Ultimate Ninja Blazing Mega Hileli MOD APK [v2.28.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ultimate Ninja Blazing Mega Hileli MOD APK [v2.28.0] 1 Ultimate Ninja Blazing Mega Hileli MOD APK [v2.28.0] 2 Ultimate Ninja Blazing Mega Hileli MOD APK [v2.28.0] 3 Ultimate Ninja Blazing Mega Hileli MOD APK [v2.28.0] 4

Ultimate Ninja Blazing Mega Hileli MOD APK [2.28.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir Naruto aşığıysanız veya en iyi Hokage olma yolculuğunuz varsa bu oyunu deneyin.


Ultimate Ninja Blazing 2.28.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Çoklu Hasar
  3. Çoklu Savunma
  4. Sınırsız Çakra

Uzun bir süre anime filmler/çizgi romanlar imkansız görünüyor - birçok insanın, özellikle de gençlerin eğlence hayatından yoksun olması. Bu türün hayranı olan herkes, Masashi Kishimoto'nun yazarı Naruto'yu tanımadan edemez, değil mi? Bu anime serisi, neşeli bir çocuk ve yaprak köyündeki en iyi Hokage olma arzusu olan ana karakter Naruto'nun etrafında dönüyor. Ve bu parlak dönem, setin ikinci bölümü olan NARUTO SHIPPUDEN ile başlıyor. Bir Naruto aşığıysanız veya en iyi Hokage olma yolculuğunuz varsa, Ultimate Ninja Blazing'de ona katılın!


Ultimate Ninja Blazing v2.28.0 MOD APK


Ultimate Ninja Blazing'in hikayesi, bir kötü adam olan Madara'nın genellikle yeniden canlandırılan sahte yüzüklerde savaşlara neden olmasıyla başlar. Dünyayı bir illüzyona sokmak amacıyla Tsukuyomi adlı bir komployu besliyordu. Ondan beklendiği gibi, büyük shinobi savaşı yeniden patlak verdi ve belki de bu, sahte yüzükler ve Madara dünyası için son hayatta kalma savaşıdır. Naruto ve Jiraiya, savaşta onlara yardım etmek için Sasuke'yi bulmak için yola çıktılar. Ancak potansiyelleri yeterince güçlü değil ve size ihtiyaçları var.


Ultimate Ninja Blazing Hasar Hilesi


Bu oyunda Yaprak Köyünde bir karaktere dönüşecek ve hikayeyi keşfetmeye başlayacaksınız. Her Aşamada amacınız, karakterlerin mevcut becerilerini rakiplerine karşı savaşmak için kullanmaktır. NARUTO SHIPPUDEN oyunu, okuduğunuz filmlere veya çizgi romanlara çok benziyor. Her Shinobi'nin kendine özgü yetenekleri ve dövüş becerileri vardır. 


Ultimate Ninja Blazing Hile


Örneğin, Naruto'nun bir Spiral Çakra Küresi vardır, Sasuke'nin harika bir Chibaku Tensei'si, Indra'nın Oku ve daha fazlası vardır. Bu hareketlerin büyük bir hasarı vardır ve karakterin tüm enerjisini düşmana saldırmak için yoğunlaştırır. Ancak bu hareketler büyük miktarda çakra tükettiği için genişletilemez ve sıklıkla kullanılamaz. Becerilere ek olarak, karakterlerin başka temel saldırıları da var ve daha az enerji harcayacak. Ekranın köşesindeki beceriler ve oyuncuların kullanmak için dokunması yeterlidir.


Ultimate Ninja Blazing apk indir


Ultimate Ninja Blazing, Mode Story ve PvP dahil olmak üzere iki ana oyun moduna sahiptir. İçinde, Mod Hikayesi Çevrimdışı modda oynayabilir, ayrıca çevrimiçi modda oynayabilir, diğer oyuncularla takımlar oluşturmanıza ve birlikte savaşmanıza olanak tanır. PvP Moduna gelince, aynı sistemdeki diğer oyuncularla 3v3 savaşlara katılacaksınız.


Ultimate Ninja Blazing Saldırı Hilesi


Ultimate Ninja Blazing, geniş bir Shinobi koleksiyonuna sahiptir. Sarutobi Hiruzen, Obito Uchiha, Kakashi Hatake, Jiraiya, Orochimaru, Tsunade Senju ve daha fazlası gibi tanıdık yüzleri kolayca bulabilirsiniz. Sistem ayrıca karakter yükseltme özelliğini de destekler. Oyun sırasında, karakteri yükseltmek için gerekli malzemeleri, altın paraları, exp'i toplayın, onlarla savaşma gücünü ve yeteneğini geliştirin!


Ultimate Ninja Blazing'i İndirin (MOD, Hasar Hilesi, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Acımasız Gangsterler 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar