League of Stickman Para Hileli MOD APK [v6.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
League of Stickman Para Hileli MOD APK [v6.1.6] 1 League of Stickman Para Hileli MOD APK [v6.1.6] 2 League of Stickman Para Hileli MOD APK [v6.1.6] 3 League of Stickman Para Hileli MOD APK [v6.1.6] 4 League of Stickman Para Hileli MOD APK [v6.1.6] 5 League of Stickman Para Hileli MOD APK [v6.1.6] 6

League of Stickman Para Hileli MOD APK [6.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir çöp adam kahramanı olarak atılacak ve onu canavarlara karşı kontrol edeceksiniz.


League of Stickman 6.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.
  2. Sınırsız Elmas Hilesi

DreamSky, stickman tarzı aksiyon oyunlarıyla tanınmış bir oyun geliştirme şirketidir. Belki Stickman Legends, Shadow of Death, Stickman Rope Hero gibi oyunlardan birini biliyorsunuzdur. Bu oyunlar oldukça basit ve oldukça eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular günlük stresi azaltmak için savaşlara ve eğik çizgilere rahatça katılabilir. DreamSky'de oldukça fazla çöp adam oyunu var ve indirmeniz biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ve League of Stickman 2022 ile size bir tavsiyem var . Diğer oyunlarla karşılaştırıldığında League of Stickman 2020, oyuncuların çevrimiçi oynamasını ve PVP özelliklerini yenilemesini destekliyor, böylece tüm oyuncular birbirleriyle savaşma şansına sahip oluyor. Ayrıca, keşfetmeniz için büyüleyici bir hikayesi de var.


League of Stickman v6.1.6 MOD APK


Her yıl düzenlenen Cadılar Bayramı tatilinde cehennem kapıyı açarak hayaletler ve iblis ruhların vücudu gasp edecek uygun bir kişi bulmasına izin verir. Talihsiz bir olay oldu. İblis Lordu, binlerce yıllık hapis cezasının ardından hizmetlileri tarafından serbest bırakıldı. Gücünü cehennemin kapılarını yok etmek ve tüm kötü ruhları kurtarmak için kullandı. Dünya hakimiyetine ulaşmak için insanlığı katletmek için bir ordu kurdu. Çöp Adam kahramanları bu tehlikeleri fark etti. İnsan barışını korumak için tüm güçlerini ve cesaretlerini karanlık güçlerle savaşmak için kullandılar. Karanlık her yere yayılıyor, şimşekler sanki kötü şeyleri işaret ediyormuş gibi gökyüzünde koşuyor. Bu savaştan sonra kahramanlar hayatta kalabilir mi?


League of Stickman 6.1.6 Para Hile Apk


League of Stickman oyunu 2020'e katılın, bir çöp adam kahramanı olarak atılacak ve onu canavarlara karşı kontrol edeceksiniz. Yolculuğun her aşamasında bir haritaya götürülürsünüz. Burada birçok canavar olacak. Sürekli size saldırırlar ve karşılık vermek için çöp adamın becerilerini kullanmanız gerekir. Son olarak, mevcut aşamayı bitirmek ve bir sonraki aşamaya geçmek için Boss ile savaşacaksınız. Canavarların her aşamada güçleneceğini ve sizi daha da zorlaştıracağını unutmayın. Bu nedenle, karakterinizin gücünü artırmak için düşürülen para, güç taşları ve nadir donanımları biriktirmelisiniz.


League of Stickman 6.1.6 Elmas Hile Apk


Bazen arsa modunda çok fazla canavarla savaşmanız gerektiğinden biraz sıkılıyorsanız. Dünyadaki diğer oyuncularla bağlantı kurmak için PvP moduna katılın. Onlarla takım kurabilir, daha sonra lagünleri geçebilir veya onlarla Arena arenasında savaşabilirsiniz. Ancak, bu moda katılmak istiyorsanız, oyununuzu bir sosyal ağ hesabına (Facebook, Google+) bağlamanız ve sabit bir internet bağlantınızın olması gerekir.


League of Stickman Son Sürüm Apk indir


League of Stickman 2020, 2 boyutlu bir platformda geliştirildiğinden kontrol de daha basittir. Oyunun kontrol paneli hareket ve beceri olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Taşıma bölümünde, sola veya sağa hareket eden karakteri kontrol etmek için 2 ok düğmesi vardır. Beceri bölümü 5 düğmeden oluşur. 4 özel savaş becerileri düğmesi ve 1 normal beceri düğmesi dahil. Her özel becerinin bir iyileşme süresi vardır. Tekrar kullanmaya devam etmek için bu süreyi beklemeniz gerekecek.


League of Stickman 2021 APK


League of Stickman 2020'de oynamanız için 10'dan fazla karakter var: Ninja, Gus, Athy, Feist, Bladey, Zilong, Shadow Fighter, Monk,… Her karakter farklı bir sınıfa aittir ve Özel dövüş becerilerine sahiptir. Sınıf, her karakterin özniteliklerini kontrol edebilir. Kırmızı sınıf karakter daha güçlü bir dövüş yeteneğine sahip olacak, sarı karakter daha fazla canlılığa sahip olacak ve karakter yeşil bir sınıfa sahipken, savaş sırasında canlılığı geri kazanabilecek. daha hızlı hareket edebiliyor. Ancak, yeni başlayan biriyseniz, bu karakterler mevcut değildir. Görevleri gerçekleştirebilir veya kilidini açmak için altın para biriktirebilirsiniz.


league of stickman 2021 - ninja arena apk


Yükseltme, her rol yapma oyununda ve League of Stickman 2019 için vazgeçilmez bir özelliktir. Yükseltme, karakterlerin birçok açıdan daha güçlü olmasına yardımcı olur. Ekipmanı yükseltirseniz veya mücevherleri ekipmanla eşleştirirseniz, hasar, savunma, savaş hızı, canlılık vb. Özellikleri geliştirilecektir. Ek olarak, daha güçlü dövüş yeteneklerine sahip olmaları için karakterinizin dövüş becerilerini de yükseltebilirsiniz. Dahası, beceriler geliştirildiğinde, beceri kurtarma süresi de azalır, böylece daha fazlasını kullanabilirsiniz.


League of Stickman 2021'yi indirin (MOD, Yetenek / Alışveriş / Tüm Kahramanlar)


Önceki android oyun olan Gangs Town Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"League of legends stickman free"

Ramazan

3 yıl önce

Çok güzel oluş

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar