Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [v2.00.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [v2.00.18] 1 Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [v2.00.18] 2 Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [v2.00.18] 3 Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [v2.00.18] 4 Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [v2.00.18] 5 Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [v2.00.18] 6

Bad North Jotunn Editon Para Hileli MOD APK [2.00.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda arazinizin belirli sayıda eve sahip olacağını ve düşmanlarınız tarafından yok edilmesini istemeyeceksiniz.


Bad North Jotunn Editon 2.00.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcadıkça artar
Oyuncular karaya çıktıklarında çarpıcı strateji oyununa girecek ve Bad North Jotunn Edition'da Vikings'e karşı savunma yapacaklar . Mükemmel bir ortam bulacaksınız ve sürekli tehdit altında olacak bir denizde yüzeceksiniz. Aynı zamanda, oyun tamamen oyuncu dostudur ve zamanla düşmanların sayısı ve gücü artacaktır. Bu, kendinizi yeni şeylerle donatmak için zamana ihtiyacınız olmasını gerektirir.


Bad North Jotunn Editon v2.00.18 MOD APK


Bad North Jotunn Editon'daki rolünüz, bölgenizi Vikinglerin tekneyle yaklaşmasından koruyacağınız için tamamen anlaşılabilir. Oradan, adaya nereye gideceklerini bileceksiniz ve kısa süre sonra onları indirmek için güçlerinizi uygun şekilde hareket ettireceksiniz. Bu oyunun oynanışı, herkesin zevk alacağı basittir. Elbette oyuncuların bu oyunda karşılaşacakları kaçınılmaz sürprizler her zaman olacaktır.


Bad North Jotunn Editon Para Hilesi


Bu oyunun ortamı, renkli bulutların çevreleyeceği bir adadır ve oradan demirleyen Viking gemileri olacaktır. Yavaşça bölgenize hareket edecekler ve seviyeyi tamamlamak için bu insanlarla savaşmanın bir yolunu bulacaksınız. Aynı zamanda oyun içinde çevreyi özgürce döndürerek işgal ettiğiniz arazinin taraflarını öğrenebilir ve asker gönderebileceğiniz tüm yerleri öğrenebilirsiniz. Elbette bu oyunun oyun ekranına her zaman dikkat edeceksiniz. Bad North'a başladığınızda, arazinizin belirli sayıda eve sahip olacağını ve düşmanlarınız tarafından yok edilmesini istemeyeceksiniz. 


Bad North Apk indir HİLESİZ


Onları korumak, daha sonra birçok fayda elde etmenize yardımcı olacaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, düşmanın ilerlemesini durduracak ve bu evleri yok etmek için ilerlemelerini engelleyeceksiniz. Yani oyunun başında sahip olduğunuz taktiklerden ve birliklerinizden yararlanacaksınız ve bu başlangıç ​​sayısı ikidir.


Bad North Jotunn Edition apk indir


Bu iki ordunun renkleri farklı olacak ve onları hareket ettirmek de çok basit. Taşımak istediğiniz parçayı seçmeniz gerekiyor ve yakında arazinizin oval şekillere sahip olacağını göreceksiniz. Spesifik olarak, bu ovaller oyun ekranı boyunca görünecek ve birlikleri hareket ettirebileceğiniz yerlerdir. Bu nedenle, oyuncular kesinlikle oyuna erişmekte çok fazla zorluk çekmeyecekler ve birçok farklı adayı korumak için birçok seviyenin üstesinden gelebilecekler.


Bad North Jotunn Edition Apk Hile


Bad North'da oyuncular nereye gittiğinizi bilmek için bir harita bulacaklar ve bunlar düşmanlar tarafından tehdit edilen adalardır. Yavaş yavaş farklı adalardan geçecek ve giderek güçlenen düşman ordusuyla yüzleşeceksiniz. Ama kesinlikle acı çekmeyeceksiniz çünkü zamanla gücünüz artacak ve birçok yeni komutan edineceksiniz. Başka bir deyişle, birliklerinizin her biri yeni bir güç kazanacak ve komutanların sayısı orijinal sayıdan yükselecek.


Bad North Jotunn Edition Son Sürüm Apk


Bu komutanı artırmak, oyuncu belirli seviyelere ulaştığında tamamen basittir. O bölgeden bazı komutanlarla tanışacaksınız ve ayrıca Vikinglerle savaşmaya çalışacaksınız. Böylece, bu seviyeyi tamamladıktan sonra ordunuza katılmaya karar verecekler ve yeni mücadeleyi başarmanıza yardımcı olacaklar. Ayrıca komutanınız hakkında bilgi edindikçe, hangi yeni sınıfları ve eşyaları alacağınızı ve koruduğunuz binalardan alacağınız parayı öğrenmeniz gerekecek.


Bad North Jotunn Edition indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Race Master 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar