Merge War Enerji Hileli MOD APK [v0.32.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Merge War Enerji Hileli MOD APK [v0.32.6] 1 Merge War Enerji Hileli MOD APK [v0.32.6] 2 Merge War Enerji Hileli MOD APK [v0.32.6] 3 Merge War Enerji Hileli MOD APK [v0.32.6] 4 Merge War Enerji Hileli MOD APK [v0.32.6] 5

Merge War Enerji Hileli MOD APK [0.32.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu destansı sıra tabanlı dövüş oyununda, strateji kullanmanız gerekecek. Zaferinizi garantilemek için bir efsane lejyonu yaratın.


Merge War 0.32.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Enerji Hilesi

Bu gerçekçi otomatik satranç bulmaca oyununun seviyelerinde ilerlemek ve lejyonunuzun seviyesini yükseltmek için parçaları birleştirmeniz ve eşleştirmeniz gerekecek. Merge War oyununa katılanlar, zekalarını ve stratejik düşünme becerilerini geliştirirken gerçek zamanlı savaşa girebilirler. 


Merge War v0.32.6 MOD APK


Merge War oyununda askerleriniz size diz çöktürene kadar savaşmaya devam edecek. Ancak, bu durum hakkında aşırı endişelenmeniz için hiçbir neden yoktur. Güçleri birleştirme yetenekleri nedeniyle, bu savaşçılar genel güçlerini önemli ölçüde artırabilir.


Merge War Para Hilesi


Ejderhalar, okçular ve büyücüler içeren bir deste elde etmek için strateji kullanarak koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Bu, koleksiyonunuzun kapsamını genişletecektir. Bu oyunda strateji son derece ileri bir seviyeye taşınıyor çünkü oyuncular, rakiplerininkinden daha üstün bir sinerji oluşturmak için çok çeşitli unsurları bir araya getirmelidir. 


Merge War Altın Hilesi


Bu, oyuncuların son derece gelişmiş stratejiler kullanmasını gerektiren bir oyunla sonuçlanır. Rakibinizin sizden daha fazla ejderhası varsa ne gibi eylemlerde bulunmayı düşünüyorsunuz? Ayrıca karakterlerinizi efsanevi kahramanlara dönüştürerek rakiplerinizi alt edebilirsiniz.


Merge War Enerji Hilesi


Oyuncular, lejyonlar oluşturmak, mangalar düzenlemek ve sonunda öğrendikleri becerileri kullanarak kazanmak için strateji ve taktikler kullanır. Bir süre sonra destenizi genişletebilir ve tamamen oyuna özgü onlarca kart toplayabilirsiniz. 


Merge War Apk Hile


Bu kartların her birinin birden çok sıralaması ve 3. seviyeye ulaştığınızda kullanabileceğiniz güçlü bir nihai yeteneği olacak. Ekibinizin Şefi olarak birincil sorumluluklarınızdan biri, ejderhaları, şövalyeleri, ve savaş alanında rakiplerinizi yenmek için sırayla krallar. 


Merge War Apk indir


Hiç bitmeyen, nefes kesici araba savaşlarına katılın ve gerçekçi çatışma birden fazla seviyede ortaya çıkarken krallığınızı savunun. Bu aksiyon dolu oyun sizi birkaç saat meşgul edecek.


Merge War indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun WinWing2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar