Kingdom Two Crowns v1.1.14 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Kingdom Two Crowns v1.1.14 Para Hileli MOD APK 1 Kingdom Two Crowns v1.1.14 Para Hileli MOD APK 2 Kingdom Two Crowns v1.1.14 Para Hileli MOD APK 3 Kingdom Two Crowns v1.1.14 Para Hileli MOD APK 4 Kingdom Two Crowns v1.1.14 Para Hileli MOD APK 5 Kingdom Two Crowns v1.1.14 Para Hileli MOD APK 6

Kingdom Two Crowns MOD APK - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin! Cihazlarınıza yükleyebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz Raw Fury tarafından yapılmış bir Simülasyon android oyunudur!


Kingdom Two Crowns v1.1.14 AÇIKLAMASI


Kingdom Two Crowns, güzel, modern bir piksel sanatı estetiğine sarılmış minimalist bir his veren yandan kaydırmalı bir mikro strateji oyunudur. Atlarının tepesinde bir hükümdar rolü oynayın ve sadık kişiler toplayın, krallığınızı inşa edin ve madeni paralarınızı ve tacınızı çalmak isteyen açgözlü yaratıklardan koruyun.

Yepyeni sefer modunda, hükümdarlar artık Açgözlülüğü sonsuza dek yenmenin bir yolunu bulana kadar zamanla ayakta kalan bir krallık inşa etmek için çalışmalıdır. Derinlerde gizli yeni binekleri ve sırları keşfetmek için ortamları keşfedin.

Ama tek başına hükmetmek zorunda değilsin! Kingdom Two Crowns'a işbirlikçi oyun sunan hükümdarlar artık solo bir deneyim arasında seçim yapabilir veya bir arkadaşının yardımını arayabilir, arkadaşınızın yanında otururken yerel olarak klasik bölünmüş ekranda birlikte çalışabilir veya hatta onların karşı taraflarında onların karşısında olabilir.


Kingdom Two Crowns v1.1.14 MOD APK


Geleneksel ortaçağ ortamına ek olarak Kingdom Two Crowns ayrıca şunları içerir:

• Dead Lands: Kingdom'ın karanlık topraklarına girin. Krallığınızı inşa etmek hiç bu kadar ürkütücü olmamıştı!

• Shogun: Feodal Japonya'nın mimarisi ve kültüründen esinlenen topraklara yolculuk.

Kingdom Two Crowns'da keşif, keşif ve strateji hissini, daha temalı ayarlarla, her biri toprakları yönetme şeklinizi değiştirirken göze çarpan benzersiz stillere sahip sürüm sonrası güncellemelerde canlı tutmaya devam edeceğiz.


Kingdom Two Crowns 1.1.14 Para Hileli APKİster ilk kez hükümdar olun, ister uzun süredir hayran olun, burada onu arayan herkesi bir meydan okuma bekliyor. Öyleyse cesur olun, büyük hükümdarlar, çünkü sonunda İki Taç birden daha güçlü hüküm sürecek!


Kingdom Two Crowns 1.1.14 Elmas Hile APK 


Amacınız sadece çağlar için bir Krallık yaratmak değil, aynı zamanda Açgözlülük güçlerini yok etmek ve sınırlarınızdaki saldırılarına kesin bir son vermek. Ve çevredeki araziyi keşfetmeyi de unutmayın: Dünyanın bağırsaklarına gizlenmiş yeni yarışçıları ve sırları bekliyorsunuz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar