Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [v2.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [v2.1.0] 1 Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [v2.1.0] 2 Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [v2.1.0] 3 Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [v2.1.0] 4 Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [v2.1.0] 5 Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [v2.1.0] 6

Idle Egg Factory Ödül Hileli MOD APK [2.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Boş Yumurta Fabrikası olan bu oyunu kesinlikle deneyin.


Idle Egg Factory 2.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.
  2. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Para altın elmas vs.
Idle Egg Factory, çiftçilik sayesinde zengin bir insan olmanızı sağlayacak bir oyun olacak. Bir tavuk çiftliğine sahip olmak ve yumurta satışından kazanç elde etmek gibi bir hayaliniz varsa, bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için iyi bir fırsat olacaktır. Bu oyuna gelirken size bir tavuk çiftliği sağlanacak ve işiniz onu en iyi şekilde geliştirmek.


Idle Egg Factory v2.1.0 MOD APK


Idle Egg Factory içinde oyunla tanışmak için ilk adım tanıtım olacaktır. Ayrıca bu başlangıç ​​adımlarında yeni başlayan oyuncular işlerinin ne olduğunu ve hangi görevlerin tamamlanması gerektiğini öğrenebilirler. Bilmeniz gereken ilk görev, tavuklarınızı yönetebilmek için iyi bir çiftçi olmanız gerektiği olacaktır.


Idle Egg Factory APK para hilesi


Her çiftçinin kendi farklı becerileri olacak, siz de öyle olacaksınız. Onlara kaliteli bir yaşam sunabilmek için tavuk yetiştiriciliği işinize aşina olmanız gerekecek. Ve o zamandan beri, sahip olduğunuz ilk tavuklardan gelen ürünler özel yumurtalar olacak ve bu işte daha da gelişmeniz için size umut veriyor.


Idle Egg Factory APK Hile


Tavuklarınızdan aldığınız ilk yumurta grubunu aldıktan sonra, onları satmanız gerekecek. Tabii ki, yumurta satma işini başarıyla tamamladıktan sonra, harcadığınız işe karşılık gelen miktarda para da alacaksınız. Artık yumurta satışından elde edilen parayı ne kullanacağınız konusunda dikkatli olmanın zamanı gelecek.


İdle egg factory APK ANDROID OYUN CLUB


Bu parayı başka işlerde kullanırsanız, çiftçilik işiniz durabilir. Ancak, iyi bir iş becerisine sahip bir kişiyseniz, kazandığınız para bir sonraki daha büyük projeye yeniden yatırım yapmak için kullanılabilir. Ve aynen böyle, aldığınız parayı nasıl yöneteceğinizi bilirseniz ve daha da geliştirirseniz, belki kısa sürede kendinize dev bir yumurta fabrikasına sahip olursunuz.


İdle Egg factory apk Oyun İndir Club


Bir yumurta üretim biriminiz var ve yapmanız gereken tek şey, mümkün olduğu kadar çok yumurta bırakmalarını sağlamak. Küçük bir üretim biriminden başlayarak yumurtalar paketlenir ve satın alınır. Geliştirmek için parayı kullanın. Genişlik ne kadar yüksek olursa, döşeme hızı o kadar hızlı ve değer o kadar fazla olur. Yepyeni bir üretim hattı açın ve kaplarınızı yumurtalarınızla doldurun.


Idle Egg Factory Apk indir


Boşta Yumurta Fabrikası apk, en popüler boşta oyunlardan biridir. Bir işletme sahibi olarak, para kazanmak için tavuk yumurtası satmanız ve üretim oranını artırmak için fabrikanızı yükseltmeniz gerekir. Kazançlarınızı üretim hattınızın, dağıtım filonuzun verimliliğini artırmak veya daha fazla mal stoklamak için kullanabilirsiniz. Bu oyunun tek avantajı, daha fazla para kazanmak için ısrarcı olmanız gerektiğidir. İyi olan şu ki, sattığınız yumurta miktarını artırarak kar edebilirsiniz.


Idle Egg Factory Apk Son Sürüm


Vaktinizi ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız Idle Egg Factory oyununu ücretsiz deneyebilirsiniz! Bu mod, resmi App Store'da bulunmayan oyunlara, ekran kaydedicilere ve akış uygulamalarına erişmenizi sağlar. Çalışırken en sevdiğiniz müziği çalmayı ve çizgi film izlemeyi de deneyebilirsiniz. 


Idle Egg Factory Elmas Hilesi


Eğlenceli, bağımlılık yapan bir oyun arıyorsanız, Boşta Yumurta Fabrikası apk, gitmenin en iyi yoludur. Idle Egg Factory'deki oyun basit ve bağımlılık yapar. Yumurtaları toplamalı, paketlemeli ve satmalısınız. Yumurta fabrikasının seviyesi ne kadar yüksek olursa, yumurtalar o kadar hızlı yumurtlar ve sattığınız yumurtaların fiyatı o kadar yüksek olur.


Idle Egg Factory indir (MOD, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Tree Craftman 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar