Crowd City Zaman Hileli MOD APK [v2.4.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crowd City Zaman Hileli MOD APK [v2.4.6] 1 Crowd City Zaman Hileli MOD APK [v2.4.6] 2 Crowd City Zaman Hileli MOD APK [v2.4.6] 3 Crowd City Zaman Hileli MOD APK [v2.4.6] 4 Crowd City Zaman Hileli MOD APK [v2.4.6] 5 Crowd City Zaman Hileli MOD APK [v2.4.6] 6

Crowd City Zaman Hileli MOD APK [2.4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehirdeki en büyük kalabalık ol!


Crowd City 2.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Zaman Hilesi
Oyun pazarı şu anda rekabet çok yüksek. Bu, birçok üreticinin daha fazla oyuncuyu çekmek için heyecan verici içerik oyunlarında zengin oyun türleri sunmasına yansımaktadır. Böylece oyuncular sevdikleri oyunu seçebilirler. İstatistiklere dayanarak, yapım, oyuncunun isteklerini daha da karşılamak için favori ve kurulabilir bir oyun geliştirmek için talimatlara sahip olacak. Fazla zaman almayan, heyecanlı bir oyun arıyorsanız Crowd City oyununu denemelisiniz.


Crowd City v2.4.6 MOD APK


Crowd City, oyuncuların kolayca gözlemlemesine yardımcı olmak için 3D tarzda ve ilk bakış açısına göre tasarlanmıştır. Bu oyun, karakteri dikkatli bir şekilde tasarlamaz, sadece oyun konfigürasyonu üzerindeki yükü bir miktar azaltmak ve birçok oyuncunun oynaması için sembolik olarak tasarlar. Ayrıca, oyun sadece 271MB boyutundadır ve bazı mevcut makineler için bu sayı çok büyük değildir. PUBG veya Arena of Valor gibi oyunlarla karşılaştırıldığında hala çok daha küçük.


Crowd City Para Hilesi


Başka bir şey de oyunun tüm mobil cihazlar ve tabletler için tüm sürümlerine sahip olması, böylece oyunun kullanıcılar tarafından geniş çapta alınabilmesi. Gerçek şu ki, oyun uygulama mağazasında yüksek puan aldı ve çok sayıda yükleme aldı. Bu faktöre ek olarak, oyun oldukça basittir ve nasıl oynanır. Kuralları keşfetmenize izin verdiğinizde oyun çok fazla zamanınızı almayacaktır. Oyun, yüksek binaların bulunduğu bir şehirde geçiyor. Diğer oyunculardan farklı renkte bir şehrin vatandaşı olacaksınız.


Crowd City Skin Hilesi


“Renkli” insanlara ek olarak, “renksiz” 200'den fazla insan var. Göreviniz, büyük bir kalabalık yaratmak için ekibinize daha fazla renksiz vatandaş çekmek olacak. Kimde daha fazla kişi varsa o kazanır. Ve renkli olmayan insanların olduğu yere gittiğinizde başkalarını çekmek o kadar zor değil ve yanınızda duruyorlar, sizinle aynı renge sahip olacaklar. Yani sadece bir ekran sörfü, zaten belirli sayıda insanınız var. 


Crowd City apk son sürüm


Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey, her oyuncunun sayılar arasında bir fark yaratması için renksiz insan sayısının şehrin her yerine dağılmış olmasıdır. Nihai hedefiniz mümkün olduğu kadar çok insan yapabilmek olduğundan, ekibinize mümkün olduğunca çok beyaz insan ekleyebilirsiniz - bu geleneksel yoldur.


Crowd City Apk hile


Ayrıca, rakibinizi sizden daha az miktarda yok etmek için kalabalığınızı kullanabilirsiniz. Diğer kalabalıkları bastırmak için grubunu alıyor. Daha az insan varsa, yavaş yavaş numaralarını geri çekeceksiniz. Tersine, eğer büyürlerse, kalabalığınız yutulur. Bu nedenle, oyuncuların kendileri için güçlü bir güce sahip olmak için taktikleri dikkatlice düşünmeleri gerekir. Crowd City kesinlikle size uygun bir oyun olacak. 


Crowded City süre uzatma


Basit bir oyun ile, her yerde veya herhangi bir yerde eğlenmenize yardımcı olacaktır. Oyun her zaman güncellenir ve zombiler, ninjalar gibi birçok yeni görünüme sahip olma fırsatına sahip olacaksınız… Lütfen yükleyin ve deneyimlemek için harika zaman geçirdiğinizden emin olun.


Crowd City İndir (MOD, Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun Cat Force APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar