Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [v0.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
GIF
Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [v0.22] 1 Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [v0.22] 2 Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [v0.22] 3 Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [v0.22] 4 Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [v0.22] 5 Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [v0.22] 6

Gangs Town Story Para Hileli MOD APK [0.22] - Android için ücretsiz son sürümü indirin. Amacınız yeraltı dünyasında büyük bir kralı olmaktır.


Gangs Town Story 0.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gerçek parayla ücretsiz alımlar;
  2. Para Hilesi
  3. Engelli reklam ekranı;
  4. Reklam görmeden ücretsiz şeyler edinebilirsiniz.

Gangs Town Story - çekici içerik ve ilgi çekici grafiklerle uygulama mağazasındaki en yeni aksiyon oyunlarından biri. Gerçek bir gangster deneyimi istiyorsanız, kesinlikle oynamak istediğiniz oyun budur.


Gangs Town Story v0.22 MOD APK


Gangs Town Story temelde bir açık dünya oyunudur. Sizi muhteşem, geniş bir şehre götürecek ve bu oyunda kesinlikle keşfedebileceğiniz çok şey olacak. Güzel görünümüne rağmen bu şehir aynı zamanda birçok gangster ve mafya için de bir buluşma yeridir. Burada birçok yasadışı eylem gerçekleşiyor ve mafya örgütleri de büyüyor. Elbette, siz de kanun uygulayıcı bir kişi değilsiniz. Bunun yerine, amacınız yeraltı dünyasında büyük bir kralı olmaktır. Ve bunu düşünülemez yapmak için, kesinlikle pek çok insanın yapmak istemediği şeyleri yapmanız gerekecek.


Gangs Town Story Para Hilesi


Oyun size benzersiz ve canlı bir görev sistemi getirecek. Bu görevlerin tümü yeraltı dünyasındaki statünüzü yükseltmeyi amaçlamaktadır. Bu oyundaki görev türleri göreceli olarak çeşitlidir, bu nedenle oyunu deneyimlediğinizde size heyecan verici bir his verecektir. Karakter kontrol mekanizmasına alışmak çok zor değil çünkü onu diğer birçok aksiyon oyununda görebiliyorsunuz. Ve böyle bir oyun yaşamamış olsanız bile, sizin için zor olmayacağına inanıyorum.


Gangs Town Story 0.22 Reklamsız Apk indir


Bu oyunun beni en çok şaşırtan özelliklerinden biri de şehrin enginliği diyebilirim. Sadece bu değil, bu oyunun geliştiricisi de gangsterler, polisler ve özel askerler dahil olmak üzere birçok başka ayrıntıyı da inşa etti. Bu nedenle, bu oyunda keşfedecek çok şeyiniz olacak.


Gangs Town Story Son Sürüm


Ayrıca, bu oyun aynı zamanda taşıma sistemini ve onu nasıl kullandığınızı da oluşturur. Birçok farklı araba türünü keşfedebilirsiniz ve bunların büyük bir kısmının süper araba olduğunu fark edeceksiniz. Bu oyunda araba kullanmak oldukça kolay ve yolda gördüğünüz herhangi bir aracı soyarak deneyebilirsiniz. Silah sistemi de bu oyunun inanılmaz noktalarından biri. Silah satın alacak kadar paranız varsa, oyun size istediğiniz tüm modern silahları verecektir. Elbette, Gangs Town Story, keşfetmenizi bekleyen birçok çekici özelliğe sahiptir. Öyleyse deneyimlemek için şimdi telefonunuza indirin.


Gangs Town Story indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun olan Tom Clancys Elite Squad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar