Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [v1.0.79]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [v1.0.79] 1 Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [v1.0.79] 2 Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [v1.0.79] 3 Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [v1.0.79] 4 Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [v1.0.79] 5 Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [v1.0.79] 6

Tank Warfare PvP Blitz Game Mega Hileli MOD APK [1.0.79] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Amaç, karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve takım arkadaşlarınızı her seviyede zafere ulaşmaları için desteklemek.


Tank Warfare 1.0.79 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Radar hilesi
Tank Warfare, tankı şiddetli savaşlarda hareket ettirirken ve düşmanı yok ederken ilk deneyimlerinizde size bir izlenim verecektir. Dikkatli hareket etmeniz ve nişan almak ve ateş etmek için doğru pozisyonu seçmeniz gerekecek. Eşzamanlı olarak, her atış belirli bir hazırlık döneminden sonra yapılacak ve atış hasarı yükseltmelerle iyileştirilebilir.


Tank Warfare v1.0.79 MOD APK


Oyuncular, Tank Warfare'de farklı ülkelerin tankları arasında şiddetli bir savaşa katılacaklar. Oyunun amacı tamamen basittir: karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve takım arkadaşlarınızı her seviyede zafere ulaşmaları için desteklemek. Aynı zamanda, oyun boyunca yararlanabileceğiniz destek öğeleri de olacak ve gördüğünüz kadar çok düşmanı alt etmeye çalışacağınız için bunların harika deneyimler olacağı kesin.


Tank Warfare Para Hilesi


Seviyeye başladığınızda tankın kontrolü devreye giriyor ve elbette düşündüğünüz kadar karmaşık olmayacak. Ekranda, tankınızda özgürce gezinmeniz için bir joystick düğmesi ve düşmanı yok etmek için güçlü mermiler atmanıza yardımcı olacak bir ateş düğmesi olacak. Ayrıca, çok uzaktalarsa düşmanlarınızın tam yerini saptamak için nişan almayı da kullanabilirsiniz. Elbette hareket ederken de dikkatli olmanız gerekiyor çünkü düşmanlar her yerde karşımıza çıkabiliyor.


Tank Warfare Altın Hilesi


Tank Warfare seviyesine katıldığınızda ilginç bir nokta da yakınınızdaki bazı hedefleri tespit etmenizdir. Bu hedefler, kolayca gözlemleyebileceğiniz HUD'da görüntülenir ve sağlık çubukları gözlerinizin önünde belirginleşir. Bu yüzden çevrenizi gözlemlemeli ve onlara dikkatlice yaklaşmak için bir strateji belirlemelisiniz. Elbette kullandığınız silah FPS'deki silahlar değil tanktır bu yüzden dikkatli olmanız gerekecek.


Tank Warfare: PvP Blitz Game APK hile


Düşmanları normal şekilde hedefleyebilir veya vurabilirsiniz ve ardından nişanın yakınında yeşilden kırmızıya değişen bazı çizgiler göreceksiniz. Bu, tankın cephanesinin hazırlanmakta olduğunu ve bir sonraki atışınızı yapmak için bir süre beklemeniz gerektiğini gösterir. Bu nedenle, düşmanı başarıyla vurduktan sonra, hareket etmeye devam etmeli, hedefle olan mesafeyi korumalı ve ekibinize puan kazandırmak için hemen ardından onu öldürmelisiniz.


Tank Warfare Tank Hilesi


Her seviyenin amacı oldukça basittir: siz ve takım arkadaşlarınız sürekli bir geri sayımla bir maça katılacaksınız. Aynı zamanda, her takım öldürme puanlarını sürekli olarak artıracak ve daha fazla puana sahip olan takım kazanan olacak. Tabii ki, bu basit bir iş değil çünkü her bir tankın hasarı etkileyici ve bazen şansla oyuncular HP çubuğunu yeniden doldurmak gibi bazı destek öğelerini de alabilirler.


Tank Warfare Apk indir


Tank Warfare'de bölümlere katıldığınızda ilginç bir nokta, ödül içeren bazı sandıkları alma oranının oldukça etkileyici olmasıdır. Her sandığın içinde oyunda kullanabileceğiniz kaynaklar ve bir etkiyi tetikleyebilecek destek unsurları olabilir. Spesifik olarak, tank onarımını hızlandırabilir veya 10 saniye boyunca hasara karşı dayanıklı sağlam bir zırh kurabilirsiniz. Oyun ekranına katılmadan önce dikkatli bir şekilde seçim yapmanız gerekecek.


Tank Warfare Apk Son Sürüm


Sizi kesinlikle etkileyecek ilginç bir nokta, tankın daha güzel ve güçlü hale getirilmesi için ayarlanmasıdır. Tankın dış rengini değiştirebilir ve üzerine bazı dekoratif semboller ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kırmızı ünlem işareti ikonu üzerinden yükseltebileceğiniz parçaları da biliyorsunuz ve bunun için çok paraya ihtiyacınız olacak. Yükseltmeden sonra, tankınızın yeni gücünü denemekten keyif alacaksınız.


Tank Warfare indir (MOD, Radar Hilesi)


Bir önceki android oyun Shelter War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar