Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 1 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 2 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 3 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 4 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 5 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 6 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 7 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 8 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 9 Dark Days Zombie Survival Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 10

Dark Days Zombie Survival Enerji Hileli Menü MOD APK [1.7.2] - insan uygarlığı tehdit ediliyor, insan yaşamı ve her şey her zamankinden daha kırılgan onlara yardım et Android için son sürümü ücretsiz indirin.


Dark Days Zombie Survival 1.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip olan menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  • Sınırsız para ve enerji;
  • Kalıcı tüm nesneler;


İnsan uygarlığı tehdit ediliyor, insan yaşamı ve her şey her zamankinden daha kırılgan. İnsanların içinden geçtiği karanlık günler, benzeri görülmemiş bir Zombi hastalığından kaynaklanıyor. Hayatta kalan, kurtarıcı mı yoksa zayıf, zavallı kişi mi olacaksın ve kötü yürüyen ölülerin ellerinde yenilmeyi kabul edecek misin? Bu klasik bir sorudur, ancak korku unsurlarını tercih eden oyuncuların çoğu için, insanlığın karanlık bir döneminin fantastik kurgusuyla karıştırılmış büyük bir çekiciliği vardır. Kim olursanız olun, ister sıradan bir oyuncu ister sert bir oyuncu olun, Zombie'yi öldürme türüne özel bir tutku duyan biri olduğunuz sürece, bu tam olarak sizin için yazılmış bir karttır. Etrafta dolaşmadan, mahvolmuş bir dünyanın şiddetli gerçekliği etrafında size hayatta kalma dolu bir oyun getireceğim - Dark Days: Zombie Survival . Aksiyon oyunu uzmanı - Azur Interactive Games Limited tarafından geliştirilen oyun, size kanlı ve karanlık bir Zombi çağının gerçek dramatik deneyimini sunmayı vaat ediyor.


Dark Days Zombie Survival v1.7.2 MOD APK


Karanlık Günler dünyasına girerken, dünyanın sonundan kaçan şanslı bir adam olan Survivor rolünü oynayacaksınız. İnsanlar tarafından işlenen suçların cezası olarak, benzeri görülmemiş bir hastalık geldi ve insanları ve canlıları kaosa sürükledi. Dünyanın her yerindeki neredeyse tüm vatandaşlar kana susamış yürüyen bedenlere dönüştü. Yolun her yeri yürüyen cesetlerle dolu. Canlıların kokusunu işitip tespit etmelerinin tek amacı taze et ve kan açlığını gidermektir. Her yerde insanlar korkuya kapılmış ve sıradan hayatlarını geri almak için her zaman boşuna mücadele ediyorlar.


Dark Days Zombie Survival 1.7.2 Para Hile Apk


Bu arada ordu, en çok enfekte olan bölgelere nükleer bomba atmak gibi sürekli çabalar gösteriyor. Ancak bu imkansız görünüyor. Artık her şey kontrolden çıktı ve kurtarmak için çok geç. Ordu ve hükümetin bu salgınla başa çıkmanın bir yolu yoktu, bu yüzden insanlar çaresiz kaldı ve yürüyen ölülerden kaçınmak için şehirden kaçtı. Son günleri birlikte hayatta kalmak için sığınaklar bulmaya ve inşa etmeye başladılar. Kıyamet sonrası yeni bağlamda, insanlar artık kaynaklarla savaşarak ve toplayarak uyum sağlamanın bir yolunu bulmalıdır. Siz de bu felaketin kurbanısınız ama bu insan hayatının sonu değil. Geriye kalan tek insan uygarlığını korumak için hayatta kalmaya çalışın.


Android için Dark Days Zombie Survival 1.7.2 APK


Gerçek bir aksiyon rol yapma oyunu olan Dark Days: Zombie Survival, sizi belirli bir karakterin havasına sokacak. Bu oyunda kıyameti atlatmış bir adamın rolünü üstlenmeniz gerekecek. Bahsedilen Zombi filmlerinde olduğu gibi, oyuncular da güvenli bir barınak inşasına katılmalıdır. Bunu yapmak için, oyuncular terk edilmiş yerlerden kaynak toplamalıdır. İhtiyaçları bulmak gerçekten çok önemlidir, ancak her yerde zombiler varken işler asla kolay olmayacak. Ekrandaki sanal tuşla, hareketi birleştirmeli ve yürüyen ölüleri öldürmek için silahı kullanmalısınız. Hepsinden kurtulmanın en hızlı yolu varsa, kafasına tutturulmuş mermiler olmalı. Tehlikeli aşamaları geçtikten sonra, oyuncunun yapması gereken bir sonraki iş eşyaları almaktır. Kazandığınız kaynaklar silahları, teçhizatı yükseltmek için kullanılacak.


Dark Days Zombie Survival apk hile


Dark Days: Zombie Survival, nispeten çeşitli bir özellik sistemine sahiptir. Her şeyden önce, gözümüze çarpan vurgu, oyundaki devasa dünya. Büyük bir harita ile oyuncular, tehlikeli zombilerin kalabalık yerlerini özgürce keşfedebilir veya bunlara girebilirler. Sırada maliyetli bir silah ve ekipman yapım sistemi var. 


Dark Days hile nasıl indirilir?


Bu yenilikçi ve çeşitli sistem sayesinde, barınağınızı her zamankinden daha güvenli hale getirmek için birçok türde silah, çok sayıda tuzak yaratabileceksiniz. Ayrıca, sezgisel bir kontrol sistemine sahip olmak, oyunu her zamankinden daha çekici ve gerilim dolu hale getiriyor. Bu özellik sayesinde özellikle karakter acil ve tehlikeli bir durumda olduğunda kontrol sistemi çok hassas olduğu için oyuncular çabuk sıkılmaz. Birçok ceset ve eşya içeren sığınaklar aracılığıyla,


Dark Days Zombie Survival APK indir


Dark Days'teki grafiklerin gerçek 3D teknolojisi ile donatıldığında çok da kötü olmadığı söylenebilir. Oyunda gerek manzara gerekse yaratıklar açısından genel detay oldukça iyi ve kaliteli. Çizgi romanlarda çizilenlere benzer çizgi film vuruşlarıyla oyun, oyunculara kıyamet sonrası ortamı için yepyeni bir his veriyor. Ancak oyunun hala bazı sorunları var. Titiz oyuncular için oyundaki renkler taze ve canlı değil. Üstelik oyundaki karakterlerin hareket efektleri kadar ifadeleri de gerçekten yüksek kalitede değil. Ancak tüm oyunu etkileyen çok büyük bir sorun olmayacak. Toplu olarak, Dark Days: Zombie Survival, kendi içinde hala ortodoks bir aksiyon oyununun çekiciliğini taşıyor.


Dark Days Zombie Survival indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar