Dream Town Story Para Hileli MOD APK [v2.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dream Town Story Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 1 Dream Town Story Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 2 Dream Town Story Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 3 Dream Town Story Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 4 Dream Town Story Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 5 Dream Town Story Para Hileli MOD APK [v2.0.0] 6

Dream Town Story Para Hileli MOD APK [2.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni bir yol çizmeye başlayalım ve kendi güzel şehrinizi inşa etme hayalinizi geliştirelim.


Dream Town Story 2.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. KairoPuan Enjeksiyonu
  2. Para Hilesi.
  3. Elmas Hilesi.

Bilgi : Menü ve Kaydet Butonlarına basmayı unutmayınız.

Dream Town Story, inşaat sürecinde küçük bir kasabayı simüle eder, yeni dükkanlar, yeni çatı kiremitleri her gün sürekli büyür ve büyük karlar elde eder, oyuncunun nihai hedefi budur. ! Yeni bir yol çizmeye başlayalım ve kendi güzel şehrinizi inşa etme hayalinizi geliştirelim. Dekorasyonlarla alanı hareket ettirin ve yenileyin. gereken daha birçok şey var; birlikte öğrenelim!


Dream Town Story v2.0.0 MOD APK


Dream Town Story, daha sağlıklı rekabet için gelişmeyi hızlandıracak bir seviye liderlik tablosunda şehrinizi diğer oyuncuların kasabalarıyla birleştirir. İnşaatınızı hızlandırın ve yeni dükkanlar açmak için para toplayın. Kasaba arazisini birçok ziyaretçiyi çekerek yaşanabilir bir yere dönüştürmek için çevreyi her gün iyileştirin.


Dream Town Story Para Hilesi


Müşterilerin şehrin birçok ünlü noktasını ziyaret etmesine yardımcı olmak için birkaç ulaşım mağazası kurun! Müşterileri karşılama sürecinden geçin ve sizi her zaman ziyaret etmeye, dinlenmeye ve şehriniz tarafından sağlanan hizmetleri kullanmaya davet edilmeleri gerektiğini unutmayın.


Dream Town Story Altın Hilesi


Oyuncular, Dream Town Story'de arazilerini başarıyla genişletip geliştirdikten sonra, bir grup yeni inşaat tesisine, yeni karakterlere ve hatta daha karmaşık sorulara erişme fırsatına sahip olur. Sakin olun ve her müşteriyi ve sakini memnun etmek için işinizi sonuna kadar sorunsuz bir şekilde yürütün.


Dream Town Story Elmas Hilesi


Dream Town Story, canlı renklere sahip samimi bir mekandır. Yatırım güzel grafik sistemi ile, bir rüya şehir inşa etme sürecinin tamamı kaydedilecektir. Ayrıca yerleşim alanınız tamsa ve siz olmadan kendi kendine çalışabiliyorsa co-op adı verilen başka bir moda geçmeyi denemenizi öneririz.


Dream Town Story Apk Hile


Başka bir boyut açacak ve orada, muazzam bir ortak inşaat inşa etmek için dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla takım kurarak takım çalışması geliştireceksiniz.


Dream Town Story Apk indir


Dream Town Story kısa bir süre önce piyasaya çıktı ancak yapım, yönetim ve madeni para biriktirme konusundan dolayı pek çok farklı izleyiciden ilgi gördü. Bu güven, bizi araştırmaya devam etmek ve daha iyi sürümler yapmak için motive etti. Şimdi bize katılın! İnşa devam edecek ama görev hala çeşitli modlarda tamamlamanızı bekliyor ve ödül hala dağıtılmadı.


Dream Town Story indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stranger Things 1984 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar