HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [v1.20.25]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [v1.20.25] 1 HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [v1.20.25] 2 HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [v1.20.25] 3 HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [v1.20.25] 4 HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [v1.20.25] 5 HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [v1.20.25] 6

HERETIC GODS Para Hileli MOD APK [1.20.25] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En başta, yakın dövüş silahları daha fazla hasar verdikleri için daha uygundur.


HERETIC GODS 1.20.25 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş

"HERETIC GODS", ölülerin dolaştığı şeytani bir tapınağı keşfettiğiniz karanlık bir fantezi RPG'sidir. “Bir daha asla aynı senaryoyu izlemeyeceğim” diyen 3D zindan her seferinde rastgele üretiliyor. Daha sonra anlatılacak olan oyun özellikleri de dahil olmak üzere inandırıcı bir potansiyele sahiptir.


HERETIC GODS v1.20.25 MOD APK


“Diablo” benzeri bir sistem şaheseri olarak, bu çalışma akıllı telefonlar için optimize edilmiştir, böylece çılgınlar gibi oynamanıza izin veren gevrek bir doku bırakırken oynamayı kolaylaştırır. Gacha veya dayanıklılık sınırı yok. Oyun severler için uygun, saf bir hack-and-slash oyunudur.


HERETIC GODS Para Hilesi


HERETIC GODS oyununda işlem, sanal bir pet + düğme tipidir. Sol üstteki mini haritaya bakarken düşen tabutlardan ve hazine sandıklarından eşyalar toplayın. En derin kısmı hedefleyin. Saldırılar "yakınlık" ve "uzun mesafe" kullanır, kaçarken kalkanlarla engelleri yakalar, onları geçitlere çeker ve titanlarla uğraşır.


HERETIC GODS Silah Hilesi


Birkaç işlemle çeşitli işlemler gerçekleştirilebilir. "Beceriler" ve "Statü" seviye atlama sırasında serbestçe dağıtılabilir ve oyuncunun politikasına bağlı olarak çeşitli savaş tarzlarına dönüşür.  Eşyalar, aynı türden olsalar bile her seferinde farklı performanslara sahiptir ve "hasar dengeleme" ve "kısa menzilli atılma" gibi ek etkilerle büyülenerek elde edilir.


HERETIC GODS Elmas Hilesi


Ayrıca bir "nadirlik" vardır ve ayrıca, güçlü bir düşman tarafından düşürülen efsanevi ekipmanın önceki katta alınan yeni öğeden daha güçlü olması durumunda tersine dönme olgusu vardır. Rastgele düşüşler, stratejiyi eğlenceli hale getirir. İçeri? Bazı öğeler, işaretin "tanımlanamayan durumunda" elde edilebilir ve roguelike'ler için düzenli aralıklarla "değerlendirme" ile donatılabilen tanıdık bir işlev de vardır.


HERETIC GODS Apk Hile


Diablo serisinin ebedi teması, zindanları olabildiğince çok fethetmek = nasıl verimli bir şekilde dolaşmaktır, ancak onu sinir bozucu kılan, seçeneklerin çokluğudur. Tek başına rakamlarla belirlenemeyen birçok eşya vardır, örneğin hasar sayısı düşük olsa bile ateş gücü en yüksek olandır. Yaylarda uzmanlaşsa da, Str'yi yükseltmeden donatmak imkansızdır. Nasıl salladığınıza bağlı olarak, nadir bulunan ekipmanlar bile hiç kullanılamaz.


HERETIC GODS Apk indir


Becerilerde isabet ve ıskalamalar da vardır ve bunlar tamamen savaş durumuna ve elinizin bileşimine göre değişir, yani kendiniz kullanmadıkça bilemezsiniz. Aksine kullanım hissi oynarken bile değişiyor. Oynama, ekipman, beceriler, durum, şans düşürme. Oyuncular, bir dizi karmaşık öğeyi çözerek, oyun deneyimi aracılığıyla kademeli olarak etkili stratejiler öğrenecekler. Bu "beceriksiz deneme, seçme ve geliştirme süreci" eğlencelidir ve tek seferlik bir deneyimde kendi optimum çözümünüzü bulmak Diablo tipi oyuncular için büyük bir keyiftir.


HERETIC GODS Apk Son Sürüm 2023


Bu çalışmanın en büyük özelliği budur. Otomatik kilitleme ile saldırıların isabet etmesi neredeyse garanti edilir ve düğmeye art arda basarak atış yapılabilir, böylece dövüşe konsantre olabilirsiniz. Ayarlanan mesafeye göre yakın ve uzak mesafeler arasında geçiş yapan ve ayrıca otomatik öğeleri kullanan durdurma ayarı. Mukavemet farkı yeterliyse, otomatik bunu neredeyse bastırır.


HERETIC GODS indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kitten Match APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar