Mini Metro Mega Hileli MOD APK [v2.49.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mini Metro Mega Hileli MOD APK [v2.49.0] 1 Mini Metro Mega Hileli MOD APK [v2.49.0] 2 Mini Metro Mega Hileli MOD APK [v2.49.0] 3 Mini Metro Mega Hileli MOD APK [v2.49.0] 4 Mini Metro Mega Hileli MOD APK [v2.49.0] 5 Mini Metro Mega Hileli MOD APK [v2.49.0] 6

Mini Metro Mega Hileli MOD APK [2.49.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gösterişli grafikler yok ancak harika bir oyun


Mini Metro 2.49.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Tüm Kartların Kilidi Açık
Strateji ve inşaat simülasyon oyunları karmaşık ama eğlenceli oyunlardan biri olarak kabul edilir. Oyuncular, her oyunda mevcut olan tüm zorluklarla yüzleşmenin yanı sıra bunları en iyi sonuçlarla tamamlamada akıllı, yaratıcı ve her zaman net olmalıdır. Bu oyunlardan biri , herkesin seyahat ihtiyaçlarını karşılamak için trenler inşa eden bir simülasyon oyunu olan Mini Metro. Oyun daha önce diğer platformlarda görünüyordu ve şimdi Android için bir sürümü var. Oyun ayrıca birçok inceleme, prestijli ödül ve basit ama bağımlılık yaratan bir oynanışa sahipti. Metro ya da yer olsun, tren hatları inşa etmede yaratıcılığınızı test etmek istiyorsanız, bu oyun denemeye değer.


Mini Metro v2.49.0 MOD APK


Mini Metro, oyuncuları en basit ve bağımlılık yapan oyunlardan biriyle tanıştıracak. Oyuncular, tüm tren istasyonlarını başarılı bir şekilde bağladıkları sürece birçok farklı tren güzergahının yapımından sorumlu olacaklar. İlginç bir şekilde, oyun oyuncuyu tek bir plan üzerine inşa etmeye zorlamaz, ancak tatmin ettikleri tren hatlarını keyfi olarak oluşturabilir, inşa edebilir. Bununla birlikte, oyuncuların her tren hattının bağlı olduğundan ve uzun rotalar seçmek zorunda kalmadan istasyonlar arasında gidip gelebildiğinden emin olmaları gerekir. Oyuncular, olası maliyet limiti dahilinde olduğu sürece istedikleri herhangi bir şekli özgürce çizebilirler. Tabii bütçe kısıtlamaları sayesinde oyun daha da zorlaşacak. Oyuncuların mevcut bütçeyi aşmamaları için makul ve makul bir strateji oluşturmaları gerekir.


Mini Metro 2.49.0 Para Hile Apk


Oyuncular, mükemmel bir metro sistemi kurmak için ideal şehirler olan dünya çapında yirmiden fazla ünlü şehre tanıtılacak. İlginç bir şekilde, istasyonlar rastgele yerleştirildiğinden, oyuncuların daha yaratıcı olması için birçok şekle sahip olduğundan, her şehir oyuncular için rastgele bir meydan okuma yaratacaktır. Zorlukları otomatik olarak rastgele yeniden oluşturma becerisiyle, oyuncular her zaman daha büyük ölçekli yeni bir zorluk bulacak ve bütçe limiti değişecektir. Oyuncuların yapması gereken tek şey coğrafi konumu incelemek, istasyonları birbirine bağlamak, renkli çizgiler çizmek, trenin yönüne karar vermek. Zengin bir hayal gücüyle, oyuncular her zaman eksiksiz bir metro inşa etmek için mükemmel bir plan bulacaklar.


Mini Metro Hile Apk


Oyuncular için rastgele yenilenme mücadelesinin yanı sıra, onu sonsuz kılarak, oyun birçok farklı oyun modu sunacak. Oyuncular her zaman bir metro inşa etmek, yönetmek ve uzun süre sürdürmek isterler, ancak oyunun varsayılan modu onları tatmin edemeyecektir. Bu nedenle, yeni istasyonlar sürekli olarak ortaya çıkacak ve oyuncuların metro çizimlerini sürekli olarak değiştirmelerine neden olacağı için oyun sonsuz bir oyun modu sunacak. Bu nedenle oyun daha ilginç hale gelecek ve oyuncunun yaratıcılığı her zaman canlanacaktır. Oyuncular her zaman istasyonları stratejik olarak, birçok renk ve birçok farklı şekilde ve verilen bütçe dahilinde bağlamak zorunda kalacaklar. Oyun ayrıca oyuncuları istedikleri herhangi bir şekilde bir harita ve metro inşa edebilecekleri Yaratıcılık modunu tanıtacak.


Mini Metro Apk indir hilesiz


Mini Metro, oyuncuları, oyuncuların metroyu daha verimli ve ekonomik bir şekilde inşa etmelerine yardımcı olan bir yükseltme sistemi ile tanıştıracak. Oyuncular, oyunun mevcut zorluklarını tamamladıklarında, ödüller alacak ve bunları sistemdeki yükseltme seçeneklerini artırmak için kullanacaklar. Bu sistem sayesinde oyuncular metroyu inşa ederken verimlilik seviyesini artıracak ve inşaat maliyeti önemli ölçüde azalacak. Bu nedenle metronun inşası sorunsuz gidecek ve oyuncular sayısız rotayı etkin bir şekilde oluşturabilecek.


Mini metro apk dayı


Oyuncu, daha zorlu, daha önemli zorluklar ve daha çekici ödüllerle eğlenmek isterse, günlük zorlukları üstlenebilir. Bu zorlukların tümü, ölçeği büyük olduğunda, hatta birçok farklı şehri kapsadığında, oyun içi AI tarafından oluşturulur. Oyuncular bu zorlukları en iyi skorlarla tamamlarsa, yükseltme sistemi için pek çok çekici ödül olacaktır. Oyun, ilerleme kaydetme özelliği ile haftalık bir meydan okuma bile getirecek.


Mini Metro Kart Hile Apk


Mini Metro, oyuncuların çeşitli şehirler için metrolar inşa etmeleri gereken bir strateji oyunu olarak düşünülebilir. Oyuncunun görevi, istasyonları her zaman basit rotalar, canlı renkler ve zenginlikle birbirine bağlamaktır. Her zaman, her yerde rahatlayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, o zaman bu oyuna gelin ve metro sisteminizi kurun.


Mini Metro'yu İndirin (MOD, Tüm Kartların Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Arcade Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar