Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [v2023.1.6]

Puan: 4.21 (Oylar: 20)
Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [v2023.1.6] 1 Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [v2023.1.6] 2 Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [v2023.1.6] 3 Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [v2023.1.6] 4 Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [v2023.1.6] 5 Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [v2023.1.6] 6

Stick War Legacy Elmas Hileli MOD APK [2023.1.6] - Son sürümü Android için ücretsiz indirin ve her çöp adamdan sorumlu olun. Şampiyon olmak için ordu birimleri inşa etmeli ve altın çıkarmalısınız.


Stick War Legacy 2023.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:
  1. Sınırsız Elmas hilesi

Stick War Legacy, olağanüstü sıralamalar almış popüler bir oyundur. Dinamik zorluklara ve onu öne çıkaran üstün grafiklere sahiptir. Çöp figürü oyunu, ordunuzu oluşumlarda veya birimlerde kurmanız ve kontrol etmeniz için size meydan okuyor. Oyun yetki alanınızdaki her çöp adam üzerinde tam sorumluluk almalısınız.


Stick War Legacy v2023.1.6 MOD APK


Ek olarak, birinci sınıf grafiklerinin ve etkileyici ses sistemlerinin keyfini çıkaracaksınız. Sizi flash oyunların, çöp adam oyunlarının altın günlerine bir yolculuğa çıkmaya ikna etmek için her şey doğru. Öyleyse, bu cılız ama aynı zamanda göz korkutucu figürler arasındaki nihai savaşa hazır mısınız? Mobil cihazınız aracılığıyla her oyun hareketinin tadını çıkarmak için Android için Stick War Legacy'yi indirdiğinizden emin olun.


Stick War Legacy Elmas Hilesi


Bu oyunda, bir Düzen ulusunun lideri olacaksınız. Halkınız barışa inanıyor ve silahlara tanrı olarak tapmıyorlar. Böylelikle, çevredeki uluslar arasında bir ilgi alanı olacaksın. Her komşu, halkınızla savaşmaya ve topraklarınıza inançlarını tanıtmaya hazırlanacak. Bu nedenle, ordunuzu organize etmeli ve önce saldırmalısınız!


Stick War Legacy Para Hilesi


Hedefiniz birçok teknolojik istasyonu fethetmek ve böylece onları etkisiz hale getirmek olmalıdır. Her çöp adamın kontrolünü ele geçirmeli, birimler inşa etmeli ve altın madeni yapmalısınız. Ek olarak, Dev, Okçu, Kılıç, Büyücü ve Mızrak tekniklerini öğrenmelisiniz. Bu şekilde, rakibinizin düşmanlarını yok edebilir ve onların bölgelerini ele geçirebilirsiniz. En güçlü çöp adamlar için basit bir görev. Stick War Legacy, size en uygun olanı seçmeniz için alan sağlayan farklı oyun modlarına sahiptir. Olağanüstü modlardan bazıları şunları içerir:


Stick War Legacy Son Sürüm Apk


Bu oyun modunda, zombilerin saldırılarına karşı hayatta kalmanız gerekecek. Oyun hızlı tempolu olacak ve savaşı kazanmak için üstün sopa dövüş tekniklerini kullanmalısınız. Zombilerin acımasız saldırılarına kaç gece dayanabilirsin? Bu modu deneyin ve sopa dövüşü uzmanlığınızı öğrenin!


Stick war legacy apk Oyun indir apk DAYI


Turnuva modu, zorlu savaşlarda düzinelerce meydan okuyucuyla yüzleşmeniz için sizi zorluyor. Her zaman onları yenerek Inamorta'nın Tacı'na sahip olmanızı sağlamalısınız. İlginç bir şekilde, tüm rakipleriniz bilgisayar tarafından üretilen (Yapay Zeka) donanıma sahip olacak. Ancak, yalnızca uzmanlık seviyenizdeki AI rakipleriyle karşılaşacaksınız.


Stick War Legacy apk ücretsiz indir


Bu mod, kendilerini sizin bölgenizden ayıran son derece bencil uluslara komşu olan Inamorta dünyasına dayanmaktadır. Bunun yerine, kendilerini diğer ülkelere hükmetmek için teknolojilerini ve yeniliklerini ilerletmeye adadılar. Bu modda, her ülkenin kendi topraklarını savunmak için farklı yöntemleri olacaktır. Her millet silahlarına ve dövüş tekniklerine o kadar inanır ki, bu teknikleri diğer ülkelere de aktarmaya kararlıdır.


Stick War Legacy mod apk 2023


Bu ısrar, bir savaş salgınına yol açacak! Bu olduğunda, inançlarınız için savaşmak için ordunuzu toplamalısınız. Rakiplerinizi alt etmek için sofistike sopa dövüş tekniklerini kullandığınızdan emin olun.

Stick War Legacy'de göz önünde bulundurmanız için sunulan diğer birkaç özellik şunlardır:

  1. Basit ama etkili grafikler
  2. 6 bonus kampanya seviyesi
  3. Birçok silah ve görünüm kilidi açılır. Mevcut derilerden bazıları yaprak, vahşi, buz, lav ve vampir derilerini içerir.
Stick War Legacy'nin en son sürümünü indirin ve heyecan verici oyun anlarının tadını çıkarın. Eşsiz savaş zorlukları ve örnek ödülleri var.

Bir önceki android oyun olan FINAL FANTASY IV APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 20 Oylar ve 9 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
8
4 Yıldız
1
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Stckman War legacy"

Ceylan

11 ay önce

çok güzel bir tane oyun

"Stik war legacy"

Hicret

1 yıl önce

İyi

"Stick şar legacy"

Emirhan

2 yıl önce

Hileli çok güzel

"Stick şar legacy"

Emirhan

2 yıl önce

Hileli çok güzel

"Stick war legcy"

Kader

2 yıl önce

Ben elmas isterim

"Stick war legacy"

Hatice Çagıl

2 yıl önce

Olacagını düsünüyorum

"Sıtick war lagacy"

Eymen

2 yıl önce

Tamam

"Stick war legacy"

erenay

2 yıl önce

Sınırsız elmas istiyorum 99999999 gibi bişey olsun

"sticman vvar legacy"

Erdem

3 yıl önce

iyi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar