Car Parking and Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v4.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Car Parking and Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v4.3] 1 Car Parking and Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v4.3] 2 Car Parking and Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v4.3] 3 Car Parking and Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v4.3] 4 Car Parking and Driving Simulator Para Hileli MOD APK [v4.3] 5

Car Parking and Driving Simulator Para Hileli MOD APK [4.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabalarının herhangi bir parçasını değiştirdiğinizde para gerekli olacaktır.


Car Parking and Driving Simulator 4.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm mallar satın alındı
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Reklamsız

Car Parking and Driving Simulator, birçok farklı oyun modunu bulabileceğiniz bir sürüş simülasyon oyunudur. Oyunda bölümleri tamamlamak için zaman ayıracak ve can sıkıntısından kurtulmak istiyorsanız oyun modunu değiştireceksiniz. Aynı zamanda, oyunculardan çeşitli beceriler gerektirir ve onlara belirli bir miktarda para verir. Arabalarının herhangi bir parçasını değiştirdiğinizde para gerekli olacaktır.


Car Parking and Driving Simulator v4.3 MOD APK


Oyuncular, tamamen ayrıntılı ve gerçekçi tasarlanmış çevre unsurlarıyla kapsamlı bir Car Parking and Driving Simulator şehri yaşayacaklar. Moda bağlı olarak, diğer araçların hareket ettiğini ve trafik kurallarına uymanız gerektiğini göreceksiniz. Aynı zamanda bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta da gece veya karlı havalarda araç kullanabilmenizdir. Bu oyunu keşfederken heyecan verici deneyimler bulacaksınız.


Car Parking and Driving Simulator Para Hilesi


Oyuncular, özelleştirilebilir görünüm ve kontrollere göre arabalarını kullanacaklar. Perspektife gelince, oyuncu üçüncü şahıs perspektifinin yanı sıra onu sürücü pozisyonuna da çevirebilir. Bu nedenle sokağı farklı açılardan tam anlamıyla deneyimleyebileceksiniz ve her birinin kendine özgü bir faydası olacak. Ayrıca, kontrol yöntemi için kendinizi rahat hissettiğiniz kontrolleri kurmanız gerekecek ve simülasyon oyunları genellikle hassasiyet gerektirir.


Car Parking and Driving Simulator Araba Hilesi


Car Parking and Driving Simulator oyununda oyuncular, zamanınızı deneyimleyerek ve eğlendirerek geçireceğiniz birçok farklı oyun modunu eğlenceli bir şekilde bulacaktır. İlginizi çekecek ilk mod Kariyer modudur ve önceden belirlenmiş bir alana gitmenizi ve yanlış yöne gitmemenizi gerektirecektir. Park modu, aracı mümkün olan en az hatadan kaçınarak farklı engellerin olduğu bir yere park etmenizi gerektirir ve bazen sürüş mesafesi de dardır.


Car Parking and Driving Simulator Hile Apk


Bir sonraki seveceğiniz mod ücretsiz harita modudur ve bu mod için oyun dünyasının içinde özgürce hareket edebileceksiniz. Yani hiçbir etkene engel olmadan bir yerden bir yere rahatça gideceksiniz. Zaman öğesiyle kendinize meydan okumak istiyorsanız, Tur Süresi öğesi ihtiyaçlarınıza uygun mod olacaktır. Bir noktaya gelmeniz gerekecek ve zaman genellikle çok kısa olacak ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.


Car Parking and Driving Simulator Apk indir


Drift modu birçok kişinin favori modu olduğunda işler burada bitmiyor. Etkileyici driftleri sergilemek için zaman ayırabilir ve belirli bir puan almaya çalışabilirsiniz. Aynı zamanda, ne yapacağınızı bilmediğiniz büyük bir şehirde, Kontrol Noktası moduna geçebileceksiniz. Araba sürmeye benzer, ancak oyun işaretli bir konum atayacak ve oraya vardığınızda yeni bir kontrol noktası belirecek ve o kontrol noktası limitini bulmaya devam edeceksiniz.


Car Parking and Driving Simulator Hız Hilesi


Car Parking and Driving Simulator oyununu deneyimledikten sonra, farklı arabaları ve değiştirebileceğiniz parçaları keşfetmek için zaman harcayacaksınız. Sizi bunaltacak bir nokta, değiştirebileceğiniz parça sayısı ve bir parçanın yedek parça sayısıdır. Böylece sevdiğiniz aksesuarları aramak için zaman harcayacak ve hayalinizi gerçekleştirmek için büyük miktarda paraya ihtiyacınız olacak. Oyunda bölümleri mükemmel bir şekilde tamamlamayı unutmayın.


Car Parking and Driving Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nebulous.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar