Super Stick Fight AllStar Hero Mega Hileli MOD APK [v3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Super Stick Fight AllStar Hero Mega Hileli MOD APK [v3.1] 1 Super Stick Fight AllStar Hero Mega Hileli MOD APK [v3.1] 2 Super Stick Fight AllStar Hero Mega Hileli MOD APK [v3.1] 3 Super Stick Fight AllStar Hero Mega Hileli MOD APK [v3.1] 4 Super Stick Fight AllStar Hero Mega Hileli MOD APK [v3.1] 5

Super Stick Fight AllStar Hero Mega Hileli MOD APK [3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların birçok güçlü kahramanı topladığı ve onları kötü düşmanlarla savaşmak için kontrol ettiği benzersiz bir aksiyon rol yapma oyunudur.


Super Stick Fight AllStar Hero 3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız kart
  2. Sınırsız Anahtar Hilesi

Hemen korumazsanız dünyanız huzurlu günlerini kaybeder. Super Stick Fight AllStar Hero'da olmak üzere olan şey, dünyanızın masum insanlarını işgal eden ve acımasızca saldıran vahşi canavarlardan oluşan bir çete. Sadece durup izlemeyin; Ayağa kalk ve o kötü güce karşı savaş. Eninde sonunda düşmanı yenebilmeleri için daha sağlam büyümek zorunda olduğunuz kahramanları toplayın ve yükseltin.


Super Stick Fight AllStar Hero v3.1 MOD APK


Super Stick Fight AllStar Hero, size birçok heyecan verici deneyim getirdiğinde en iyi dövüş oyunu olacak. Yüzlerce mücadelemizde durmadan savaşın. Her meydan okuma, sizi onları tamamlamaya zorlayan bir görev seviyesi olacaktır. Aslında, size daha da zor zorluklar getireceğiz ve onların üstesinden gelebileceğinizi umuyoruz. Her bölümde canavarlarla savaştığınızda yeni zorlukların olduğu bir bölüme açılıyorsunuz.


Super Stick Fight AllStar Hero Para Hilesi


Super Stick Fight AllStar Hero'da insanlarınızı ve dünyanızı korumak için tüm canavarlarla savaşın. Hepsiyle savaşmak için tek başına ayağa kalkamazsın ve elbette oyunda güçlü kahramanları toplaman gerekiyor. 140'tan fazla karakterle güçlü süper kahramanlardan oluşan bir ordu oluşturun. Her kahraman size farklı avantajlar sağlayacak ve oyuncuların sadece kahramanı doğru zamanda dağıtmaları gerekiyor.


Super Stick Fight AllStar Hero Kart Hilesi


Bu oyundaki düşmanlarınız, birbirleriyle savaşan normal insanlar kadar basit değil. Uzak gezegenlerden dünyanıza gelen, barışçıl dünyanızı istila etmek isteyen kötü canavarların ordularıdır. Savaşçılarınız sonunda onları yenebilir, ancak zafer şansınızı sağlamak için oyuncular süper kahramanlarınızın becerilerini yükseltmeli ve geliştirmelidir. Kahramanınızı yükseltmek için alabileceğiniz veya mağazadan satın alabileceğiniz her şeyi toplayın.


Super Stick Fight AllStar Hero Anahtar Hilesi


Kahramanlarınızın savaştığı güzel bir dünyaya hayran kalacak ve deneyimleyeceksiniz. Super Stick Fight AllStar Hero'da oyuncular yüzlerce zorlu seviyeyi deneyimleyebilir. Daha da önemlisi, birçok farklı benzersiz oyun modunu deneyimlemenize izin verilir. Her mod çeşitli zorluklara ve kurallara karşılık gelir, bu yüzden başlamadan önce hepsini daha iyi tanımanız gerekir. Oyuncular, her modun zorluğunun farklı olacağını ve seçtiğiniz zorluklara dayandığını unutmamalıdır.


Super Stick Fight AllStar Hero Hile Apk


Dünyanın birçok farklı ülkesinden sayısız oyuncu, karanlık güçleri yenmek ve herkese huzurlu bir yaşam getirmek için bu oyuna katılıyor. Böylece, arkadaş edinmek ve onların güçlerini savaşmak için birleştirmek için birçok fırsatınız olacak. Bu oyunda sayısız etkinlik ve önemli ve küçük ölçekli birçok turnuva var. Artık tereddüt etmeyin; tüm savaşlara katıl ve şanlı zaferler getir.


Super Stick Fight AllStar Hero Apk indir


Belki de bu mükemmel bir aksiyon rol yapma oyunu olduğundan, Super Stick Fight AllStar Hero'daki her tasarım ve mücadele tamamen büyük hedefler düşünülerek yapılmıştır. Yani belki oyuncular bu oyunda yapılanlara şaşıracaklar. Oyuncular savaşları kazandığında, birçok farklı değerli ödül de alacaksınız ve oyuncular bunu kahramanlarının becerilerini geliştirmek ve daha güçlü olmak için kullanabilirler.


Super Stick Fight AllStar Hero indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun City Racing 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar