Block Mortal Survival Battle Mega Hileli MOD APK [v1.49]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Block Mortal Survival Battle Mega Hileli MOD APK [v1.49] 1 Block Mortal Survival Battle Mega Hileli MOD APK [v1.49] 2 Block Mortal Survival Battle Mega Hileli MOD APK [v1.49] 3 Block Mortal Survival Battle Mega Hileli MOD APK [v1.49] 4

Block Mortal Survival Battle Mega Hileli MOD APK [1.49] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İlerleyen rauntlarda zorluklar kademeli olarak artacaktır, bu nedenle sağlanan silahları daha verimli bir şekilde savaşmak için kullanmalısınız.


Block Mortal Survival Battle 1.49 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Hızlı Oyun

Dramatik aksiyon oyunları konusunda tutkuluysanız, Block Mortal Survival Battle uygun olacaktır ve size harika eğlence anları getirecektir. Diğer aksiyon oyunlarına benzer şekilde bu sefer de en güçlü dövüşçü olma ve yolunuza çıkmaya cüret edenleri ezme duygusu test edilecek. Burada en güçlü savaşçılardan birisiniz, bu yüzden tereddüt etmeyin, gücünüzü herkese kanıtlayın ve acil hedefleri fethedin.


Block Mortal Survival Battle v1.49 MOD APK


Block Mortal Survival Battle bir dövüş aksiyon oyunudur, ancak yine de oyuncular için heyecanı artırmak ve mükemmel deneyimi elde etmenize yardımcı olmak için benzersiz bir hikaye getirecektir. Yaşadığınız toprak her zaman huzurlu ve kutsaldır ve burası aynı zamanda dövüş sanatlarına tapınıldığı ve toprağın ruhu olarak kabul edildiği yerdir. Ama birdenbire, garip kötü adamlar sırayla yerinize sızıp sorun çıkardığında, bu topraklar artık eskisi kadar huzurlu değil. Senin görevin onları yok etmeye başlamak ve görevleri tamamlamak. 


Block Mortal Survival Battle Para Hilesi


Oyun, size uygun karakterleri özgürce dönüştürebilmeniz ve seçebilmeniz için birçok heyecan verici beceriye sahip çeşitli ve zengin bir karakter sistemi getirecek. Bunları mağazada bulabilir ve dilerseniz her turdan sonra kazandığınız parayla daha fazlasını satın alabilirsiniz. Ek olarak, karakterler ne kadar pahalıysa, elde edilen güç miktarı da o kadar fazla olur, ancak her karakterin benzersiz bir dövüş stili ve becerisi vardır, böylece istediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.


Block Mortal Survival Battle Altın Hilesi


Block Mortal Survival Battle, dramatik ve heyecan verici savaşlara katılırken sizi çelik ruhlu bir insana dönüştürecek. Daha önce Minecraft temalarını oynadıysanız, bu oyunun grafikleriyle tanışmaya başladığınızda kuşkusuz son derece tanıdık hissedeceksiniz çünkü bu mükemmel bir kombinasyon. Ancak, aksiyon oynanışı üzerine kurulu bu oyun benzersiz bir özellik getirecek çünkü savaşlar diğer aksiyon türlerine göre biraz daha yumuşak olacak. 


Block Mortal Survival Battle Hile Apk


Ancak bundan dolayı değil, maçlar yine de birçok farklı rakibin katılımıyla geçeceği için sıkıcı hale geliyor. Tabii ki, dikkatli olmanız gereken birçok karmaşık beceri getirecekler. Oyun size kontrol etmeniz için bir karakter verecek ve oynanış ekranda görüntülendiği için endişelenmenize gerek yok. Açılış turlarına ilerlemeye başlamak için oyunun gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Bir şey daha, bu dövüş oyununda birçok oyuncuyla savaşmanız gerekecek, böylece zorluklar basit olmayacak.


Block Mortal Survival Battle Apk indir


Oyunu kontrol etmeniz çok zor olmayacak. Katılırken kritik olan şey, rakibe saldırmanın mantıklı olması için karakterin eylemlerini birleştirmeniz gerektiğidir. Savaşa başladıktan sonra, rakipler size doğru koşmaya ve sizi yenmenin yollarını bulmaya başlayacaklar, bu yüzden her durumda tetikte ve sakin olmanız gerekiyor. Ayrıca, karakteri esnek bir şekilde hareket ettirmek için kontrol çubuğunu kullanmanız ve düşmanı olabildiğince çabuk yenmek için tekmelerle birlikte yumruk düğmelerini kullanmanız en iyisi olacaktır. Bununla birlikte, daha verimli bir şekilde savaşmak için, hareketleri daha esnek hale getirmek ve yaklaşıldığında saldırılardan kaçınmak için önceden pratik yapabilirsiniz. Ekranın üst kısmında, aynı zamanda sizin de hayatınız olan HP çubuğu gösterilecektir. Etrafınıza yakından bakın ve çok fazla HP harcamadan rakibinizi olabildiğince çabuk yok etmeye çalışın, aksi takdirde sağlığınız azalır ve diğer oyunculara karşı zayıflar.


Block Mortal Survival Battle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Poly APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar