Monster Dash Para Hileli MOD APK [v4.0.5151]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Monster Dash Para Hileli MOD APK [v4.0.5151] 1 Monster Dash Para Hileli MOD APK [v4.0.5151] 2 Monster Dash Para Hileli MOD APK [v4.0.5151] 3 Monster Dash Para Hileli MOD APK [v4.0.5151] 4 Monster Dash Para Hileli MOD APK [v4.0.5151] 5 Monster Dash Para Hileli MOD APK [v4.0.5151] 6

Monster Dash Para Hileli MOD APK [4.0.5151] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular canavarlara saldırmak için özel silahlar kullanabilir, hatta karakterin sahip olduğu özel becerileri kullanabilirler.


Monster Dash 4.0.5151 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Para harcadıkça artar
  2. Elmas hilesi. Reklamları izlemeden ödül kazanın
Video endüstrisi gelişti ve birçok etkileyici ve eğlenceli oyun ve eser türü üretti. Elbette oyunların asıl amacı insanları eğlendirmek, birçok önemli etken ya da oyuncuya daha birçok anlam kazandırmaktır. Özellikle gündelik ve sonsuz türler, oyunculara oyun boyunca her zaman çılgın ve yaratıcı fikirler verdikleri için en eğlenceli olanlardır. Bu makale, herkesi Fruit Ninja ve Jetpack Joyride ile aynı geliştiriciyi paylaşan bir oyun olan Monster Dash ile tanıştıracak. Bu ismi duyduğunda, oyuncuların beklediği şey, keşfedilecek çok sayıda büyüleyici içeriğin yanı sıra sonsuz bir eğlence oyunudur.


Monster Dash v4.0.5151 MOD APK


Monster Dash'in temel amacı, oyunculara efsanevi karakter Barry Steakfries ile birlikte sonsuz eğlence sağlamaktır. Diğer oyunlarda, içerikleri farklıdır ancak sonsuz bir potansiyele sahiptir ve bu oyuna getirilerek işleri daha da eğlenceli hale getirecektir. Ancak bu oyun, oynanış, dünyalar ve içerik seviyeleri dahil her şeyi geliştirmek için canavar temasını kullanacak. Jetpack Joyride ile bu oyun arasındaki en büyük fark, oyun modlarının çeşitliliği, genişleyen oyuncu keşfi ve diğer birçok faktördür. Ayrıca, oyuncu yol boyunca rastgele birçok silah toplayabilir ve bunları etkili bir şekilde kullanabilir ve her şeyi toplayabilir.


Monster Dash Para Hilesi


Bu oyundaki çizgi mekanizması, oyuncunun ana karakterle fiziksel etkileşimini gerektirir ve Dash'i baskı kuvveti ile kontrol ederek birçok farklı efekt üretir. Ana oyun modunun her seviyesinde etkileyici olan şey, oyuncunun ilerlemesiyle birlikte hızın kademeli olarak artması; oyuncu bitiş çizgisine yaklaştıkça işler bile gergin ve eğlenceli hale gelir. Yolda, oyuncular canavarlara saldırmak için özel silahlar kullanabilir, hatta karakterin sahip olduğu özel becerileri kullanabilirler. Oyunun yaratılması, oyuncu yol boyunca herhangi bir şeye çarpana kadar her durumu her zaman heyecanlı ve eğlenceli hale getirir; oyuncunun tüm çabasıyla başarısız olmak için bir kez bile yeterlidir.


Monster Dash Elmas Hilesi


Monster Dash oynanışı hızlıdır ve çeşitli durumlarda sürekli olarak gerçekleşir, hatta oyuncuların cesaretini kırmak için yaratıcı bir şekilde engelleri sürekli olarak yeniden yaratır. Sadece bu değil, engeller hareket, tanıdık ama zorlu bir form ve yanlışlıkla onlara dokunursa oynatıcıyı kapatıyor. Bu nedenle, oyuncu şeyleri sıkıştırmaktan kaçınmak için her bir öğenin yeteneklerini kullanmalı, hatta puan kazanmak ve yol boyunca tüm engelleri aşmak için etkileyici stuntlar yapmalıdır.


Monster Dash hile apk


Yolda düşmanlar veya engeller ve madeni paralar veya yapboz parçaları gibi ödüller görünecektir. Bu nedenle oyun, oyunculara her şeyi, hatta tek seferde %100 jeton toplarlarsa muhteşem başarıları bile toplamak için daha fazla seçenek sunan daha çekici öğeler sunacak. Sadece bu değil, oyuncu yolda ekstra silahlar alabilir ve koşuyu tamamlamak veya tüm engelleri aşmak için karakterin etkisini sürekli olarak değiştirebilir.


Monster Dash apk indir


Barry SteakfriesBarry Steakfries, özel bir kostüm sistemi getirecek şekilde samimi ve esprili bir karakterdir. Oyundaki tüm kostümler anlamlıdır ve hatta dünyadaki önemli olaylara atıfta bulunur. Böylece efektleri ve animasyonları farklı, bu da karakteri her zamankinden daha enerjik ve arkadaş canlısı yapıyor. Kostümlerle birlikte gelen birçok özelleştirilebilir karakter öğesi, oyunculara kendilerine uygun bir karakter görüntüsü oluşturma konusunda geniş bir seçenek sunar.


Monster Dash apk oyun indir club


Yolda, eğlenceyi daha heyecanlı hale getirmek için silahlar veya engeller ve buff'lar görün. Oyuncu her toplandığında rastgele görünseler bile, her güçlendirmenin etkileri ve yetenekleri çeşitli ve farklı olacaktır. Efektlerdeki farklılık sayesinde, yükseltme sistemi, oyuncuların eğlence için her buff'ın süresini ve diğer birçok faktörü iyileştirmesine olanak tanır. Oyuncular sürekli olarak oyunda ilerledikçe, oyunu her zamankinden daha çeşitli hale getiren yeni buff'lar ortaya çıkacak.


Monster Dash Son Sürüm apk


Oyuncu, Monster Dash'in ana modunu beğenmezse, oyun, oyuncuların eğlenmesi için daha fazla ekstra oyun modu sunacaktır. Arcade modu, bir koşunun sonsuz bir şekilde hız ve engelleri artırabildiği durumlarda en belirgin ve tanıdık olanıdır. Tabii ki, bu modun ödülleri cömerttir ve oyuncuların diğer oyun modlarından daha fazla ilerlemesine veya yükseltmesine yardımcı olur. Gelecekte oyun, yaratıcı oyun modları ve oyuncuları eğlendirmek için etkileyici bağlamlar dahil olmak üzere birçok yeni ve heyecan verici unsurla yeni içeriği düzenli olarak güncelleyecektir.


Monster Dash'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Touge Drift & Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar