Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.6] 1 Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.6] 2 Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.6] 3 Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.6] 4 Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.6] 5 Torque Burnout Para Hileli MOD APK [v3.2.6] 6

Torque Burnout Para Hileli MOD APK [3.2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, ortalama zorlukta programlanmış botlarla karşılaşacaklar ve yarışacaklar.


Torque Burnout 3.2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Krediler için bir şey satın alın, böylece sonsuz sayıda olsun.
Bu oyunun geliştiricisine göre Torque Burnout, kendi farkını yaratan birçok farklı çekici unsurun bir araya geldiği bir yarış oyunudur. Bilmeniz gereken ilk şey, oynanışının gerçek yarışla aynı olmadığı, tüm kuralların yayıncı tarafından belirlendiği. Yani, bu oyunda ustalaşmak için çok zaman harcamanız ve kendi tarzınızı yaratmanız gerekecek. Oyunu aynı kategorideki ürünlerden daha özel kılan birçok başka faktör de var.


Torque Burnout v3.2.6 MOD APK


Torque Burnout AAA oyunu değildir. Oyundaki görüntülerin çözünürlüğü Asfalt veya Need For Speed ​​gibi üst seviyeye ulaşmıyor. Ancak bu oyunun grafik tasarımındaki özel noktayı görmek için sadece oyuna girip birkaç kez oynamanız gerekiyor. Oyuncularına heyecan getirmek için oynanışla özel uyumluluğa sahiptir.


Torque Burnout 3.2.6 Para Hile Apk


Birincisi, otomobiller için son derece detaylı ve keskin bir tasarım olacak. Otomobilin parçaları da daha derin bir amaç için büyük ölçüde özen gösteriliyor. Aynı zamanda çok fazla zaman harcayacağınız ayrı bir oyun içerir. Oyuna girerken, bu arabalar son derece akıcı bir şekilde hareket ediyor ve onları kontrol etmeniz çok kolay. Seyirci, yarışa dahil olduğunuzda çekiciliği artıran bir faktördür. Yarış pistinin etrafında duran ve rekabet etmek için çok uğraşan sporcular için sürekli tezahürat yapan insanlar olacaklar. Bir oyun oynuyorsanız, telefonu açmaya ve bu yarışın sıcak atmosferini hissetmeye çalışın.


Torque Burnout Hile Apk


Bir yarış oyunu olarak Torque Burnout, aşmanız gereken zorlukları içeren bir çok parkur sizin için hazırladı. Oyuna gelirken almanız gereken ilk ders budur. Oyuncular, ortalama zorlukta programlanmış botlarla karşılaşacaklar. Ancak, bu yarışlarda çok öznel olmayın çünkü engeller de oyuncular için zorluklar yaratacak şekilde düzenlenmiştir.


Torque Burnout indir


Oyunda ayrıca, kendinizi kanıtlamak için katılmanız gereken savaş alanı olan iki Çevrimiçi mod vardır. İlki, Çevrimiçi çok oyunculu moddur. Bu, dünyanın dört bir yanından birçok sürücüyle rekabet etmenize izin veren ücretsiz bir parkurdur. Bu yarışları kazanmak size bazı ödüller verir ve sıralamadaki konumunuzu artırır. Çevrimiçi turnuva, oyuncuların uzun yarışlara katılmasını gerektiren başka bir hikaye. Oyuncular, her farklı aşamayı, sürekli ortaya çıkan ve giderek zorlaşan zorluklarla aşmak için tekniklerini kullanmak zorunda kalacaklar. Turnuvada yüksek sıralamalar elde ettikten sonra, başarıya bağlı olarak oldukça büyük miktarda ödül alacaksınız.


Torque burnout apk PARA hilesi


Ayrıca oyundaki zorluk normal bir araba yarışı ile aynı değil. Genellikle uzun bir yoldan gitmeniz ve rakibinizden daha hızlı olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekir. Torque Burnout, yaratıcılığınızı daha fazla gösterebilmeniz için yine engeller oluşturur. Aslında, bu tür bir oyun sayesinde sürüş becerilerinizi açıkça gösterebilirsiniz.


Torque Burnout Apk Dayı


Kontrolde, ekran her şeyi basitleştirecek, ancak sıklıkla karşılaştığınız kadar karmaşık ve hantal olmayacak. Ekranın sol tarafında, sola ve sağa dönmenize yardımcı olan iki kontrol tuşu vardır; ana ekranın sağında fren ve gaz pedalları bulunur. Küçük bir sayı ile, arabanızı kontrol etme yolunda ustalaşmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz. Ekranın üst kısmı puanınız ve mücadeleye katılmanız için kalan süre gibi göstergeleri gösterir.


torque burnout apk : oyun indir club


Heyecan verici yarışların yanı sıra, istediğiniz arabayı yaratmak için yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Yarışlardan aldığınız para yeni araba satın almak için kullanılacak. Ancak yine de bu arabalardan memnun değilseniz mağazaya gidip kişiselleştirmek için bir şeyler satın alabilirsiniz. Arabanın gücünü artırmak istiyorsanız, ona çok güçlü bir motor verin. Aracın rengini değiştirmek istiyorsanız, kişiliği gösteren benzersiz çizimlere ek olarak ilginç renklerin kilidini açın.


Torque Burnout İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Omega Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar