Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [v1.9.9]

Puan: 4.78 (Oylar: 9)
Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [v1.9.9] 1 Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [v1.9.9] 2 Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [v1.9.9] 3 Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [v1.9.9] 4 Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [v1.9.9] 5 Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [v1.9.9] 6

Airline Commander Uçak Hileli MOD APK [1.9.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En önemli havalimanlarında görevinizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışın.


Airline Commander 1.9.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Unlocked - Kilitler Açık
  2. Kolay oyun

(Görevler her zaman mümkün olan en iyi performansla başarılı bir şekilde tamamlanacaktır (uçuş sırasında ne yaparsanız yapın - en azından uçağı düşürün, en azından görevden/sınavdan çıkın)
Modun doğru çalışması için önce orijinali ayarlayın ve devam edin. eğitim yoluyla, ardından hiçbir şeyi silmeden modu yükleyin).


Yaklaşık 100 yıl önce gökyüzünde uçmak insanların düşündüğü bir lüksdü. Ve sonra, ilk uçak 1903'te doğdu, Wright kardeşler tarafından icat edildi ve şimdi patlayan havacılık endüstrisinin temelini attı. Uçaklar sayesinde insanların taşıma ve taşıma işleri kolay ve maliyetli hale gelir. Peki hiç havayolunuzu inşa etmek istediniz mi? Airline Commander size bu fırsatı verecek. Havacılığın patronunu büyütmeye, mülkünüzü inşa etmeye ve geliştirmeye hazır mısınız?


Airline Commander v1.9.9 MOD APK


Airline Commander, uçak temasıyla ilgili bir simülasyon oyunudur. Havayolu yöneticisi ve aynı zamanda yetenekli bir pilot olan Airline Commander'da iki rol üstleneceksiniz. Bir pilot olarak, yolcuları veya eşyaları gerekli yerlere taşıma görevini üstlenerek uçağınızı gökyüzünde kullanacaksınız. Uçuş rotaları varış noktası ve uçuş mesafesinde bulunur. Pistte mavi çizgiler belirlendi ve doğru noktaya ulaşmak için uçağı bu çizgi boyunca uçurmanız gerekiyor.


Airline Commander Para Hilesi


Sistem, uçağın ışıkların yakılması, direksiyon simidi vb. Gibi birçok işlevini içeren bir kontrol arayüzü sağlar. Aynı zamanda sistem, kokpitte ve dışarıda olmak üzere iki modda sürüş yapmanızı sağlar. Mavi bir çizgide sürmek zor olabilir, ancak sistemin rehberliğinde hızlı bir şekilde adapte olacaksınız. Bir yönetici olarak, birden fazla uçağı yönetecek ve her bir uçuşu planlayacaksınız. Çok paranız olduğunda, dünyaya ulaşarak hizmet faaliyetlerinizi genişletmek için yeni rotalar ve havaalanları açmanız gerekir.Airline Commander Uçak Hilesi


Airline Commander gibi büyüleyici bir simülasyon oyunu elbette dikkatli bir şekilde grafiklere yatırım yapacak. Airline Commander hava durumu gibi pek çok gerçekçi etkiye sahiptir: güneş, rüzgar, sis veya gündüz ve gece efektleri. Radar sistemi gerçek durumlarda sizi uyaracak ve yardımcı olacaktır. Uçağı kontrol ettiğinizde, kokpitte olduğunuzu ve gerçek gökyüzünde uçtuğunuzu hissedeceksiniz. 


Airline Commander Apk Dayı


Harita sistemi ve çevresi de oldukça iyi inşa edilmiştir. Karayı, denizi ya da heybetli dağları yukarıdan seyretme hissini çok seveceksiniz galiba. Her zamankinden daha özgür ve ferah hissettiriyor. Şimdi geçici olarak şehirdeki gürültülü sanal hayatı ve iş baskılarını arkanızda bırakın ve Airline Commander'ın getirdiği harika duygunun tadını çıkarın.


Airline Commander Apk android oyun Club


İlk bakışta, Airline Commander sizi genç ve yetenekli bir pilot rolüne sokar. Bu pozisyona nispeten uzun bir süre başlayacak, yeteneklerinizi gösterecek ve iş deneyimi kazanacaksınız. Ardından, yeni bir havayolu inşa etmek ve dünya uçağına hükmetme hırsları gibi kendi kariyerinizi inşa etmek için işi kiralık bir iş olarak bırakabilirsiniz. 


Airline Commander hile nasıl indirilir?


Bir pilot olarak, yolcuları ve kargoları belirlenen varış noktalarına taşımak için uçuşlar yapacaksınız. Airline Commander oldukça basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Üçüncü perspektifte, Ana Gaz Kelebeği simgesi göründüğünde, uçağın hareket etmeye başlaması için onları maksimuma çekersiniz. Telefonunuz bir joystick gibidir, tüm sol / sağ yön bulma, kalkış / iniş, cihazı eğerek yapılır.


Airline Commander Hile nasıl yapılır


Havayolu Komutanı oldukça pratiktir. Bu yüzden kontrollerin doğru yapılması gerekiyor. Sistem, bir sonraki ara noktaya ulaşmak için daha yükseğe, aşağıya uçmanız veya yeniden yönlendirmeniz gerektiğinde sizi uyaracaktır. Yani, uçak hareket halindeyken daha fazla odaklanın. Cihazınızı eğme hassasiyetini de ayarlardan ayarlayabilirsiniz. Oyun bazen oldukça kısadır. Bazen uçaktan inip gökyüzünde bir ara noktaya gitmeniz yeterlidir. Uçuşunuzu her tamamladığınızda deneyim ve ödüller alacaksınız.


Airline Commander indir (MOD, Uçak Hilesi)


Bir önceki android oyun Bus Simulator Indonesia APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar