Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [v1.1.32]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [v1.1.32] 1 Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [v1.1.32] 2 Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [v1.1.32] 3 Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [v1.1.32] 4 Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [v1.1.32] 5 Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [v1.1.32] 6

Zombie Poly Mega Hileli MOD APK [1.1.32] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun sizin için hazırladığı özel silahları kullanmanız gerekiyor


Zombie Poly 1.1.32 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız mermi hilesi
  3. Tanrı Modu
  4. Zombiler Yüksek Altın Damlası

Tüm korkunç zombileri dirildikleri günlerde yok etmek için Zombie Poly'e (Erken Erişim) katılın. Elbette tüm zombilerin ortaya çıkıp size saldırdığı bir günü hayal bile edemezdiniz; korkunç bir takıntı olurdu. Bu oyuna gelirken, sık sık karşılaştığınız şey bu, bu yüzden zihinsel olarak o şeytanlarla savaşmaya hazırlanın, yoksa ölmeniz gerekecek.


Zombie Poly v1.1.32 MOD APK


Bir gün tüm zombilerin ortaya çıkıp sana saldırması korkutucu. Nasıl tepki vereceksin? Hadi bu oyunu bu duyguyu deneyimleyelim. Zombi kıyametinde hepsi ortaya çıkacak ve insanlara saldıracaklar; sizi yemek için korkutucu, zalim ve benzeridirler. Zombie Poly, geçmek zorunda kalacağınız en tehlikeli saldırı olacak. Bu savaşta onları yok etmezsen ölecek olan sen olacaksın.


Zombie Poly Para Hilesi


Kötü zombileri yok etmek istiyorsanız, onlarla savaşmak için ellerinizi kullanamazsınız; oyunun sizin için hazırladığı özel silahları kullanmanız gerekiyor. Zombileri öldürmek için silah ve diğer silahları kullanmanız gerekecek ve bu size daha fazla güç verecektir. Senin gibi yetenekli bir nişancının atış becerilerini göster.


Zombie Poly Mermi Hilesi


Oyunun oyuncuya verdiği gerçek his daha akılda kalıcıdır. Oyunu diğer oyunlardan daha da korkunç hale getiriyor. Keskin, gerçekçi grafik teknikleri, bu oyunu daha da heyecanlı hale getirerek, oyuncunun girdaba kapılıp içinden çıkamamasına neden oldu. Ayrıca hassas kontrol yeteneği de keskin nişancı atışları yaparken oyuncuları heyecanlandıran ve heyecanlandıran bir kısım.


Zombie Poly Hile Apk


Kıyamet gününde zombiler daha agresif ve korkutucu hale gelir ve insanlara saldırarak onları yok ederler. Oyuncular, korkunç canavarlarla yüzleşmek için çok sakin ve cesur olmalıdır; onları yok etmezlerse ölecekler.


Zombie Poly Apk indir


Silahları, özellikle de silahları, onları kolay ve hızlı bir şekilde yok etmek için kullanırsanız yardımcı olur. Bu, kesintisiz, kesintisiz bir çekimdir, bu nedenle sürekli olarak zombilere doğru bir şekilde nişan almalısınız. Oyunun gerçekçi grafik teknikleri ve duyarlı kontrolleri ile bu yerden ayrılmanızı imkansız hale getiriyor.


Zombie Poly indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Boom Beach Frontlines APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar