Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [v1.3.61.59]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [v1.3.61.59] 1 Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [v1.3.61.59] 2 Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [v1.3.61.59] 3 Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [v1.3.61.59] 4 Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [v1.3.61.59] 5 Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [v1.3.61.59] 6

Shadows of Kurgansk Para Hileli MOD APK [1.3.61.59] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zombilerle savaş, akıl hastaneleri inşa et, eve dönüş yolunu bul!


Shadows of Kurgansk 1.3.61.59 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Altın Hİlesi
  3. Oyunda harcadıkça paranız artar.
  4. Oyunda harcadığınız altın miktarı siz harcadıkça artıyor.
  5. Oyunda harcadıkça yetenek puanınız artıyor.

Aksiyon macera oyunları genellikle oyuncuları keşfedilecek ve deneyimlenecek pek çok şeyle sonsuz açık dünyalara götürür. Ancak aralarında bir yerlerde, oyuncuya benzersiz, çekici ve etkileyici bir oyun kurgusu olan birçok oyun var. Bunlardan biri , oyuncunun terk edilmiş bir alandan çıkmanın bir yolunu bulmak için hayatta kalması gereken bir açık dünya macera oyunu olan Shadows of Kurgansk . Oyunda, dünyada ortaya çıkan olayların yarattığı bir dizi hikaye odaklı görevin yanı sıra, oyunculara keşfetmeleri ve deneyimlemeleri için birçok korkunç şey verecek.


Shadows of Kurgansk v1.3.61.59 MOD APK


Hikayeye göre, oyuncu karanlıktan izleyen sayısız gizemli yaratıkla birlikte terk edilmiş topraklara gönderilecek. Oyuncunun görevi basit, bir çıkış yolu bulmak ama aynı zamanda hayatta kalmaktır, ancak oyuncu başarısız olursa, Kurgansk topraklarında gizli yüzlerce gizemle her şeyin sadece başlangıcıdır.


Shadows of Kurgansk Para Hile Apk


Shadows of Kurgansk, açık bir dünyada hayatta kalma macerası oyununa sahiptir, böylece oyuncular eşya toplayabilir, avlayabilir, arayabilir ve savaşabilir. Bu oyunun en önemli özelliği grafikler, oyuncunun etrafındaki sahnenin rengi ve iyi tasarlanmış bir dünya. Aynı zamanda oyunculara geceleri ortaya çıkan yüzlerce gizemli şeyle bile ölüm ve yalnızlık hissi veriyor. Ve bu yaratıklar, oyuncuların çığlık atmasına neden olan şekil ve formlarda da çeşitlilik gösteriyordu. Ayrıca, oyuncular toplamalı, silah üretmeli, üsler inşa etmeli ve bu çorak topraklardan bir çıkış yolu bulmalı. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyunculara bir dizi dünya misyonunda yer alan bir hikaye de getirecek. Oyuncuları her yere getirecek, oyuncuların hayatta kalmasına yardımcı olacak ve gizem beklese bile her şeyi keşfetmelerini sağlayacaklar.


Shadows of Kurgansk Altın Hile Apk


Savaşın, zanaat yapın, arayın, hayatta kalın, avlayın ve keşfedin, tüm bu eylemler bu oyunun merkezinde yer alır. Ve oyuncular birinci şahıs bakış açısıyla bu oyundaki her şeyin tadını çıkaracaklar. Dahası, oyun tamamen yeni ve olağanüstü bir kontrol mekanizmasına sahip olacak ve oyunculara en sorunsuz ve en rahat kontrol deneyimini sağlayacak. Sadece bu değil, oyunun konsolu da oyuncu çevre veya nesnelerle etkileşim kurmak istediğinde tutarlı bir şekilde görünen birçok farklı karakter hareketiyle özel olarak tasarlanmıştır. Oyun aynı zamanda oyuncuların arayüzü kişiselleştirmelerine ve kontrol stillerine uyum sağlamaları için diğer birçok seçeneğe izin verir. Uygulama sadece oyun geliştirmeye odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunculara kendilerini en rahat hissetmeleri için birçok şey sunmayı vaat ediyor.


Shadows of Kurgansk Yetenek Hile Apk


Shadows of Kurgansk bir açık dünya aksiyon macera oyunudur ve oyunculara işçiliği, hayatta kalma ve inşa etmeyi içeren bir sistem sunar. Bu sistem sayesinde oyuncular, oyunu yavaşça ilerletebilecekleri ve bu oyundaki her şeyi keşfedebilecekleri için her gün daha güvenli hale gelecekler. Oyun, birçok avlanma tekniği ile birleştirilmiş çeşitli savaş mekanizmalarına sahip olacak ve oyuncuların Kurgansk topraklarında hayatta kalmak için tüm teknikleri ve becerileri optimize etmelerine yardımcı olacak. Ayrıca oyuncular, ahşap, hayvan derisi, mineraller ve daha fazlası gibi çevreden elde edilen kaynakları kullanarak silah ve ekipman üretebilirler. Sadece zanaatkarlık değil, oyuncular aynı zamanda tımarhaneler, çeşitli konseptlere sahip yerler ve hatta bir oyuncunun ertesi gün hayatta kalabileceği en güvenli yer inşa edebilir. Bu oyunda oyuncu kaynaklar, beceriler ve çevre gibi her şeyi kullanmalıdır.


Shadows of Kurgansk Hile Apk


Oyun açık dünya tarzında geliştirildi ve aynı zamanda oyunculara gerçekçi ve etkileyici görseller getirmek için en gelişmiş 3D grafikleri uyguluyor. Oyunun grafikleri üst düzeydir, ancak optimize edilmiştir ve diğer oyunlara kıyasla farklı bir güzelliğe sahip olsa bile birçok cihaza uyum sağlayabilir. Oyuncular ayrıca, yüzlerce göz alıcı ve güzel efektin yanı sıra en canlı ayrıntılarla doğal olaylara şahit olacaklar ve bu da oyunun zıt güzelliğe sahip olmasını sağlayacak.


Shadow of Kurgansk apk indir


Shadows of Kurgansk, sadece sıradan bir açık dünya aksiyon macera oyunu değil, aynı zamanda oyuncuların eğlenmesi için tutsak bir hikayeye sahip. Hikaye boyunca oyuncu, ilerledikçe çözülebilecek sayısız gizemle birlikte dünyanın kökeni hakkında da daha fazla bilgi sahibi olacak. Sadece bu da değil, oyuncular daha önceki kişilerin geride bıraktıkları notları toplayarak kaotik bir dünyada ayrı bir yolculuk yaratabilirler. Oyun açık dünya aracılığıyla geliştirilse de, oyuncular yine de bir sonu olan bir hikayenin yanı sıra anormal topraklardaki tüm acıların sona ermesinin tadını çıkaracaklar.


Shadow of Kurgansk APK Son Sürüm


Sonsuz oyun tercihleri ​​olan tuhaf şeyler konusunda güçlü bir fikre sahipseniz veya tutkuluysanız, Shadows of Kurgansk sizin için mükemmel oyunlardan biri olabilir. Sadece bu değil, aynı zamanda sektöre yeni bir esinti veriyor ve video oyun endüstrisinin ana unsurlarının çoğu, size yeni ve heyecan verici deneyimler sunmak için bunda bir araya geliyor.


Shadows of Kurgansk'ı İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Puan Hilesi)


Bir önceki android oyun Benim Konuşan Tom'um 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar