Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [v1.93.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [v1.93.0] 1 Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [v1.93.0] 2 Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [v1.93.0] 3 Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [v1.93.0] 4 Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [v1.93.0] 5 Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [v1.93.0] 6

Bullet Force Mermi Hileli MOD APK [1.93.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çevrimiçi oynanabilen harika bir savaş oyunu sizi bekliyor.


Bullet Force 1.93.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi

Bullet Force - Mevcut FPS oyunları, halihazırda yüksek kaliteli ürünleri oynama ihtiyacı nedeniyle son derece büyük. Battle Royale ünlendiğinden beri görmek için ayağa kalkın. "Bullet Force", Google Play sunucusunda 10 milyondan fazla indirmeye ulaştığında, atış oyunu köyünde yüksek bir dayanağı olan bir üründür. Ayrıca oyunun kapasitesi sadece 72MB ile oldukça hafif. Ama gerçekten, bu sadece istemcinin kapasitesidir ve oyunu kurduğunuzda, yaklaşık 528 MB'lık çıktıyı çıkaracaktır. Bu yapılandırmanın çok zor olmadığından emin olmak için orta büyüklükteki mobil cihazlarla karşılaştırıldığında böylesine büyük bir oyun kapasitesi karşılığında oyuncu, gerçekçi haritalara ve canlı karakterlere sahip olacak bir ürün alacak.


Bullet Force v1.93.0 MOD APK


Oyuncular, gerçek bir oyuna katılırken, hem taktikleri hem de yalnızca güzelliği etkileme açısından çok farklı özelleştirmeler olduğunu göreceklerdir. Android'deki en iyi FPS oyunları arasında yer alma kalitesine ulaştığı söylenebilir. "Bullet Force", oyuncuların çevrimiçi maçlara katılmasına izin verir ve internet bağlantısı olmadığında çevrimdışı oynanabilir. Ancak herhangi bir moda katılsanız bile, yüksek hızlı bir maç sunacak. Gerçek zamanlı olarak gerçekleşen savaşla, oyuncular kontrol ettikleri karakterin gücünden en iyi şekilde yararlanmak zorunda kalacaklar.


Bullet Force 1.93.0 Mermi Hile Apk


“Bullet Force” da bir maç, 20 kişinin haritaya katılıp birbirleriyle savaşacağı PvP çok oyunculu modda gerçekleşecek. Takım arkadaşlarınızla koordine olurken güçlü taktikler belirlemeye ve etkili bir şekilde uygulamaya çalışın. Kazanan bir maç, takımın kazandığı anlamına gelir, tek başınıza duramazsınız. Ancak rakibinizden daha güçlü olmanız size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden ikonik silahları kullanmaktan çekinmeyin (tabancalar, tabancalar, AK-47, Saldırı Tüfekleri,…).


Bullet Force Son Sürüm Apk indir


Doğa Bu oyunun varlığı şiddetle tavsiye edilir, bu nedenle oyuncu rakibi yok etmek için elinden geleni yapmalı ve yine de makul enerjisini korumalıdır. Rakibin de bir partneri olduğundan, bir kişiyi öldürmek için çok fazla kaynak harcarsanız, muhtemelen anında misilleme alacaksınız. Sık sık gerçekleşen heyecan verici maçlara paralel olarak, oyuncuların yaratıcı ekibin belirlediği görevleri tamamlaması gerekecek. Bu görevler, tamamlandığında çok sayıda değerlendirme ödülü almasını talep edecek. Üstelik En İyi Pilot unvanını da kazanabilirsiniz. Ayrıca, bir klana katılmaktan çekinmeyin. Çünkü o zaman oyuncunun zor görevlerin üstesinden gelmek için yardım etmeye istekli birçok arkadaşı olacaktır.


Bullet Force Apk Para Hilesi


  1. Oyunun dört modu vardır: Team Deathmatch, Conquest, Free-For-All ve Gun Game, ancak dördü de diğer oyunculara karşı savaşıyor. Belki de bir hayatta kalma veya zombi modu bekliyoruz?
  2. Oyunlar çevrimiçi veya çevrimdışı oynanabilir. Çevrimdışı mod için, oyuncular farklı görevler gerçekleştirecek ve botlara karşı atış yapacak.
  3. Zırh, kurşun geçirmez şapkalar, el bombaları ve yakın dövüş ekipmanlarının yanı sıra 30'dan fazla farklı silah türü var.
  4. Oyunun grafikleri oldukça gerçekçi; Bu, oyunun boyutuna göre bir değiş tokuş

Bullet Force indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Shadow Fight 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar