Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [v3.7.1]

Puan: 4.57 (Oylar: 7)
Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [v3.7.1] 1 Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [v3.7.1] 2 Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [v3.7.1] 3 Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [v3.7.1] 4 Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [v3.7.1] 5 Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [v3.7.1] 6

Bus Simulator Indonesia Araba Hileli MOD APK [3.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En çok özelliğe ve en otantik Endonezya ortamına sahip tek otobüs simülatörü oyunlarından biridir.


Bus Simulator Indonesia 3.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ödül hilesi
  2. Reklamları görmek zorunda kalmadan ödüller kazanın

Endonezya bir kültür ülkesi ve antik mimari olarak bilinir. Yogyakarta antik kentini ziyaret etmeden bu ülkeye geldiyseniz, gerçekten büyük bir eksiklikti. Ancak zamanınız kısıtlıysa ve Endonezya'nın bu güzel ülkesinde seyahat etme fırsatınız yoksa bu hayali gerçekleştirmek için Bus Simulator Indonesia oyununa katılabilirsiniz. Bu oyun, şehirlerde ve kırsal alanlarda seyahat eden bir otobüs şoförü olarak rol oynayacağınız bir simülasyondur.


Bus Simulator Indonesia v3.7.1 MOD APK


Bus Simulator Indonesia , sürüş simülatörü kataloğuna ayrılmıştır. Bu oyunda, yolcuları Endonezya'nın her yerine taşıyan bir sürücü olma hissini yaşayacaksınız. Bu oyun sürüş simülasyonu açısından benzersiz olmasa da, harika özellikleri ve iyi bir kullanıcı deneyimi ile 800.000'in üzerinde olumlu yorum aldı. Şu anda, oyunun 10 milyondan fazla oyuncudan oluşan bir topluluğu var ve en yüksek derecelendirme puanı 4,5 / 5 yıldız olan oyunlardan biri.


Bus Simulator Indonesia 3.7.1 Para Hile Apk


Endonezya'daki güzel toprakları keşfetme sürecinde, oyuncular aynı zamanda otobüs istasyonlarında yolcu taşıma göreviyle de ilişkilendirilecek. Her görevde rota belirlenir ve sadece bu rota boyunca sürmeniz, otobüs duraklarından yolcu almanız ve konukları gitmek istedikleri yere geri getirmeniz yeterlidir. Sistemin bonuslarını ve derecelendirme puanlarını alacaksınız. Derecelendirme puanları ve bonuslar, sürüş becerilerinize bağlı olacaktır ve bunlar aynı zamanda oyuncuların küresel sıralama tahtası sistemine katılma kriterleridir.


Bus Simulator Indonesia araba modu


Bazen Endonezya'da gezmek istediğiniz ama yine de para kazanmak istediğiniz görevleri yapmaktan hoşlanmıyorsunuz, nasıl yapılır? Oh, çünkü size bir çözüm vereceğim. Önce haritayı açın ve "Rota Seçin" özelliğini seçin. Kısa bir süre sonra küçük bir pano belirir ve bir yerden başlayıp belirli bir yerde biten rotanızı özelleştirebilirsiniz. Rotayı seçtikten sonra, araç kullanmanın en iyi yolu olan haritada kırmızı bir çizgi belirecektir. Sistem ayrıca mesafeyi sizin için otomatik olarak ölçecektir. Örnekler arasında Malang şehrinden Surabaya şehrine giden rotanın başlangıcı: Orjosari Terminali ve Purabaya Terminali'nde biten güzergah bulunmaktadır.


Bus Simulator Indonesia MOD İndir


Bus Simulator Endonezya simülasyon teknolojisini uyguladı. Sadece bir oyun oynamanıza rağmen, size her zamankinden daha otantik bir his verecektir. 

ilk olarak: Başınızı belaya sokmak istemiyorsanız tüm trafik kurallarına uymanız gerekir. Elbette oyunda kimse seni kontrol edemediği için her şeyi yapabileceğini düşüneceksin? Bus Simulator Indonesia'ya başvurmak imkansız çünkü polis size para cezası verecek veya ehliyetinizden mahrum bırakacak. Trafik kurallarına uymalısınız: ışık kırmızı olduğunda arabayı durdurun, karanlık olduğunda ışığı açın, seyahat yönünü değiştirirken sinyali açın, uyarmak için korna çalın, belirlenen şeritte hareket edin, karşı yöne girmeyin.

İkincisi: Otomobilin içi özgün olacak şekilde tasarlandı. Belki kokpite girdiğinizde oldukça şaşıracaksınız. Kontroller, iç mekan, koltuklar… Hepsi gerçek bir araba gibi titizlikle tasarlandı. Direksiyon simidi, fren, sinyal lambası, vites kolu, dikiz aynası ... ve daha fazlası. Kullanımları da gerçek hayata oldukça yakın. Hareket yönünü kontrol etmek için direksiyon simidini döndürecek, yokuş yukarı giderken çekişi artırmak için vites kolunu kaydıracak veya dönüş sinyalini açmak için düğmesine basacaksınız.


Bus Simulator Indonesia Para Hilesi


Üçüncüsü: Hiç hava efektlerini içerecek şekilde dikkatle tasarlanmış bir oyun düşündünüz mü? Bus Simulator Indonesia cevaptır. Oyun sırasında hava etkileriyle karşılaşacaksınız: yağmur, rüzgar, güneş, kar ve tüm gün ve gece döngüsü. Üstelik hava durumunu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz!


Bus Simulator Indonesia yakıt hilesi


Dördüncüsü: Genellikle bir oyun, yüksek çözünürlüklü bir 3D grafik platformu üzerine kurulur ve simülasyon teknolojisi veya fiziksel çarpışma yönetimi gibi post prodüksiyon görüntüleri işlemek için teknolojiler kullanır. Genellikle oldukça ağır verilerdir. Bu nedenle, cihazınız indirilebilecek kadar yüksek bir konfigürasyona ve depolama alanına sahip olacak ve deneyim sırasında sorunsuz çalışmasına izin verecektir. Ancak, bu sorun için endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü oyun maksimum ölçüde sıkıştırılmış ve yine de size en iyi deneyimi sunmayı sağlıyor. Gerçekçi 3B grafikler, pürüzsüz hareket ve daha fazlası.


Bus Simulator Indonesia APK DAYI


Bus Simulator Indonesia son derece göz alıcı tasarımlara sahip 10'dan fazla otobüs türüne sahiptir ve bunları Garajda arayabilirsiniz. Mevcut modellerle, bazen yeni bir şey yaratmak isterseniz, sistem ayrıca arabanın içindeki, arabanın dışındaki herhangi bir alanı yeniden tasarlamanıza veya herhangi bir parçayı değiştirmenize olanak tanıyan özel bir özelliği de destekler.


Bus Simulator Indonesia'yı İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Dream League Soccer 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Bus Simülatör : Ultimate"

Çetin

2 yıl önce

Olur bence

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar