Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.5]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 1 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 2 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 3 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 4 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 5 Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [v1.1.5] 6

Evil Nun 2 Mega Hileli MOD APK [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korku oyunu için yanıp tutuşanlara özel korkutucu bir oyun.


Evil Nun 2 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları devre dışı bırakmak için ücretsiz satın alma;
  2. Oyuna başladıktan sonra, aptal botları etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (sizi öldüremezler).

Korku oyunları her zaman insanlara şaşkınlık ve korku getirir. Karanlık tasarlanmış bir sahneyi keşfetmeye başlayacaklar. Bu yüzden, oyuna bir kez başladığınızda, gergin olmamak zor. Meraklı ve oyunun unsurlarının ardında saklı olan gizemi deneyimlemeye istekli olacaksınız. Uzun süreli eğlence için bir korku oyunu arıyorsanız, Evil Nun 2 bunun için doğru oyundur.


Evil Nun 2 v1.1.5 MOD APK


Evil Nun 2: Gizli Korkunç Kaçış Oyunu Macera size korku duygusu içeren bir grafik verir. Bu oyunu deneyimlemeye başladığınızda bir titreme hissedeceksiniz. Bir korku oyunu için, oyun durumu, oyuncuların oyuna tamamen dalması için bir faktör olacaktır. Yavaş yavaş, bu oyunun yarattığı büyülü dünyaya çekildiğinizi hissedeceksiniz.  Oyunun grafikleri, karakterlerden nesnelere kadar detaylı bir şekilde, onları gözlemleyebilmeniz için tasarlandı. Aynı zamanda bir korku bulmaca oyunudur; Gözlemlemesi kolay bir ortam yaratmak, etraftaki nesneleri bulma ve onlarla etkileşim kurma kolaylığı açısından bir zorunluluktur. Widget'ların eski olması, nerede olduğunuzu da sorgulamanıza neden olacaktır.


Evil Nun 2 1.1.5 Ölümsüzlük Hile Apk


Karakteri ilk perspektifle kontrol edeceksiniz. Çevrenizi net bir şekilde görebileceksiniz ve önünüzde net bir şekilde görebileceksiniz. Ama bu aynı zamanda sizi titreten ve heyecanlandıran bir faktördür. Oyundan korkunç sahneler ve karakterlerle karşılaşacaksınız, bu yüzden bu açı sizi onlarla tanışmayı hak ettiğinizi hissettirecek. Oradan da bu oyunda bir karakter haline geldiğiniz söylenebilir.


Evil Nun 2 APK Son Sürüm indir


Rahibe imajı her zaman çocuklar için bir nezaket ve sevgi imgesi olmuştur ve manastırlar kutsal yerlerdir. Ancak Evil Nun 2: Stealth Scary Escape Game Adventure'da tam tersi. Oyun, oyunculara Madeline adındaki bir rahibenin nerede olduğunu verir ve bu, yüzleşirken her zaman dikkatli olacağınız gizemli bir karakterdir. Özellikle, yavaş yavaş keşfedeceğiniz karanlık bir geçmişe sahip. Ayrıca, bu oyunu oynarken herkesin belirleyeceği faktördür. Madeline kimdir? Burada ne yapıyorsun? Ve neden korku ondan kaynaklanıyordu? Her şey, bu korkunç kadını keşfetme ve ondan kurtulmaya çalışma sürecinde cevaplanıyor.


Evil Nun 2 Origins APK


Ayrıca sorgulayacağınız bir diğer faktör de yetiştirdiği hayvanlar. Tavuklar ama aynı derecede korkutucu unsurları var. Hepsi normal tavuklardan daha büyüktür ve oyuncuya başka bir boyutta canavar olma hissi verir. Örneğin en çok fark edeceğiniz tavuk, midesinde ağzı olan tavuktur. Bu oyunu oynarken bilmek isteyeceğiniz faktör de budur.


Evil Nun 2 Origins İndir


Bu canavar kadından kaçmaya çalışırken yavaş yavaş hikayeyi keşfedecek ve zorluklarınıza cevap vereceksiniz. Karakteri kontrol edecek ve etrafınızdakilerle etkileşime gireceksiniz. Sonra onları birbirine bağlayacak ve hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz. Bu nedenle, çok zaman harcamanız ve çok fazla yargıya varmanız gerekecek. Bu şekilde oynama, oyunun başında oyuncular için zorluklara neden olacaktır. Hedefinizin ne olduğunu bilmeyecek ve oynarken kendinizi garip hissedeceksiniz. Ancak bu, favorilerinizin düşmesine neden olmaz. Oyun mekaniğine alışmak için etrafınızdakilerle etkileşim kurmaya başlayabilir ve daha sonra bulunduğunuz yerden yavaşça çıkabilirsiniz.


Evil Nun 2 indir


Bulmacayı çözme sürecinde kuşkusuz bu kadınla birçok zorlukla karşılaşacaksınız. O ve hayvanları, oyun oynarken sizi gergin hissettirecek. Görünüşe göre oyun sırasında bu rahibe ile yüzleşirken her zaman endişeli hissedeceksiniz. Ama sakin olmalısın ki ihtiyacın olan şeyleri bulabilirsin ve o senin korkunda bir faktör olarak hareket edecek. Bu oyun Granny adlı oyuna çok benziyor. En çok korktuğunuz karakter, her zaman yetiştirdiği hayvanlarla hareket edecektir. Sessizce amacını bulmak için dikkatli davranmalı ve ne yaptığını görmelisiniz. Dolayısıyla oyun, oyunculara kaçmanın bir yolunu ararken gerçek bir oyuncu olma fırsatı yaratıyor ancak yine de diğer korkutucu kadına dikkat çekmiyor.


Evil Nun 2'yi İndir (MOD, Dumb Bot)


Bir önceki android oyun Village City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar