Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [v3.2.06]

Puan: 4.22 (Oylar: 9)
Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [v3.2.06] 1 Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [v3.2.06] 2 Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [v3.2.06] 3 Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [v3.2.06] 4 Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [v3.2.06] 5 Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [v3.2.06] 6

Chicken Gun Mega Hileli MOD APK [3.2.06] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İlk oyun modu 5v5'tir. Bu modda, oyuncular birbirleriyle oynamak ve rekabet etmek için takımlar oluşturmaya devam edecekler.


Chicken Gun 3.2.06 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Reklamsız
 2. Her Şeyin Kilidini Aç
 3. Para Hilesi
 4. Exp Ekle 
 5. Tetik Bot
 6. Sınırsız Mermi Hilesi
 7. Sınırsız El Bombası
 8. Bunny Hop
 9. Yürüyüş Hızı
 10. Görüş Alanı 
 11. Silah değiştirici
 12. Cephane Tipi değiştirici (Kullanmadan Önce Sınırsız Cephaneyi etkinleştirin)

Aksiyon oyunları çekme konusunda tutkuluysanız, Chicken Gun mükemmel bir seçimdir. Bu oyun, son derece benzersiz birçok aksiyon unsurunu birleştirerek oyuncuya en etkileyici duyguları getiriyor. Bu, bugün en çok indirilen aksiyon oyunudur ve çekiciliği birçok insanı oyuna katılmaya çekmiştir. Bu, oyunun gelişmesine ve günümüz oyun pazarında sağlam bir yere sahip olmasına yardımcı oldu. Sonsuz ve yoğun maçların yanı sıra oyunun eğlencesi her zaman birinci önceliktir. Bu nedenle, oyun her zaman tüm kullanıcılar tarafından sevilir ve alınır. Eğer mobil oyunlara meraklıysanız bu oyunu kaçırmamalısınız.


Chicken Gun v3.2.06 MOD APK


Her oyunda farklı karakterler ve heyecan verici şeyler var. Chicken Gun oyununa gelince, oyuncular oyunun silahlı karakteri karşısında hayrete düşecekler. Bir atış aksiyon oyunu içeren silah, kesinlikle oyundaki ilk ve vazgeçilmez silahtır. Oyunculara, her biri kendi özelliklerine ve özelliklerine sahip birçok farklı silah türü sunulacak. Aynı zamanda, her silahın gücü de tamamen farklıdır. Her seviyede, oyuncuya silah da dahil olmak üzere farklı ödüller verilecek. Seviye ne kadar yüksek olursa, silahların gücü o kadar büyük olur.


Chicken Gun APK para hilesi


Bu oyundaki ana karakter bir tavuk. Bu olağanüstü bir tavuk. Şekli çok sevimli ve benzersiz, herkesi çok heyecanlandırıyor. Bu aynı zamanda oyunda büyüleyici bir vurgu. Ana karakterimiz düşmanlarıyla savaşmak için silah kullanacak. Her seviyedeki nihai hedef, tüm rakipleri yok etmek ve kazanmaktır. Düşmanlarınız ve rakipleriniz her yerde, bu yüzden her zaman uyanık olmalı ve kazanmaya odaklanmalısınız. Bu oyunda yer alan karakterler ve silahlar olağanüstü, günümüzün diğer tüm benzer platformlarından farklı. Bu nedenle oyunumuz günümüzün en popüler oyunlarından biri haline geldi. Hemen indirin ve oyunu deneyimleyin.


Chicken Gun Mermi Hilesi


Chicken Gun aksiyon oyununun birçok farklı oyun modu vardır ve her mod, oyuncuların bu zorluğun üstesinden gelmek için yüksek becerilere sahip olmasını gerektiren son derece zorlu bir meydan okuma olacaktır. Canlı ve çeşitli oyun modları ile oyuncuların kendi seviyelerine uygun zorlukları kolayca seçmelerine yardımcı olacaktır. Yeni başlayanlar basit oyun modlarını seçmelidir; amaç, oyuna hızlı bir şekilde alışmanıza izin vermektir. Becerilerinize hakim olduktan sonra, daha yüksek zorluktaki oyun modlarına geçme zamanı. Bu, oyuncuların kendi seviyelerini kolayca geliştirmelerine yardımcı olur ve aynı zamanda alışverişi kolaylaştırır ve diğer oyuncuların deneyimlerinden öğrenir.


Chicken Gun Apk Hile İndir


Oyunun birçok oyun modunda oyunculara en popüler iki oyun modunu sunacağız. İlk oyun modu 5v5'tir. Bu modda, oyuncular birbirleriyle oynamak ve rekabet etmek için takımlar oluşturmaya devam edecekler. İkinci oyun modu, herkese karşı moddur. Bu, oyuncağın en zorlu modlarından biridir ve bu modu geçerseniz oyuncular tüm görevleri tamamlayacak ve kazanacaktır.


Chicken Gun hile apk


Chicken Gun, oyunun kendine has avantajlarının yanı sıra birçok ilginç şey de getiriyor. Bu oyunu deneyimlerken, oyuncular son derece dramatik ve çekici bir çekim eylemi dünyasında kaybolmuş hissederler. Oyun size en iyi duyguyu getirecek ve sizi eğlendirecek. Oyun sayesinde kullanıcılar kendi streslerini ve baskılarını hafifletebilirler. Oyun gerçekten bir tavuk savaşıdır; Bu tavukların hayatta kalma savaşıdır, maçın sonuna kadar hayatta kalan civciv kazanır.


Chicken gun apk para hilesi son sürüm


Her farklı oyuncu için oyun Chicken Gun oyunu çok farklı bir deneyim getiriyor. Olayların çoğu son derece keyifli ve eğlenceliydi. Oyunu sonuna kadar deneyimlemeye başladığınızda, birçok farklı duygu seviyesi yaşayacaksınız. Kazanmanın sevinci, tüm oyuncuların en unutulmaz deneyimidir. Haydi, heyecan verici anları kaçırmamak için hemen oyunu deneyimlemeye başlayalım.


Chicken Gun İndir (MOD, MENU)


Bir önceki android oyun Hero Rescue APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 3 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
1
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"ChickenGun"

Hasan

1 yıl önce

Bence güzel

"Chicken gun"

Ali

1 yıl önce

Bu hileyi çok istiyorum

"Chiken gun"

GÖKHAN gul

1 yıl önce

Oyun güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar