No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.0]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
GIF
No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 1 No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 2 No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 3 No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 4 No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 5 No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [v1.7.0] 6

No Limit Drag Racing 2 Para Hileli MOD APK [1.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Drag yarış oyunlarının OG'si geri döndü ve her zamankinden daha iyi!


No Limit Drag Racing 2 1.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. VIP hilesi
No Limit Drag Racing 2, kariyer modu ve çevrimiçi çok oyunculu oyun içeren No Limit Drag Racing'in devamı niteliğindedir. İlk arabanızı satın alın ve en kısa mesafeyi kimin en hızlı sürebileceğini görmek için bir arkadaşınızla yarışın. Kazanmak için, yeşil ışıklar yandığında başlamalı ve hızla vites değiştirmelisiniz; bundan sonra, ikinci sürücüyü geçme ve bir ödül alma şansınız var. Arabanın hemen hemen her yönü burada değiştirildi: dingil mesafesinin genişliği ve yüksekliği, aracı daha dengeli hale getirmek için değiştirildi; asla yeterli beygir gücü olmadığı için motorun gücü artar veya tamamen değiştirilir; ve bir sonraki dik drag yarışı yarışmasında gaz pedalına bastığınız anda alev susturucudan dışarı fırlar.


No Limit Drag Racing 2 v1.7.0 MOD APK


Arabayı geliştirdikten sonra, onu stantta test edebilirsiniz, çünkü yeni valfler eklemek veya hava girişini artırmak, aracın dinamiklerini değiştirir ve her bir düğümün yarışta nasıl davranacağını bilmeniz gerekir. Mevcut yüzlerce değişiklik arasında ileri akış, vites kutuları, motor takviyesi, farklı boyama, gövde kitleri ve çıkartmalar bulunur. No Limit Drag Racing 2'de tek görevleri tamamlayabilir veya diğer yarışçılara karşı çevrimiçi olarak rekabet edebilirsiniz.


No Limit Drag Racing 2 1.7.0 Para Hile Apk


Limitsiz olarak, aracınızın vites, devir sınırlayıcı, süspansiyon, zamanlama, yakıt dağıtımı, takviye ve fırlatma kontrolü üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. Dahil edilen dyno, yapılan değişiklikleri test etmenize ve doğru yönde ilerlediğinizden emin olmanıza olanak tanır! Ayarlama neredeyse sınırsız - Kısa bir arka ile uzun bir birinci vitesi çalıştırmak ister misiniz? Yapabilirsin! Sınırlayıcıyı başlatmak mı istiyorsunuz? Yapabilirsin! Ayarlama yönleri o kadar derin ki, tekerlek çubuğunuzun yerden ne kadar yüksek olduğunu bile ayarlayabilirsiniz!


No Limit Drag Racing 2 Hile Apk


No Limit Drag Racing 2 'de, bir stok arabada uzun süre koşarak hayatta kalamazsınız. Farklı motor blokları, girişler, valf trenleri, egzozlar, lastikler vb. İle yükseltme yapın ... Arabanızı değiştirirken, her bir değişiklik aracınızın yeteneğini biraz değiştirdiğinden, ayarlarınıza devam etmeniz gerekecektir. En yüksek performansta kalmak için, sürekli olarak ayarlarınızı test ettiğinizden ve ayarladığınızdan emin olun.


No Limit Drag Racing 2 Araba Hilesi


No Limit Drag Racing 2, oyun kalitesiyle mutlu olan bir yarış projesidir. Drag yarışı yarışmaları, güzel grafikler, çeşitli konumlar, birden fazla kamera konumu ve bir dizi araba ve olası yükseltmeler, zaman geçirmek için harika bir yoldur. Katılımcılar sadece hız açısından değil, aynı zamanda arabalarını kurma biçimlerinde de rekabet edecekler. Fizik yasalarını aldatmaya yönelik sapmalar ve girişimler, rotadan erken çekilmelere neden olabilir. Montajı eğitmek ve test etmek için ve gerçek rakiplerle botlarla çevrimiçi olabilirsiniz. Yani kesinlikle sıkılmayacaksınız.


No Limit Drag Racing 2 VIP Hilesi


No Limit Drag Racing 2 Mod Apk bir Yarış Android Uygulamasıdır. Bu uygulamanın yaş sınırlamaları vardır, bu 15+ yaş için önerilen yaştır. En son resmi sürüm 10.000'den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, uygulama 1,0 üzerinden bir derecelendirme aldı ve toplam 539 kişi oy kullandı. No Limit Drag Racing 2'nin modifiye edilmiş bir versiyonudur. Bu oyunda sınırsız elmas, Altın ve para ile oynayabilirsiniz. İnternette ücretsiz ve çok oyunculu bir oyun oyunudur. Bu oyunda farklı binalar yapabilir ve kasaba üslerinizi inşa edebilirsiniz, ayrıca kendi ordunuzu diğer klanlara saldırtırabilir ve üssünüzü savaşta savunabilirsiniz. Seviye yükseldikçe, yeni kaynaklarınız ve karakterleriniz var. Bu heyecan verici özellikler oyunu ilginç kılıyor.


No Limit Drag Racing 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / VIP)


Bir önceki android oyun Stickman Ghost 2 Galaxy Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"No limit 2"

Rüzgar Ali

2 yıl önce

Efsane bir oyun çok gerçekçi bir sesi var babam arkadan araban geliyo duyusuyla

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar