Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [v1.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 1 Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 2 Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 3 Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 4 Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 5 Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 6

Biathlon Manager 2021 Para Hileli MOD APK [1.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir biatloncuya Dünya Kupaları ve Kış oyunlarına giden yolda rehberlik etmenizi sağlar (Pekin 2022).


Biathlon Manager 2021 1.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Biathlon Manager 2021 spor oyununda bir menajer rolünü üstleniyor, sporcularınızın atıcılık ve kayak becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor ve durumlarının yükseldiğini görüyorsunuz. Öte yandan, oyunun performansını çok sayıda faktör etkileyecek ve bu faktörleri iyileştirmeniz gerekecek. Bu oyunda herhangi bir şeyi geliştirmek için, ilerlemenizi geciktirerek zaman ve para yatırmanız gerekecek.


Biathlon Manager 2021 v1.2.3 MOD APK


Biathlon Manager 2021'in amacı, oyunu her yaştan ve yetenekten oyuncu için erişilebilir kılmaktır. Bu şirketin logosu, basit ve çarpıcı olan etkileyici bir grafiğe sahiptir. Ayrıca oyunda, oyuncunun gördüğü ve elde ettiği bilgilerden yararlanacağı çok sayıda öğe aynı anda görünecek. Başka bir deyişle, onlar için bir sporcu değil, bir yönetici olacaksınız.


Biathlon Manager 2021 1.2.3 Para Hile Apk


Bu oyun, oyunun renginden, ortamından ve temasından tanıyabileceğiniz kış ortamında geçmektedir. Dolayısıyla bu unsurları gözlemlerken keyifli ve rahat bir deneyim sağlar. Ayrıca sporcularınızı takip edebiliyor olsanız da, oyun sırasında aldığınız kartlar aracılığıyla onlara destek olan taraf siz olacaksınız. Bu yüzden açık bir şekilde gözlemlemek ve seçim yapmak için çok zaman harcayacakları bir taktik oyun sunuyor. Biathlon Manager 2021'de sahip olacağınız yeni rol, unvan için doğrudan bir rakip olmadığınız bir rol. Bunun yerine yönetici olmaya devam edeceksiniz ve sporcularınızın hedef seviyelerine ulaşmalarına ve başarıları için ödüllendirilmelerine yardımcı olacaksınız. Bu destek seviyesine ulaşmak için çeşitli notalara sahip plakalar yaygın olarak kullanılır. Karta baktığınızda, görebileceğiniz farklı efektlere sahip not satırlarını göreceksiniz. Örneğin, her satır, karakterin çeşitli savaşlara katılma yeteneğini arttırırken etkilidir. Aynı zamanda, sporcunuzun benzersiz bir pozisyon elde etmesini istiyorsanız bu seçim gereklidir. Bu nedenle, her kart aynı özelliklere sahip olacaktır.


Biathlon Manager 2021 Hile Apk


Kartın ortasında, oyuncu her kartın seviyesini ve mana maliyetini görebilir. Enerji tüketimine gelince, her maçta kartları kullanmak için belirli bir miktarda enerjiniz olacak. Yani maç için doğru kartı seçtikten sonra Play Round butonuna basarak sonucu öğrenebilirsiniz. Anında, sporcunun ulaşabileceği son pozisyonu alacaksınız. Benzer şekillere sahip bir dizi kartta birçok farklı kart türü olacaktır, ancak aynı zamanda birçok farklı etkiye de sahiptir. Aynı zamanda yakından bakarsanız kartın iki ucu bu oyunda sporu simgeliyor. Bu yüzden, yetenek adı verilen yeni bir kart aldığınızda, kartın iki farklı spor için destek etkisini okumanız gerekecek. Ayrıca birçok beceriye sahip olacak ve bir güvertede toplanacaksınız.


Biathlon Manager 2021 hile nasıl indirilir?


Biatlon yöneticisi 2021'de her biatlon menajeri oluşturduğunuzda belirli bir turnuva oluşturmak yerine, belirli bir miktar para elde etmek için dünya çapında farklı turnuvalar kazanmanız gerekecek. Doğru destek becerisini seçme ve sonuçları alma gibi yukarıda listelenen görevlerin her biri için yukarıda açıklanan eylemleri tamamlamanız gerekir. Yani bu maçın olmazsa olmazı olan çok para kazanmak için sürekli maç değiştireceksiniz. Oyun, spor karşılaşmalarının yanı sıra oyunculara karşılaşabilecekleri bir görev sistemi de sunuyor. Göreve bağlı olarak, gereksinimlerin sayısı da farklı olacak ve yavaş yavaş oyuncu için zorluğu da artıracaklar. Hedefler tamamlandığında, ilgili ödülü alacaksınız.


Biathlon Manager 2021 Son Sürüm Apk indir


Bir sporcunun performansını tutarlı tutmaya ve sporcunun daha yüksek bir sıralama elde etmesine yardımcı olmak için bu oyunun Biatlon Yöneticisi 2021'de iki önemli yükseltme var. Öncelikle, maçlara göre bu sporcuların çeşitli fiziksel özelliklerine öncelik vereceksiniz. Madeni paralarınızı silahın doğruluğunu artırmak, silahın doğruluğunu etkileyen kalp atış hızını azaltmak veya her atışın doğruluğunu artırmak için kullanmak da mümkündür.


Biathlon Manager 2021 apk indir


Oyuncunun fiziksel faktörünü iyileştirdikten sonra, farklı efektlere sahip kartları toplamaya devam ediyoruz. Her kartın etkileri vardır ve seviyesi renkle gösterilir. Aynı zamanda alt seviye kartlardan çok daha fazla enerji tüketirler. Son olarak, yeni kartlar açmak için para birimini seçebilir ve ardından bunları destenize eklemeyi düşünebilirsiniz.


Biathlon Manager 2021'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crowd City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar