healing Rush Para Hileli MOD APK [v1.7] 3 Healing Rush Para Hileli MOD APK [v1.7] 4 Healing Rush Para Hileli MOD APK [v1.7] 5 Healing Rush Para Hileli MOD APK [v1.7] 6

Healing Rush Para Hileli MOD APK [1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehirdeki en iyi hastaneyi inşa et!


Healing Rush 1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklamsız
Doktor ve hastane oyunlarının hayranıysanız, Healing Rush, bir hastanenin acil servisini yönetirken gereken aciliyet ve hızlı müdahaleye dayanan bir oyundur. Burada, yardım aramak için gelen ve siz ilerledikçe ve sorunları çözdükçe sayıları artacak olan hastaları tedavi etmeniz gerekecek, aynı zamanda koşullar da artacak.


Healing Rush v1.7 MOD APK


Healing Rush oyununda acil servisinize gelen hastaları tedavi etmeniz gerekecek. Onları bekleme odasından sedyelere götürmeli ve onlara ihtiyaç duydukları iyileştirici tedaviyi vermelisiniz. Sadece bir hap gerektiren basit koşullarla başlayacaksınız, ancak ilerledikçe, sorunlar daha çeşitli hale gelecek, ameliyat ve her türlü tıbbi tedavi gerektirecektir.


Healing Rush Para Hilesi


Oyun mekaniği basittir: Doktoru üçüncü kişi olarak kontrol edin ve hastaları bekleme odasından sedyelere götürün ve oradayken onlara ihtiyaç duydukları tedaviyi verin. Ve tıpkı bir covid pandemisinde olduğu gibi iş hiç bitmeyecek. Dahası, hastalar toplu halde gelecekler.


Healing Rush Hile ApkZorluk ilerleyicidir ancak aynı zamanda motive edici bir faktör de olabilir: Zorluk, hastaneniz için yeni kapasiteler geliştirmeyi gerektiren artan sayıda hasta ve durumu tedavi etmek zorunda kalmaktan kaynaklanacaktır.


Healing Rush Apk indir


Oyuncuların bir hastane geliştirecekleri ve kişisel olarak orada doktor olarak çalışacakları arcade eğlencesi. Herkesi kurtarmak istiyorlarsa son derece aktif davranmaları gerekecek. Hastaların yataklara ve koğuşlara dağıtılması, tedavinin atanması, ilaçların kullanımı ve diğer her şey iyileşme oranlarını artıracak ve aynı zamanda kurumun bütçesini yenileyecektir. Yeni yerler, tesislerin genişletilmesi, ilaç ikmali ve diğer birçok özellik sağlayacak. Dinamikler, güzel grafikler, pompalama ve diğer özellikler, eğlenmeye karar vermiş oyuncuları memnun edecek.


Healing Rush Apk Son Sürüm


Her yaştan Android kullanıcı cihazı için her gün için harika bir eğlence haline gelebilecek rahatlatıcı ve ilginç bir arcade oyunu. Burada oldukça ilginç bir görevle karşı karşıya kalacaksınız, yani şehirdeki en iyi hastaneyi inşa etmek. Düzinelerce hasta hastanenize gidecek ve onları koğuşlara atamanız, kalifiye doktorlar tutmanız ve kaliteli hizmet vermeniz gerekecek.


Healing Rush indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mario Kart Tour APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar