Scribble Rider Para Hileli MOD APK [v1.960]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Scribble Rider Para Hileli MOD APK [v1.960] 1 Scribble Rider Para Hileli MOD APK [v1.960] 2 Scribble Rider Para Hileli MOD APK [v1.960] 3 Scribble Rider Para Hileli MOD APK [v1.960] 4 Scribble Rider Para Hileli MOD APK [v1.960] 5 Scribble Rider Para Hileli MOD APK [v1.960] 6

Scribble Rider Para Hileli MOD APK [1.960] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Merdiven, bariyer, su, araba gibi yolları bir oyun ekranında yaşayacaksınız.


Scribble Rider 1.960 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
Scribble Rider oyuncular için iki kişilik yarışa katılmak için ama son derece çekici. VOODOO oyunları, oyunda her zaman sınırsız yaratıcılığa sahiptir. Scribble Rider da böyle bir oyun, ana hedef hala erken bitiş çizgisinde ama süper araba ya da güçlü motor yok. Aracın arazide yuvarlanmasına yardımcı olmak için tekerlekler çizmeniz gerekiyor. Scribble Rider'daki yol birçok farklılık içeriyor. Düz değil, her zaman birçok farklı yol türü vardır. Merdiven, bariyer, su, araba gibi yolları bir oyun ekranında yaşayacaksınız. Bitiş çizgisine kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olmak için her arazi türü için doğru tekerlek tipini tasarlayın.


Scribble Rider v1.960 MOD APK


Her aşama kısa sürede gerçekleşir. Arabayı ikinci sırada bırakamazsınız, çünkü Scribble Rider için tahtanın dibi gibidir. İlk inişi birçok bonusla tamamlayın ve ayrıca hızla yeni bir seviyeye yükselin. Aslında Scribble Rider, oyuncuların hızlı bir rahatlama deneyimi yaşamalarına yardımcı olan basit bir oyundur. 


Scribble Rider Apk Dayı


Araçlara, yükseltmelere yatırılan bir yarış oyunu gibi olmasını bekliyorsanız, başka oyunlara başvurmalısınız. Traffic Rider, Demolition Derby 2, daha çok sürüş becerileriyle ilgili. Birçok tuhaf ve benzersiz arabayı dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz.


Scribble Rider Apk Para Hilesi


Sadece siz ve rakibiniz dünyanın farklı ülkelerindensiniz. Tekerlek şeklini çizin ve üç saniye bekleyin, yarış resmen başlıyor. Scribble Rider'ı ilk oynadığımda, demoyu Google Play'de önizledim ve açıklaması kısa olmasına rağmen nasıl oynanacağını anladım. 


Scribble Rider Apk Android Oyun CLUB


Ancak, yarışa hazırlanmadan önce sadece direksiyonu çekmenin gerektiğini düşündüm. Ama hayır, Scribble Rider, tekerlek şeklini araziye uyacak şekilde değiştirmenize izin verir. Sürücünün hızı rakibinden uzaklaştırmasına yardımcı olan değişikliktir. Yanımdaki sürücüye baktığımda ikinci oyunda direksiyonu değiştirebileceğimi keşfettim.


Scribble Rider Altın Hilesi


Çizdiğiniz her tekerlek şekli her zaman işe yarayacaktır, ancak mevcut yola uyması pek olası değildir. Örneğin suda, bariyerlerde, merdivenlerde kendi tekerleklerinizi çizmeniz gerekir. Hiçbir fikriniz yoksa, rakibinize bakın ve onlardan öğrenin. Uçmak için bir tekerlek modeli çizerken kafam oldukça karıştı, o ekran rakibin arkasındaydım. Kazanan daha fazla parayla bir sandık alır ve mutlu bir ruh hali içinde elini kaldırır.


Scribble Rider Apk Hile


Kostümler, bisikletler ve tekerlekler burada bulduğunuz harcama kalemleridir. Her tarza ve iskelete sahip kostümler beni oldukça komik yapan bir tarz. Bu oyunda isterseniz kolayca Robot olabilirsiniz. Ayrıca renk tasarımları ile bir dizi bisiklet arasından seçim yapabilirsiniz. Scribble Rider MOD, mağazadaki tüm öğelerin kilidini açmanıza yardımcı olacak sınırsız para.


Scribble Rider Apk indir


Oyunu açtıktan hemen sonra Scribble Rider'da tüm mağazanın sahibini çevirecek kadar paranız var. Satın alınacak pek bir şey yok ama yollarda gezinmenin yollarını bulmayı eğlenceli bulacaksınız. Scribble Rider sizi yola ve garip araziye alıştırır. Tamamen gerçekliğe dayalı değil, yaratıcılığın bir sonucudur. Renkli grafikler ve komik sesler, oyunun kısa sürede başarıya ulaşmasını sağlıyor. Oraya erken varmak ve taç giyme pozisyonunun altındaki sandıktan birçok bonus almak için Scribble Rider MOD'u indirin.


Scribble Rider indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Galactory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar