Z Escape Para Hileli MOD APK [v2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Z Escape Para Hileli MOD APK [v2.2] 1 Z Escape Para Hileli MOD APK [v2.2] 2 Z Escape Para Hileli MOD APK [v2.2] 3 Z Escape Para Hileli MOD APK [v2.2] 4 Z Escape Para Hileli MOD APK [v2.2] 5 Z Escape Para Hileli MOD APK [v2.2] 6

Z Escape Para Hileli MOD APK [2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güvenli bir yer bulun ve sakinlerinizi en kısa sürede oraya ulaştırın.


Z Escape 2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklamsız
Z Escape, bir canavar sürüsünün peşinde koşan şehir vatandaşlarının muhteşem kaçışı hakkında ilginç stratejiler geliştiriyor. Binanın tepesinde bekleyen bir helikopter ile göreviniz vatandaş sayısını korumak ve onları tehlike bölgesinden en güvenli şekilde çıkarmak. Canavar sayısı arttığında özel planlar yapılması gerekiyor. Oyuncular posta kutularını kontrol ettiklerinde, kabul ettiklerinde ve yüzleştiklerinde bir meydan okuma alacaklar!


Z Escape v2.2 MOD APK


Z Escape'te şehrin vatandaşlarını koruyacak bir oyuncu olarak savaş durumunu gözlemlemeniz gerekiyor. Canavarların sayısı önemli ölçüde arttığında ve yeşil parçaların sayısını aştığında bazı önemli kararlar alınacak. Yeşili en yüksek kuleye çıkararak oradan çıkmalarını söyleyeceksiniz. Helikoptere büyük bir silah monte edilmiştir ve bunu savaşı dengelemek için kullanabilirsiniz.


Z Escape Para Hilesi


Helikopter vatandaşlarınızı aldıktan sonra, takip eden canavarları öldürün ve onları daha güvenli bir yere getirdiğinizden emin olun. Her planda, oyuncuların canavarlara yaklaşmayı zorlaştırmak için çevredeki araziden ustaca yararlanmaları gerekir. Görevleri tamamlamanız için hala birçok farklı konum var; oraya git ve onları yap!


Z Escape APK Dayı


Z Escape basit ama çok benzersiz bir animasyon sistemi olmasına rağmen, 3D teknolojisini uygulayan grafik mühendisliği tamamen kullanılıyor. Renkler, iki grup arasında ayrım yapmak için karakterleri temsil eder. Uygulanan ses duruma göre değiştiğinde etkinlik dizisinde drama yükselir. Oyundaki şehir, devasa binaları ve geniş yolları ile son derece büyük.


Z Escape Hile Apk


En önemlisi, Z Escape'te verilen görevlerin sayısı oldukça fazla ve dağınık, bu yüzden katılmaya hazır olun. Ana ekranda çeşitli özellikler görüntülenecektir. Arayüzde, kırmızı canavarların sayısını gösterecek ve büyümelerini durduramazsanız önemli uyarılar verecek bir sayım sütununu kolayca görebilirsiniz. Birçok özelliği olmasına ve oldukça eğlenceli olmasına rağmen, ona erişmek için herhangi bir para ödemeniz gerekmeyecek.


Z Escape Apk indir


Oyun hem ücretsiz hem de heyecan verici ve aynı zamanda harika bir vızıltı yaratacak ve oyuncularla uzun süre birlikte kalacak. Sistem, kullanımı en yönetilebilir denetleyiciyi sağlar ve her işlem için her zaman özel talimatlara sahiptir.


Z Escape android oyun club


Z Escape, yeni özellikler, yeni hikayeler ve teknik hata düzeltmeleri söz konusu olduğunda oyuncuların kalbinde daha da özel izler bırakacak. Kurtuluş günü için tüm stratejiler geliştirilecek ve açıkça planlanacaktır. Bu şehrin vatandaşları hala size güveniyor, görevleri hızla tamamlıyor ve başka yerlere gidiyor. Bu harika simülasyon alanında bir kahraman olmayı deneyimleyin ve yorum bırakmayı unutmayın!


Z Escape indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun 3D Driving Class APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar