Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [v1.13.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [v1.13.5] 1 Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [v1.13.5] 2 Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [v1.13.5] 3 Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [v1.13.5] 4 Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [v1.13.5] 5 Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [v1.13.5] 6

Rebel Inc. Para Hileli MOD APK [1.13.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Simulasyon oyunlarını sevenlere bu sefer hastalık yaymak yerine savaş çıkaracaksınız.


Rebel Inc. 1.13.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Premium Kilidi Açıldı
  2. Ücretsiz alışveriş hilesi
Rebel Inc. - Strateji oyunu, durumu hesaplarken her zaman hız ve çeviklik gerektiren bir oyundur. Güvenebileceğimiz strateji oyunlarından bazıları , uygulama mağazasında veya Google Play'de birçok yüklemesi olan Clash of Clans . Oyundaki savaş her zaman aniden ortaya çıkıyor, bu yüzden herkesin ekonominin inşasına çok dikkat etmesi gerekiyor, ordusunun herhangi bir durumla başa çıkabilmesi için ordusu, rakipler işgalcileri istila ederken ortaya çıkabilir,… Eğer strateji oyunlarının hayranıysanız ve Kendinize deneyimlemek için yeni bir arazi bulmak istiyorsanız, o zaman Rebel Inc.'i denemelisiniz.


Rebel Inc. v1.13.5 MOD APK


Rebel Inc İlk olarak oyunla ilgili olarak, oyun 51 MB büyüklüğünde - çok büyük değil ve hem telefon hem de iPad için bir sürümü var. Üstelik bu oyun bir şarj oyunudur; muhtemelen daha az oyuncu olduğunu düşüneceksiniz. Ama hayır, 100 milyondan fazla kullanıcıdan çok sayıda indirme alıyor. Bu sizi şaşırtacak kadar büyük bir sayı. Grafiklerle ilgili olarak, bu faktör, bu oyunu oyun pazarında şimdiye kadar başarılı kılan önemli şeylerden biridir.


Rebel Inc. 1.13.5 Para Hilesi


Grafikler (oyun boyunca arazi, binalar ve karakterler), ilk temastan itibaren kullanıcının zevklerine uyacak şekilde zarif ve dikkatlice tasarlanmıştır. Ve inkar edemeyeceğimiz şey, ilk izlenimin her zaman daha sonra devam eden unsurları etkilediğidir. 


Rebel Inc apk dayi


Oyun sistemi hakkında ve dikkat edilmesi gereken dört ana unsur para birimi (kullanılan para birimi dolar), hükümet, insanlar ve ordudur. Bunlar bir durum makinesini oluşturan ana faktörlerdir. Oyuncular, mümkün olan en iyi modeli oluşturmak için yargılarını ve hayal güçlerini kullanmak zorunda kalacaklar.


Rebel Inc apk premium


İkinci olarak, oyun hakkında, diğer strateji oyunları gibi, kendi devletinizi kurmak için paranızı kullanmanız gerekir. Sabit olması, daha fazla insanı çekmesi için her şeyi yükseltmeniz gerekiyor ve her şey kartopu, gelişmeye başlayacak. Ayrıca, oyunda yeni olan belirli bir miktar paraya sahip olacaksınız ve yavaş yavaş daha fazla insanı veya madenciliği çekmenin daha fazla yolu olacak. Ve oyunu kazanmanız için belirleyici bir koşul,% 100 istikrar sağlamaktır. Ancak denge bu kadar rahat tutulabilirse oyun sıkıcı hale gelir ve ordu fazla kullanılmaz. Yani, toprağınızdan sorumluyken, inşa ettiğiniz binaları yıkmak için sık sık bölgesel veya yabancı istilalarla karşılaşacaksınız.


Rebel Inc apk para hilesi


Yukarıdaki durumdan, yaşayan insanlara bakmanın yanı sıra para biriminin başka bir işlevini de tanıyacağız ve aynı zamanda yabancı işgal gücüne karşı birlikler inşa etmektir. Oyun size askeri bir benzerinin nasıl kurulacağı konusunda rehberlik edecek. Ama unutmayın, sadece dışarıdaki düşmanlar değil, aynı zamanda içerideki düşmanlar da. Beklemeyeceğiniz beklenmedik şiddet içeren durumlar olacaktır. Oyunu sizin için zorlaştıran sebeplerden biri de budur.


Rebel Inc escalation apk


Bu makale ile, oyunun gerçekliğini görebilmeli ve oyunun neden milyonlarca insanın takdir ettiğini kesinlikle bilmelisiniz. Çevrimdışı olmak için oyunu indirmekten çekinmeyin. İyi vakit geçireceğine inanıyorum.


Rebel Inc. indir (MOD, Premium / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Knights Fight 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar