Designer City 2 Para Hileli MOD APK [v1.31]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Designer City 2 Para Hileli MOD APK [v1.31] 1 Designer City 2 Para Hileli MOD APK [v1.31] 2 Designer City 2 Para Hileli MOD APK [v1.31] 3 Designer City 2 Para Hileli MOD APK [v1.31] 4

Designer City 2 Para Hileli MOD APK [1.31] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları birçok farklı bina türüyle etkileyici bir şehir kurma deneyimine götürür. Her seviye atladığınızda, oyuncular yeni öğelerin kilidini açabilecekler.


Designer City 2 1.31 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Designer City 2, oyuncuların geniş bir alana sahip boş bir arazi üzerinde bir şehir kurmaya çalışacakları bir inşaat oyunudur. Oyuncular, oyunun başlangıç ​​parasını kullanabilecek ve altyapıdan çeşitli özelliklere sahip binalara kadar istediklerini inşa edebilecekler. Aynı zamanda, oyuncuların hiçbir binayı görmezden gelmemeleri ve yeni unsurların kilidini açmamaları için istikrarlı bir şehir inşa etmeleri gerekiyor.


Designer City 2 v1.31 MOD APK


Designer City 2'de oyuncu boş bir alana gidecek. Yani oyundaki bu açık alanları önemli binaların olduğu kalabalık alanlara dönüştürmek sizin sorumluluğunuzda olacak ve kesinlikle kendi tarzınıza uygun bir şehir inşa edebileceksiniz. Oyuncular, basit kontrol mekanizmaları ile yapımı kolayca gerçekleştirebilecekler.


Designer City 2 Para Hilesi


Oyuncular tek bir dokunuşla bir bölgeden diğerine özgürce hareket edebilir ve şehrin tüm aktivitelerini gözlemlemek için yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla her şeyi gözlemleyebilir. Aynı zamanda yapım sürecinde oyundaki alanlar birçok küçük kareye bölünüyor. İnşa edeceğiniz binaların boyutlarını öğrenecek ve farklı düzenlemelere sahip olacaksınız. Elbette şehir sürekli değişecek.


Designer City 2 Altın Hilesi


Designer City 2'de bazı temel bilgileri kavradıktan sonra istediğiniz öğeleri ekleyebilirsiniz. Bu faktörler, insanları yaşamaya çekebilecek binalar veya yollar gibi altyapı unsurları olabilir. Aynı zamanda oyuncuların sıklıkla ilgilendikleri ilk faktör yollar olup, insanların rahat hareket edebilmesi için uygun bir hareket sistemi kurabilmektedirler.


Designer City 2 Hile Apk


Oyuncuların dikkat etmesi gereken bir nokta da altyapının yanına gerekli binaları ekleyebilmek için oyuncuların boş alanlar bırakması gerektiğidir. Bu binalar birçok türdendir ve şehrinize farklı özellikler getirir. Yani istikrarlı bir şehir istiyorsanız oyunda sahip olduklarınızı inşa etmeniz gerekecek ve elbette oyunun başından itibaren özgürce birçok bina inşa edebileceksiniz.


Designer City 2 Şehir Kurma Oyunu Apk indir


Bu oyunun başlangıcında oyuncuların kullanabilecekleri belirli bir miktar para olacak ve bu sayede istediğiniz binaları özgürce inşa edebileceksiniz. Aynı zamanda oyuncular yaratıcılıklarında özgür olabilecekler ve elbette tek tip bir bina inşa etmeye odaklanmamaları gerekiyor. Birlikte çalışan binalar belirli bir istikrar yaratacak ve her bir türün şehirlerindeki yerine karar verebilecekler.


Designer City 2 Apk indir


Oyuncular Designer City 2'de inşa etmeye başladıkça, deneyim çubukları da sürekli olarak artacak ve bir noktada yeni bir seviyeye ulaşacaklar. Yeni seviyelere ulaşmak genellikle onlara etkileyici ödüller verir ve yeni binaların kilidini açmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, bu binalar genellikle oyuncuların dikkatini çekmek için önceki seviye binalardan daha kaliteli ve tasarıma sahip olacaktır.


Designer City 2 Apk Son Sürüm


Binaların çeşitliliği, sahip olduklarından bir şehir geliştirebildikleri zaman genellikle oyuncunun dikkatini çeker. Oyuncuları yaratıcı olmaya ve binaları düşündükleri sıraya göre düzenlemeye teşvik ediyor ve elbette bu da şehre estetik ve izlenim getiriyor. Ayrıca boş alanlar sürekli yeni binalarla dolacak ve elbette oyundaki alan geniş olduğu için uzun bir süreç.


Designer City 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Firefight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar