Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.5] 1 Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.5] 2 Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.5] 3 Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.5] 4 Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.5] 5 Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [v2.5] 6

Bubble Buster 2048 Reklamsız Hileli MOD APK [2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kazanmak için topları vur ve birleştir! Sayıları ve renkleri eşleştirmek için topları bırakın, ilerledikçe bulmacaları çözün.


Bubble Buster 2048 2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
  2. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Bubble Buster 2048, numaralandırılmış topları engellerle dolu seviyelere düşürmeyi içeren bir oyundur. Maçlar yapmanız, zincirleme reaksiyonlar oluşturmanız ve puan toplamanız gerekiyor. Alması oldukça kolay bir oyun, ancak deneyimde daha derine inmek istiyorsanız, burada kavramak isteyeceğiniz daha zorlu fikirler var.


Bubble Buster 2048 v2.5 MOD APK


İşte bu yüzden bu strateji rehberini yazdık. Bubble Buster 2048 oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için en iyi ipuçları, püf noktaları ve püf noktaları olduğunu düşündüğümüz şeylerden oluşur. Bir okuyun ve yakında en iyileriyle eşleşmeler yapacaksınız. Burada herkes için bir şeyler var - hem yeni başlayanlar hem de kıdemliler - o yüzden biraz top bırakalım, olur mu? İşte Bubble Buster 2048 için en iyi ipuçları, püf noktaları ve hileler.


Bubble Buster 2048 Para Hilesi


Diğer topları gitmelerini istediğiniz yöne itmek için düşürdüğünüz topları kullanın. Bitmek üzere olan bir maç varsa, bir sonraki topunuzu diğerlerinin kenarına düşürmeyi deneyin ve onları bir araya getirin. Fiziği avantajınıza kullanın ve yakında çok daha fazla eşleşme yapacaksınız. Bağlantı toplarınızı birbirine yakın tutmaya çalışın. 


Bubble Buster 2048 Elmas Hilesi


Bir 32'niz varsa, daha yüksek sayılara ulaşmak için bir zincir oluşturabilmeniz için herhangi bir 16'yı veya 8'i yakın tutmaya çalışın. Oraya 2 bırakmaktan kaçının, çünkü diğer, daha faydalı sayıları ortaya çıktıklarında bırakmanızı engelleyebilir.


Bubble Buster 2048 Level Hilesi


Bunu akılda tutarak, her zaman düşmenin yanında hangi sayının olacağını kontrol etmelisiniz. Size yardımcı olacaksa, mevcut topu garip bir yere düşürerek engellemediğinizden emin olun. Her zaman bir sonraki hamleyi düşünmelisin. Farklı seviyelerin farklı kazanma koşulları vardır, bu yüzden topları düşürmeye başlamadan önce ne yapmanız gerektiğini bildiğinizden emin olun. Kutuları ve fıçıları temizlemeye çalışıyor veya belirli bir puanı hedefliyor olsanız da, işleri mümkün olan en hızlı şekilde halletmek için oynama şeklinizi değiştirmeye hazır olmalısınız.


Bubble Buster 2048 Hile Apk


Oynarken size avantaj sağlayabilecek çeşitli özel parçalar ve güçlendirmeler var. Roketler ateşlenir, bombalar patlar, engelleri kırmak için çekiçler kullanılabilir, bu tür şeyler. Farklı güçlendirmelerin ne işe yaradığını öğrenin ve göründüklerinde bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için daha iyi bir konumda olacaksınız.


Bubble Buster 2048 Apk indir


Nerede olursanız olun, boş zamanınızı ilginç bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak ilk dakikalardan itibaren bağımlılık yapan bir oyun projesi. Burada, ilginç yenilikler ve birçok farklı seviyeyle dolu klasik 2048 bulmacasının çeşitlerinden birini bulacaksınız. Oyunda ilerledikçe, testlerin zorluğu giderek artacak ve bazı seviyeler sizin için gerçek bir meydan okuma haline gelecek.


Bubble Buster 2048 Apk Son Sürüm


Zaferler için yıldız ve oyun içi para kazanabilir ve ardından en karmaşık zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacak çeşitli güçlendiriciler ve bonuslar için harcayabilirsiniz. Renkli görsel tasarım, sezgisel bir arayüz ve rahat kontroller, çeşitli oyun seviyeleri ve bağımlılık yapıcı bir oyun bulacaksınız.


Bubble Buster 2048 indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Tap Tap Dash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar