Wolf Simulator Wild Animals 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0523]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wolf Simulator Wild Animals 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0523] 1 Wolf Simulator Wild Animals 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0523] 2 Wolf Simulator Wild Animals 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0523] 3 Wolf Simulator Wild Animals 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0523] 4 Wolf Simulator Wild Animals 3D Mega Hileli MOD APK [v1.0523] 5

Wolf Simulator Wild Animals 3D Mega Hileli MOD APK [1.0523] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular hayatta kalabilmek için lezzetli avları avlamak zorunda kalacaklar.


Wolf Simulator Wild Animals 3D 1.0523 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek vuruş hilesi
  2. Reklamsız

Wolf Simulator Wild Animals 3D, hayvanlar dünyasının hayatta kalma oyunudur ve gerçeklikle ilişkilidir, bu yüzden onu deneyimlediğinizde, kurtların nasıl var olduğu hakkında daha derinden öğreneceksiniz. Aynı zamanda, bu savaşçı hayvanın dövüş içgüdülerini gösterme ve yeni heyecan verici şeyler keşfetme zamanı.


Wolf Simulator Wild Animals 3D v1.0523 MOD APK


Doğayla uyum içinde yaşayan hayvanlarla ilgili realite şovlarını izlediğinizde, nasıl çalıştıklarını ve karşılaştıkları tehditleri kesinlikle bilirsiniz. Bu sayede, bu oyunda, doğal dünyadaki manzarayı hissedebilirsiniz. 


Wolf Simulator Wild Animals 3D Para Hilesi


Doğru ve güçlü bir kurt yaratmak için her şeyi yaratmakta özgür olacaksınız. Wolf Simulator Wild Animals 3D, vahşi yaşamı başlatmak için kurdun vücudunun bölümlerinin aydınlatmasını özgürce seçip ayarlamanız için bir dizi kaplamaya sahip olacak.


Wolf Simulator Wild Animals 3D Elmas Hilesi


Bu oyunda, asıl göreviniz sadece avlanma çerçevesi içinde değil, aynı zamanda bir aile oluşturmak için başka kurtlar da bulabilirsiniz. Diğer yarınızı ormanlarda arayabilir ve onlarla sosyalleşmeye başlayabilirsiniz. 


Wolf Simulator Wild Animals 3D Hile Apk


Ayrıca, gücünüz önemli ölçüde arttığında, doğum yapma şansınız çok zor olmayacak ve aileniz savaşma ve yiyecek bulma sürecinde size çok destek olacaktır. Diğer bir durum ise, yeni öğeleri avlama ve toplama konusunda başarılı olursanız diğer üyeleri yükseltebilirsiniz.


Wolf Simulator Wild Animals 3D Apk indir


Wolf Simulator size oldukça geniş bir savaş alanı verecek, bu yüzden bu dünyada hayatta kalmak için hayatta kalma becerilerinizden en iyi şekilde yararlanmanız gerekiyor. Ancak, her şey basit olmayacak ve gözünüzdeki avı yakalamak için çevik operasyonlar yapmanız gerekiyor. Ek olarak, ek avlanma görevleri alacak ve saldırı hızını artırmak ve daha fazla deneyim kazanmak için enerji kazanacaksınız.


Wolf Simulator Wild Animals 3D indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Cover Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar